Разрєшать запрєщаю!

Разрєшать запрєщаю!

В українських журналістів треба повідбирати нарешті камери. Особливо у тих, хто має сміливість навести обє’ктиви на Променистого і Сяйвоносного Всенеземного Правителя Найсерйознішої у світі Країни, чи то пак на президентика невеличкої собі такої країни України. Або просто заборонити їм ці об’єктиви наводити.

І тоді нарешті настане нам благодать і тиш да гладь. Ніхто не псуватиме настрій правителям, а їхнім прес-прислужникам не доведеться придумувати божевільні виправдання діям охоронців безцінного тіла, і не видавати за єдину можливу правду слова безіменних (кого б ви думали?) – а тих самих охоронців.

До чого я все це веду? Дивимося відео

А тепер прочитаємо пояснення, що надала прес-секретар президента Дарка Чепак:

“Цього тижня я намагалася з’ясувати, що відбулося 19 квітня, і ось що кажуть охоронці.
Бодігард сприйняв цю ситуацію як позаштатну, бо помітив різкий рух у натовпі. За словами охоронця, журналіст підняв різко вгору камеру. Він відреагував згідно інструкції – тобто теж підняв руку, “створюючи перешкоду об’єкту, який вийшов за межі допустимого рівня”. В службі охорони такі реакції відпрацьовані до автоматизму.”

Ви уважно дивилися відео? Перегляньте ще раз. Де там підняття камери, тим більше різке?

Ну й ще одне: це у охороні президента вчать затуляти погрозу долонею? Чи може охорона має спеціальні вказівки затикати камери, коли яйцевінковдарений сідає у машину, щоб злісні українські терористи не побачили часом, у яку саме,  і знову не влучили в неї якимось тупим твердим предметом на зразок нового вінка?

Якщо це так, то невже пані прес-секретут.. пробачте, прес-секретар не знає таких нюансів?

Ну а якщо це не так, то чи не соромно деяким журналістам вішати локшину на вуха своїм колегам, варто першим було лише пересісти у крісло поруч із найголовнішим у країні сонечком?

Соромно читати, але далі пані Чепак доходить до абсурду, і пропонує виробити спільні правила роботи журналістам і охороні. Мовляв, прикрощі трапляються, треба просто зібратися і домовитися, “щоб надалі охорона не заважала журналістам працювати, а журналісти знали би, яку реакцію їхні дії можуть спровокувати у охорони”.

А чи не варто було би натомість просто вибачитися перед колегами за цей випадок?

Бо якщо ні, то я маю пропозицію: заборонити в Україні фото-відеокамери взагалі. А далі заборонити журналістику і журналістів, крім тих, які прислужують мафіозникам-правителям. А також заборонити вінки та яйця. Так, про всяк випадок. Щоб не засмучували більше кого не треба…

Previous Позитивне у переддень Паски
Next «HighWay» випускає новий кліп. Уперше за три роки…

About author

You might also like

Політика Прокоментуй!

Кабмін з 1 травня збільшив зарплату радників і прес-секретаря Порошенка

Кабінет міністрів України збільшив посадові оклади співробітникам патронатних служб в державних органах Про це стало відомо з постанови уряду №323 від 5 травня. Згідно з доповненнями до постанови, радник президента, прес-секретар і

Львівщина Прокоментуй!

Синютка похвалився запуском “Хюндая” у Перемишль

У львівському Будинку вчених сьогодні, 16 грудня, стартував “круглий стіл” на тему “Львівщина: на шляху з Азії до Європи”. Представники наукового середовища та українські урядовці презентували Львівську область як надійного

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині фахівці обговорювали досвід об’єднання територіальних громад

У середу, 26 жовтня, у Львівській обласній раді відбулася підсумкова конференція “Кращі практики об’єднання громад та дороговкази на майбутнє” та презентація результатів в рамках проекту «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу

  • Марно чекати вибачення чи нормального пояснення від бидлоти.

  • Вона ж Дарка… та ще й Чепак…