Про „вибори” від твіттерянина, який не вклався у 140 знаків

Про „вибори” від твіттерянина, який не вклався у 140 знаків

Я навіть не знаю, що мене шокує більше – київські вулиці чи українські вибори.

Мабуть, то все взаємозв’язано. Неадекватний мер не може ні працювати, ні бути звільненим тими, хто його наймав на роботу. Неадекватні кандидати калічать країну спочатку з екранів телевізорів, а потім – калічать кожного особисто своєю діяльністю при владі. Найгірше при цьому те, що крайніми виявляємося ми з вами – ми, хто дозволив себе дурити. Бо ламає тепер ноги-руки на цих зледенілих тротуарах кожен, а не лише той, хто цю біду на свою голову обирав. Ви взагалі в курсі, що таких смертельно слизьких і неприбраних східців, як у київських підземних переходах, годі й шукати в світі? Як і таких громадян, що калічаться, вбиваються, але все одно йдуть на те, що під впливом піар-технологів вважають виборами.

У Твіттері є таке поняття – розфоловити. Це коли людина, яка тебе читала, раптом вирішує, що ти щось робиш не так. Може пишеш забагато, а може замало. А може, у тебе просто інші погляди на політику. І коли від тебе відписуються – тобто тебе розфоловлюють – то це буває трішки шкода. Тому, що ти не знаєш причини. Ну й взагалі – завжди шкода втрачати. Навіть якщо це у твіттері.

А зараз я дуже побоююся, що після цієї писанини мене розфоловить моя держава. Зауважте – не країна, а саме держава. Сподіваюся, ви розумієте, яка між ними різниця? Країну ми любимо. А держави я вже починаю соромитися…

Бо в нашій країні слово „вибори” вже позбавили сенсу. Виборів немає. І раз немає виборів – то й вибору немає.

Є лише бійка піарників і штабістів двох далеко не найкращих кандидатів у президенти, у яких (кандидатів чи у їхніх спонсорів) виявилося чи то найбільше грошей, чи то найбільше адмінресурсу. Що в нашій країні фактично одне й те саме.

Поясню, чому я вважаю, що виборів немає.

Коли ти не можеш сказати „НІ” нав’язаному асортиментові продукції – це не вибори. Це маніпуляції і спекуляції, це „бабло пабіждаєт всьо”, це чортівня якась, але це – не вибори.

Ви розумієте, про що я? Коли людина не може сказати „ні” – це не вибори. Це зґвалтування.

А якщо власть імущі без тіні сорому пишуть закони для себе, а не для країни і не для громадян – це не демократія, а феодалізм.

Якщо за написаними феодалами законами ми не можемо звільнити чиновника, якого найняли керувати столицею – ганьба на наші голови, що допустили створення таких законів. Коли я розказую громадянину Америки про смертельні вулиці в столиці України, він каже – це неможливо. Бо у них за кожну найменшу травму постраждалий судитиметься з містом, поки не витягне грошей не лише за лікування, а й за упущені можливості – такі, як понівечене і зіпсуте життя, втрату родиною годувальника, і так далі. Тому не буває в них таких вулиць. Якщо громадяни можуть розорити владу позовами за погану роботу, то така влада перестає бути там владою, ось і все. А тепер згадаємо мера Києва, і давайте заплачемо всі разом, бо сміятися вже несила. Скажіть, хто ми в цьому випадку?

І хто є такі ми, коли дозволяємо морочити собі голови ілюзією виборів?

Вибирати з двох купок лайна може лише дурень. Дурень, який не розуміє, що лайно взагалі вибирати не треба. Хто ми???

Ми допустили саме такий розвиток подій. Ми з вами, не хто інший. Ці закони написані не для нас – вони написані для себе тими, хто їх писав. За цими законами ми маємо обирати лайно у будь-якому випадку. І ми не можемо сказати – лайна нам не треба, голосуємо проти лайна, і крапка.

Знаєте, насправді вже не має значення, підете ви на вибори чи ні, і за кого саме проголосуєте. Я – не піду. За чехова української поезії голосувати – не хочу, хоч ріжте мене. За брехуху, що свого часу успішно приватизувала грошей у розмірі кількох державних бюджетів (наших з вами грошей, до речі), а тепер робить із себе жанну-дарк української політики – голосувати не можу. Проти всіх – не голосуватиму, бо ця графа не діє так, як має діяти. Таким чином залишається одне – не брати участі в цій битві екстрасенсів, чи то пак кандидатів. Це не ми обираємо. Це вони самі себе обирають. Розумієте?

