Права сила і теперішня влада

Права сила і теперішня влада

фото з сайту tsn.uaфото з сайту gart.org.ua

Всім вже відомі результати наших виборів до обласних, районних, міських, сільських, селищних рад, а також мерів і голів різних рівнів. І це нікому не секрет, що на заході нашої держави перемогли з великим відривом представники дуже правої сили – Свобода. Тріумф патріотизму. Але є ряд ньюансів.

По-перше, перемога лише на місцевому рівні і лише в декількох регіонах. По-друге, державою загалом керують їхні опоненти. По-третє, будуть провокації.

Можливо, ця перемога Свободи – це лише перший крок до здобуття політичного престолу в Україні. Але це ми взнаємо за рік чи два, дивлячись як там собі грошовиті мішки вирішать. Свобода буде змушена лягти під правлячу партію так чи інакше. Ось тут треба буде уважно спостерігати за умінням Тягнибока використовувати свої можливості і знання. Оскільки умови буде диктувати Янукович, всі ж важелі є в нього (фінансування, розвиток, тощо), то свободівцям треба буде зламати голову, щоб відстояти свої інтереси і вибити погодження їх в Києві.

У багатьох є підозра, що Регіони навмисне дали Свободі перемогти, щоб мати слабкого опонента, щоб могти легко придушити його шарпання методом занедбання Західної України. Здається, що вони тільки ждуть розкольницьких мотивів від пана Олега.

Дуже хочеться вірити, що перемога найправішої політичної сили, це не наслідок якихось кулуарних домовлень і театральних дійств, а вибір людей. Що це лише початок змін в мисленні народу і справді щирі лозунги.

Тепер чекаємо перших місцевих рішень і наслідків. А далі готуємось до потужніших виборів.

Previous Особливості національної демократії
Next Пофантазуємо?

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Гройсман закликає міську владу Львова терміново почати роботи щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає міську владу Львова терміново почати роботи на Львівському полігоні твердих побутових відходів біля с. Грибовичі з одночасним проведенням переговорів з місцевими громадами поблизу ділянки для

Львівщина Прокоментуй!

У Львові молодики в балаклавах спробували знести пам’ятник Тудору

Сьогодні громадські активісти спробували знести памятник Степану Тудору на площі Маланюка. Хлопці були в балаклавах, передає кореспондент Львівського порталу. На місце події прибула поліція. Виникла сутичка. В результаті інцеденту відбили

Львівщина Прокоментуй!

Гройсман: Громада має бути двигуном змін, що забезпечать зміцнення та розвиток України

Громада має бути двигуном змін, що дозволять зміцнити Україну, забезпечити її розвиток як цивілізованої, європейської країни. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, виступаючи у Львівській міській раді під час

  • цілком згоден. до речі, ви помітили, що практично кожен поворот подій в Україні тепер характеризується словами “такого ще ніколи не було”?

  • Цей лозунг є улюбленим для всіх піарників :))