Просто підняття рейтингу

Просто підняття рейтингу

Спостерігаючи за Майданом і поведінкою уряду, голови держави, можна зробити певний висновок. Можливо він  і хибний але якось все це виглядає штучно, таке враження, що дурнуватий кодекс було зроблено лише для того, щоб підняти рейтинг В. Ф. Януковича. Показати, ось дивіться, які всі погані, а наш президент з народом і ветує всі антинародні нововведення.

Також дивує те, що чиновники, котрі творили цей кодекс, кажуть, що його не читали, або говорять, що насправді ми робили одне, а на папері отримали інше. Це як так? Магія якась? А президент наш читав цей кодекс?

Тепер зроблять косметичні правки, а може і ніяких не зроблять. Потім запудрять голови чимось іншим і почнуть пропихати їм потрібні зміни.

Стосовно самого Майдану. Як вважаєте, а як буде називатись нова партія комерсантів-політиканів і хто буде її головою? І  найголовніше, чи буде ця партія відстоювати інтереси підприємців?

Previous Віталій Портніков про Майдан 2010
Next А ви б хотіли собі таку світилину?

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У Львові відзначили 3-ю річницю створення Національної гвардії України

У п’ятницю, 24 березня, у Львові відзначили 3-ю річницю створення Національної гвардії України. Урочистості за участі представників влади, духовенства та громадськості відбулися на базі 2 Галицької бригади. Привітала військовослужбовців зі

Фури зі Львова незаконно висипали більше 500 тонн сміття поблизу Дніпра

13-14 вересня львівський сміття без узгодження з місцевою владою вивалили на полігоні ТПВ в селі Синельниково. Про це розповів депутат Дніпропетровської обласної ради Володимир Хорішко, передає видання  «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині знову відбудуться вибори

Центральна виборча комісія призначила на 30 квітня перші вибори в трьох об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), утворених у межах Львівської області. Відтак з цієї дати на Львівщині кількість ОТГ сягне 25-ти,

  • А мене особисто дуже збентежив цей показовий виступ президента, мовляв, ай-яй-яй, як же вони могли таке понаписоувати, я розберусь, я всіх винних покараю, я вск виправлю… Невже він вважає свій напрод таким, м”яко кажучи, нерозумним? Невже хто справді повірить, що такий важливий документ, як податковий кодекс, могли узгодити й прийняти без відома президента?? Це ж абсурд!

  • Чхати їм усім на народ, бо народ – то лише така корова, з якої не молоко доять, а гроші.
    Ну є зараз 45 мільйонів, ну виздихає 30. І президент+уряд і опозиція всеодно спокійно собі житиме, накрайняк на якісь Мальдіви переїдуть.

  • Взагалі, вони то є частинною народу, правда розкольницькою 🙂