На жаль, ми таки довели себе до безвибор’я. Це таке нове слово в українській мові, і можете посилатися на мене, якщо вас питатимуть, де ви це слово взяли. Ми позбавили себе голосу ще тоді, коли обрали таких законотворців.

І – увага, це те, що я дуже не хочу говорити, але скажу, бо мовчати далі просто несила – ми створили ситуацію, коли для нас же краще, щоб було гірше. Я поясню.

Якщо брехуха і далі заспокоюватиме нас з телевізора, що все дуже добре, і ми в шоколаді – її не скинуть. Вона вміє пудрити мізки. І ми все далі потопатимемо у лайні.

А якщо геноцид нації (навіть не беру в лапки, це не смішно – це просто клініка вже) за рік доведе нас до краю прірви, то він таким чином стоятиме на цьому краю першим. І або ми його скинемо, зрозумівши, що не можна дозволити так себе дурити, або ми перестанемо бути нацією взагалі. Раз і назавжди.

Так що думайте. У слово „вибори” різний сенс вкладають оті двоє – і решта вся країна.

Вибачте, що так довго, не „по-твіттерськи” написав. Хоча – погодьтеся, що для слова „лайно” 140 знаків буде забагато. І ми з вами у цьому лайні не завтра себе виявимо, не після цього шоу під назвою „вибори”. Ми в ньому вже давно. Уже більше 18 років.

Час вибиратися, люди. Бо вже захлинаємося.

А щоб до мене завтра не чіплялися всякі органи за нібито підбурювання до бойкоту виборів (а вони це вміють – шукати винних не у владі) – я повторюю: я не закликаю не йти на вибори. Я просто пояснюю, що виборів немає як таких. І я просто заявляю, що я не гратимуся в даному випадку в те, чого немає, бо обирати майбутнє країни – це не в комп’ютерні ігри різатися. Все набагато серйозніше.

Це – мій вибір. Перестати брехати собі. А ви – як хочете. Лише пам’ятайте про лайно, котре вже починає діставатися до вашого рота теж. Не лише до мого…

Previous Цукор за подвійним тарифом
Next Кіно чи театр?

About author

You might also like

Політика Прокоментуй!

Керівництво Львівської облради порушило закон, – рішення суду

Львівський апеляційний адміністративний суд відхилив позов Львівської облради і задовольнив позов депутата-свободівця Руслана Кошулинського щодо протиправного обрання під час роботи першої установчої сесії обласної ради VII скликання заступників голів та

Львівська облрада напрацьовує можливість співфінансування реконструкції Перинатального центру

У Львівській облраді обговорили можливість співфінансування з обласного бюджету реконструкції Перинатального центру Відповідне засідання відбулося сьогодні, 15 лютого, за участі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, заступників обласної ради Парасковії

Львівщина Прокоментуй!

Львівська міськрада мусить налагодити контроль за машинами, які вивозять сміття, – Гримак

Політичні висловлювання тих чи інших політиків щодо сміттєвої проблеми у Львові стали причиною нерозуміння і збурення місцевих мешканців області. Про це під час сесії Львівської міської ради заявила заступник голови

 • AleNkovch

  Підпишуся під кожним словом 140 разів!!! Я не песиміст по життю, але думаю, що нас дійсно доводять до краю прірви… А далі – впасти, чи злетіти – таки будемо вибирати ми.

 • pulsio

  Розумно написано! Жаль що наш народ голосує по принципу стада. І завжди боїться програти, тому і голосує за того за кого голосує хтось інший, щоб не бути ''особливим'' у середовищі, яке його оточує. А це фігово. За фіналістів не голосував і не збираюсь тільки тому, що я звик робити все правильно. А Україну на чолі Яника чи Юлі я не уявляю. Було б просто супер, якщо б я помилявся пишучи цей пост.

