Просто підняття рейтингу

Просто підняття рейтингу

Спостерігаючи за Майданом і поведінкою уряду, голови держави, можна зробити певний висновок. Можливо він  і хибний але якось все це виглядає штучно, таке враження, що дурнуватий кодекс було зроблено лише для того, щоб підняти рейтинг В. Ф. Януковича. Показати, ось дивіться, які всі погані, а наш президент з народом і ветує всі антинародні нововведення.

Також дивує те, що чиновники, котрі творили цей кодекс, кажуть, що його не читали, або говорять, що насправді ми робили одне, а на папері отримали інше. Це як так? Магія якась? А президент наш читав цей кодекс?

Тепер зроблять косметичні правки, а може і ніяких не зроблять. Потім запудрять голови чимось іншим і почнуть пропихати їм потрібні зміни.

Стосовно самого Майдану. Як вважаєте, а як буде називатись нова партія комерсантів-політиканів і хто буде її головою? І  найголовніше, чи буде ця партія відстоювати інтереси підприємців?

Previous Віталій Портніков про Майдан 2010
Next А ви б хотіли собі таку світилину?

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Парубій зламав палець у Львові

 Голова ВРУ Андрій Парубій зламав палець під час останньої поїздки до Львова. Як повідомили джерела у оточенні Парубія, йдеться про ламаний палець на нозі, пише Справжня варта. Джерело інформує, що

Політика Прокоментуй!

На Львівщині схвалили проект Перспективного плану Яворівського та Жовківського районів

Сьогодні, 25 жовтня, Львівська обласна рада до обідньої перерви схвалила зміни до проекту Перспективного плану спроможних територіальних громад Яворівського, Жовківського районів. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА. Так, у межах

У прийомну родину на Пустомитівщині влаштували 12-річного хлопця

На Львівщині ще одна дитина, позбавлена батьківського піклування, знайшла родину. У Пустомитівському районі у прийомну сім’ю на спільне проживання та виховання влаштували 12-річного хлопця. Про це повідомив начальник служби у

  • А мене особисто дуже збентежив цей показовий виступ президента, мовляв, ай-яй-яй, як же вони могли таке понаписоувати, я розберусь, я всіх винних покараю, я вск виправлю… Невже він вважає свій напрод таким, м”яко кажучи, нерозумним? Невже хто справді повірить, що такий важливий документ, як податковий кодекс, могли узгодити й прийняти без відома президента?? Це ж абсурд!

  • Чхати їм усім на народ, бо народ – то лише така корова, з якої не молоко доять, а гроші.
    Ну є зараз 45 мільйонів, ну виздихає 30. І президент+уряд і опозиція всеодно спокійно собі житиме, накрайняк на якісь Мальдіви переїдуть.

  • Взагалі, вони то є частинною народу, правда розкольницькою 🙂