Разрєшать запрєщаю!

Разрєшать запрєщаю!

В українських журналістів треба повідбирати нарешті камери. Особливо у тих, хто має сміливість навести обє’ктиви на Променистого і Сяйвоносного Всенеземного Правителя Найсерйознішої у світі Країни, чи то пак на президентика невеличкої собі такої країни України. Або просто заборонити їм ці об’єктиви наводити.

І тоді нарешті настане нам благодать і тиш да гладь. Ніхто не псуватиме настрій правителям, а їхнім прес-прислужникам не доведеться придумувати божевільні виправдання діям охоронців безцінного тіла, і не видавати за єдину можливу правду слова безіменних (кого б ви думали?) – а тих самих охоронців.

До чого я все це веду? Дивимося відео

А тепер прочитаємо пояснення, що надала прес-секретар президента Дарка Чепак:

“Цього тижня я намагалася з’ясувати, що відбулося 19 квітня, і ось що кажуть охоронці.
Бодігард сприйняв цю ситуацію як позаштатну, бо помітив різкий рух у натовпі. За словами охоронця, журналіст підняв різко вгору камеру. Він відреагував згідно інструкції – тобто теж підняв руку, “створюючи перешкоду об’єкту, який вийшов за межі допустимого рівня”. В службі охорони такі реакції відпрацьовані до автоматизму.”

Ви уважно дивилися відео? Перегляньте ще раз. Де там підняття камери, тим більше різке?

Ну й ще одне: це у охороні президента вчать затуляти погрозу долонею? Чи може охорона має спеціальні вказівки затикати камери, коли яйцевінковдарений сідає у машину, щоб злісні українські терористи не побачили часом, у яку саме,  і знову не влучили в неї якимось тупим твердим предметом на зразок нового вінка?

Якщо це так, то невже пані прес-секретут.. пробачте, прес-секретар не знає таких нюансів?

Ну а якщо це не так, то чи не соромно деяким журналістам вішати локшину на вуха своїм колегам, варто першим було лише пересісти у крісло поруч із найголовнішим у країні сонечком?

Соромно читати, але далі пані Чепак доходить до абсурду, і пропонує виробити спільні правила роботи журналістам і охороні. Мовляв, прикрощі трапляються, треба просто зібратися і домовитися, “щоб надалі охорона не заважала журналістам працювати, а журналісти знали би, яку реакцію їхні дії можуть спровокувати у охорони”.

А чи не варто було би натомість просто вибачитися перед колегами за цей випадок?

Бо якщо ні, то я маю пропозицію: заборонити в Україні фото-відеокамери взагалі. А далі заборонити журналістику і журналістів, крім тих, які прислужують мафіозникам-правителям. А також заборонити вінки та яйця. Так, про всяк випадок. Щоб не засмучували більше кого не треба…

Previous Позитивне у переддень Паски
Next «HighWay» випускає новий кліп. Уперше за три роки…

About author

You might also like

Політика Прокоментуй!

На Львівщині помічника депутата знову зловили на хабарі

Слідчим відділом військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України задокументовано факт вимагання та одержання через посередника неправомірної вигоди помічником-консультантом

Львівщина Прокоментуй!

Як у центрі Львова за мову бились дідусі

Бійка виникла під час виконання Гімну України У центрі Львова під час виконання Гімну України виникла бійка між дідусями. Відео інциденту оприлюднив журналіст Сергій Бобра. “Під час виконання Гімну України

УКРАЇНА СТАЄ ЕКСПОРТЕРОМ ІІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ПРОДУКТІВ

18 листопада 2016 року о 10-00 у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Васильківська, 36) відбулась презентація інноваційної моделі викладання у навчальних закладах України –

  • Марно чекати вибачення чи нормального пояснення від бидлоти.

  • Вона ж Дарка… та ще й Чепак…