 • А знаете… Если отпишутся, то туда им и дорога! По крайней мере Вы будете уверены, что Вас читают думающие люди, а не ура-националисты (или нацисты), которым вполне хватает таких ценностей как “Пиво-Футбол-Украина”. Чем больше смотрю на этот бардак, тем больше мне кажется, что в этом виноваты именно люди с менталитетом “от нас все равно ничего не зависит”, “мне нравится вот этот, но поскольку ему по-любому ничего не светит, проголосую за другого” и тому подобное. Как сделать, чтобы некоторые личности ушли со счетов страны, даже несмотря на капитал за их спинами? Видимо, уже никак не получится.. Разве что дать им дорвать до власти и дискредитировать себя, как это было с вожжой оранжевой революции, а ныне – политическим трупом. И надеяться, что за ними придут другие, лучше и умнее – например, Тигипко, Богословская.. С нашим понятием выбора только время может помочь выпутаться из этого “лайна” без военных противостояний..

 • “Країну ми любимо. А держави я вже починаю соромитися…” –
  Панове, навідь на дальніх берегах не одну декаду проживаючи – сором душить за “безвибор’я”! Мене запитують і по сій день “а коли ж там и вас гуд буде” – я казала… зачекати… “трохи” —> 18-ть років, а чи не забагато? :(((

 • Згоден майже на 99%. Але… Нічого нового. Які пропозиції? “Что делать?” Як далі жити?

 • artvicious

  А я вам вот что дам почитать. Жал вы не в ЖЖ… тут не удобно!
  Мы начали обсуждать вами написаное и написаное еще одним человеком! почитайте разницу, и почитайте ответы! Я думаю тем кто читает здесь, может додет Свет До Глаз, если не Истина До МОЗГА!
  http://art-vicious.livejournal.com/12571.html

 • kda0207

  Поддерживаю!

 • artvicious

  Нет, я все таки копирну сюда:
  Читайте.. и может хоть кого то смогу переубедить! ГОЛОСОВАТЬ НАДО !
  “belkaa
  2010-02-07 01:05 (местное) Выбрать:
  (77.52.238.7)
  Бред.
  Я знаю что я делала на майдане в 2004, и хоть раз, но все до ума довести можно и нужно. А не каждый раз читать морали на то как все плохо, но мы – украинцы,мы такая крутая нация, разве мы хуже их? давайте соберемся и надерем им зад. Оу…и кучка идиотов поддержит это идею в сети интернет в течении месяца. Еще половина из таки пойдет и поставит “против всех”.
  А лично я буду всех этих людей считать безмозглыми тупицами которые испортили мою страну и жизнь моему ребенку.
  Потому что не время и не место.
  Им зад по очереди может и можно надереть, но обоим сразу, когда в 4 руках находится “все государство” , в любом понятии этого слова.

  Мне жаль эту страну, которая уже сколько лет не может выбрать для себя что-то одно, все хотят разного и каждый свято верит в то, что он прав. Каждый раз нам дают “разных”, и хоть бы кто один за 19 лет кого-то устроил. больше чем на половину. И дело не в политиках. Абсолютно. А в населении которое считает себя одной из самых умных наций, но только нихрена своей думалкой никто думать не может.”
  art_vicious
  2010-02-07 01:16 (местное) Выбрать:
  (77.52.239.7)
  Я поддержу, потому и думаю так же) мы даж недавно сидели и о том и говорили. Пусть этих козлов станет меньше, порешаем их еще;)))
  Главное щас Определить, как будет лучше для Вас. нас, и тех кто вокруг Нас. – Решили, и вперед и с песней. А потому пушчай вякнут, гнать будем с танков(если продать все не успеют)… Просто сейчас рулит все к тому, чтоб мы к Путину пятки потом лизали, а они об нас втирали. Хуево будет, если так будет.. Сложнее.. Но увы, Великого легко не достигалось.
  Я ж написал, О политике можно пиздесь, толку будет мало, надо Либо делать либо молчать, а тут щас на всех форумах только и есть телега , одни другим ноют, и подлизывают, абы рейтинг вырос, либо алчность свою С ГРУДЬЮ на Распашку.. а мы “Проти ВСИХ”… ебать;))
  Так легче всего. И потом лизать, как при Гетьмане Русским Лизали!

  Пошел КИно смотреть.. кстати посмотри “Мери и Макс” вконтакте забей или у меня в видео, у меня страница открыта.;)
  (Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)

  belkaa
  2010-02-07 01:24 (местное) Выбрать:
  (77.52.238.7)
  так этому типу и скопируй. И добавь что его “противсих”, обеспечит еще пару лет стабильного и стремительно разрушающегося Киева.

  СПАСИБО БЛЯ ЕМУ ОГРОМНОЕ ЗА ЭТО))))
  (Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)

  art_vicious
  2010-02-07 01:31 (местное) Выбрать:
  (77.52.239.7)
  Щас, я ему в Твитте ссылку дам.. и в его бложике!
  (Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)

  art_vicious
  2010-02-07 01:35 (местное) Выбрать:
  (77.52.239.7)
  Бля..я не могу сотреть кино..меня убил комент там:
  http://kulemet.com/dif/pro-vybory-vid-tvitterya…)

  “Згоден майже на 99%. Але… Нічого нового. Які пропозиції? “Что делать?” Як далі жити?”

  Щас уссусь)))
  (Ответить) (Уровень выше) (Ветвь дискуссии)

  on_z_road
  2010-02-07 01:30 (местное) Выбрать:
  (93.74.59.11)
  “Якщо брехуха і далі заспокоюватиме нас з телевізора, що все дуже добре, і ми в шоколаді”. Для того, чтоб у нас “все було добре” надо вкалывать самим и давать шанс вкалывать ей тоже. Как минимум, она его заслужила своим упорством и желанием. Никто не говорит что она ангел. Идеальных людей нет, идеальных политиков – тем более. Но в данный конкретный момент стоит вопрос “Ю или Я” и на него надо дать ответ.

  Во вторых, абсолютно согласен с Белкой в том плане, что нам все вечно “не те”. Может надо сначала для себя определить критерии, а не ждать мессию.

  Да, они пишут законы под себя и да, пока что мы живём в феодальном обществе. Но в любом случае нам надо двигаться, хоть и маленькими шагами или ползком, но ВПЕРЁД, а не нырнуть в бочку с дерьмом, достать до дна и посмотреть скинет ли народ Витька или мы таки вымрем как нация. Не знаю как вас, но меня такие ставки не устраивают.
  (Ответить) (Ветвь дискуссии)

  art_vicious
  2010-02-07 01:31 (местное) Выбрать:
  (77.52.239.7)
  Звук Истины я слышу в этой флейте!!! -)))

 • Матеуш (можно Вас так называть?), замечательная статья, в ней верно каждое слово.

  Меня интересует тока одно: ПОЧЕМУ случилось то, что случилось? Где, в каком временном отрезке лежит начало дороги к пропасти?
  Я (лично я, не истина в последней инстанции) считаю отправной точкой украинского хаоса оранжевую революцию. И, следовательно, ситуацию теперешнюю – прямым следствием событий тогдашних.

  Выхода у Украины два: 1. Умыться кровью, слезами и так очиститься; 2. Присесть на обочину, передохнуть, перевести дух, прийти в себя, собраться с мыслями, ПОНЯТЬ, что следует из чего, что нам нужно и куда идти, а после уж, твёрдо зная дорогу, двигаться в путь.

  Как первый, так и второй вариант – оба требуют времени. Только, повторюсь, первый (Тимошенко) будет временем страданий и бедствий, второй (Янукович) – временем сравнительной устойчивости, возможностью набора сил.
  Впрочем, об этом я у себя писала…

  Вы понимаете, в чём главная проблема Украины… страна РАЗОБЩЕНА. Сама по себе, с самого начала, была неоднородной. Но разбрелась по разные стороны баррикад именно что стараниями политиков, которые, действуя каждый в своих личных интересах, совершал самое настоящее преступление, разводя народ по углам ринга. И началось – да! – в 2004-м.

  То есть у нас нет ОБЩЕЙ ИДЕИ. Идеи, которая могла бы сплотить людей. И я даже не представляю, что это должна быть за идея…

  А без неё всяк будет сидеть в своей хате, пялясь в телевизор и выбирая власть каждый по своей прихоти. Не твёрдому аргументированному убеждению, а сиюминутной прихоти.

 • дуже шкода, що я погано зумів пояснити свою позицію тим, хто вирішив мене звинуватити ледь не у заганянні країни в прірву, і у космічному занепаді Києва.

  я кілька разів повторив у цьму пості – нікого не закликаю. це моя позиція. вона така: не голосувати за лайно. якщо ви вважаєте, шановні непримиренні борці за майбутнє, що ви його створюєте своїм голосом – що ж, мені шкода, що я розумію вас, а ви мене – ні.

  обираєте майбутнє? а воно взагалі є з таким вибором? обираючи лайно, отримаєш тільки лайно. я – проти такого вибору. моя позиція – не обирати те, що впарюють. якби так зробив кожен з вас, то ці вибори можна було б викинути на смітник. уявіть, що проголосували б лише самі кандидати, їхні родини, і їхні штаби. ну і ще їхні спонсори. цього було б достатньо лише для того, щоб визнати вибори проваленими, і почати змінювати законодавство. але той, хто обирає лайно, отримує лайно. не думаєте, шановні?

  я тепер тільки починаю розуміти Данила Яневського, який заявив у телевізорі якось, що свобода слова бидлу не потрібна. за ці слова я його перестав поважати. не може так казати член комісії з моралі, я думав. а тепер дійшло – він правий. ми – бидло. якщо ми даємо впарювати нам такі вибори, то нам й справді не потрібна ні свобода слова, ні майбутнє, ні історичне минуле. Даниле, якщо читаєш ці слова – визнаю, ти таки правий.

  є така річ – пропаганда. німцям колись сказали – русіш погані! совьєти – зло! і німці пішли воювати совєтів. совєтам сказали – бандерівці зло. росіяни досі так вважають, хоча забули про свого Сусаніна. він відвів загарбників у болото. він знищив ворога, що прийшов на його землю. росіяни, ви взагалі замислюєтеся, що Сусанін для Россійської імперії – це той же Бандера для України? ні, звичайно. бо – пропаганда…

  так от: пропаганда нам морочить голови, що ми робимо вибір своїм голосом. і мені дуже прикро за всіх нас, що ці помиї ми сприймаємо за чисту монету. коли твій голос нічого не вирішує, а тобі кажуть – ти громадянин, проголосуй! то ти мимоволі випускаєш з виду той момент, що громадянин не може бажати своїй країні такого майбутнього. якщо він проти – він встає і каже, що він проти. я встав.

  а ви?

  Allpa, особисто вам відповідаю: початок дороги до прірви поклав ще Кравчук. а потім цим скористався Кучма, який до речі зараз виліз і агітує за свого кандидата знову, хоча мав би сидіти в тюрмі. бо його дорогу продовжив Ющенко, який займався глечиками замість посадити в тюрму бандитів. наша біда – це ми самі. нам не вистачило 18 років розкрадання і бардаку. нам мало буде і 40 років, якщо ми піддаватимемося на такі маніпуляції, як ці вибори.

  а оце – знову до всіх, хто прокоментував. дякую вам, наостанок – ось така думка для вас.

  моя бабуся зараз має вже 84 роки. вона каже: ми страшенно багата країна. бо нас розкрадають з 91 року, і все одно є ще що красти. ми такі багаті, але ми ж такі дурні….

  а як усі ми подивимося своїм онукам в очі, відповідаючи на питання – чи брали ми участь у цих “лайновиборах”?

  ми скажемо їм – ми вірили. а вони спитають – кому ви вірили??? як ви могли??

  невже ви й справді вірите хоч одному з цих двох?

  то навіщо голосуєте?

 • І сумно те, що не йти на вибори це те ж що і проти всіх. От і отримали таке – http://www.cvk.gov.ua/vp2010/wp300pt001f01=701….. То що скоро почнеться масакра в державі?:)

 • останній із чооловіків

  набільше, що мене серед всіх вас бісить, те, що ви самі не думаєте, або думати не хочете. у вас безліч слів, але всі – порожні. де ваші факти, що Юля = зло і брехуха. Тіко ющенківські слова. Вам промили мізки? бо мені, держслужбовцю, лиш вона підняла зарплату, і не за місяць до виборів; гроші за криворіжсталь хіба вона собі забрала; гроші для дитяч. лікарні – вона? бібліотекарям хіба не вона підвищила з/п; хіба не її роботу відмітили МБ і ВООЗ; х іба не вона єдина робола, аби витягнути країну з того гівна, в якому її загнав прогнивший Ющенко??? хіба не вона боролась із кризою та грипом, не згорнувши соц. програми, як робили навіть у Європі? хіба вона говорила проти укр. мови і культури? хіба не її рішення про укр. мову на перервах конституц. суд Юща скасував?
  єдине, на що вам, укр. чол-ам, вистачає честі і мізків, то назвати жінку брехухою і злом. мене за такі слова в дитинтсві батько б висік до посиніння. вам має бути соромно, що лиш жінка, а не алкашня чоловіча, лиш трелпюча язиком, змогла керувати країною, одночасно бючись проти всіх чоловіків і ненависників!

  я є поляк і німець по моїх батьках, але вже 23 роки живу в Україні. І я побачив одне: чоловіки у вас трепачі, а жінки тягнуть на собі. Тож мовчіть і не рипайтесь, бо ви своїм бездіянням все показали, а брехуннами і злом можна називати лиш тоді, коли ти сам кращий, а хто з вас без гріха?
  тішить те, що народ більш мудрий, аніж “розумники” – бо моя бабця (3 класи німец. сільської школи) бачила більше, аніж ви з інетом і змі, тому й переживала “за єдиного чоловіка в Україні”.
  а тепер сидіть в тому гівнові, яке ви своїм неголосуванням чи величезною “святістю” (бо, бачте, не знайшлось достойного вашої великої порядності), ви є гідні своїм нетралітетом і недалекоглядністю такого президента, якого вам подарував Ющенко. Продовжуйте писати далі, це єдине, що ще укр. чоловік може. Бо все інше, чоловіче, в ньому вмерло. Amen!

 • victor

  було б просто, коли б ваш тупорилий зад сів на презид-ке крісло? хіба ти не стадо, лохануле і мерзьке, котре своїм беканням лиш і знає що триндіти! із-за таких як ти, котрі сеюе самопіднесли в небеса, мовляв “я – не стадо”, тепер матимеш того, хто тебе матиме, що ти не тільки стадом станеш, а й бидлом. народ мудрий, а “інтелігенція – гівно нації”. що ти зробив у своєму житті, щоб критикувати когось; чи ти кращий за них двох; чи ти досяг у своєму житті сам, всуперече всім козлам, стільки, як Юля. От тепер сиди, і чекай, коли до тебе прийдуть голубі і зроблять тобі темну.
  а перед тим почитає “Inferno” Данте, про те, що найгарячіші місця в пеклі для тих, хто в найважчі часи свого народу тримався нейтрілітету. Бо це особливі гівнюки і боягузи. Середини нема: є добро і зло, а все інше – то відгрібання і слова.
  Так що, ви є стадо, обмануте своїм маленьким розумом, мовляв ви кращі – ці двоє гірші. Насправді, вони оба ще більш кращі, бо покала свою позицію чітко і ясно, ви ж – ні риба, не мясо.

 • pulsio

  Я себе не відношу до інтелігенції.) Звичайний трудяга-дизайнер.

  Давай не будемо посилати образи один одному. Наша влада не досконала і пересвідчитись у цьому можна буде протягом наступних 5ти років.

 • це що за образи нахабні?

 • і справді, спочатку створюють проблеми, а потім поборюють – це до першого абзацу.
  останній із чооловіків а стосовно поляка і німця там помилки нема, бо родовід по жінці йде в іншій нації :)))
  останній із чооловіків – таке враження, що це все пише жінка.
  демократія є демократія, люди вправі робити як захочуть, навіщо їм вказувати хто прав, а хто ні, в кожног освоя правда буде. дискусії не вийде, а лише срач.

 • Бгг, прийде Богословська, яка навіть своїм співробітникам у комісіях гроші зажлобила і наведе порядок, ага 🙂

 • А Ющенка обсирати для тимошенківців вже традиція. Причому скаржитеся на те, що проти Тимошенко аргументів не висувають, а самі чините аналогічно. Всі однакові.
  Ось через таке й губимо країну, бо сремось там, де миритися треба.

 • ви хоч в курсі, що бібліотекарям зарплату підняли за рахунок скорочення штату? і що всі бібліотекарі україни ходили і молилися, щоб їм таке “підвищення” скасували, бо комусь з них доведеться через це на вулицю піти?

  отакі всі ваші слова брехливі. як і слова вашої шефині. сором, пане (чи панянко, бо у вашу чоловічість щось мало вірю, почерк вже дуже жіночий у вас)

 • Pingback: ascii-pic.ru()