Права сила і теперішня влада

Права сила і теперішня влада

фото з сайту tsn.uaфото з сайту gart.org.ua

Всім вже відомі результати наших виборів до обласних, районних, міських, сільських, селищних рад, а також мерів і голів різних рівнів. І це нікому не секрет, що на заході нашої держави перемогли з великим відривом представники дуже правої сили – Свобода. Тріумф патріотизму. Але є ряд ньюансів.

По-перше, перемога лише на місцевому рівні і лише в декількох регіонах. По-друге, державою загалом керують їхні опоненти. По-третє, будуть провокації.

Можливо, ця перемога Свободи – це лише перший крок до здобуття політичного престолу в Україні. Але це ми взнаємо за рік чи два, дивлячись як там собі грошовиті мішки вирішать. Свобода буде змушена лягти під правлячу партію так чи інакше. Ось тут треба буде уважно спостерігати за умінням Тягнибока використовувати свої можливості і знання. Оскільки умови буде диктувати Янукович, всі ж важелі є в нього (фінансування, розвиток, тощо), то свободівцям треба буде зламати голову, щоб відстояти свої інтереси і вибити погодження їх в Києві.

У багатьох є підозра, що Регіони навмисне дали Свободі перемогти, щоб мати слабкого опонента, щоб могти легко придушити його шарпання методом занедбання Західної України. Здається, що вони тільки ждуть розкольницьких мотивів від пана Олега.

Дуже хочеться вірити, що перемога найправішої політичної сили, це не наслідок якихось кулуарних домовлень і театральних дійств, а вибір людей. Що це лише початок змін в мисленні народу і справді щирі лозунги.

Тепер чекаємо перших місцевих рішень і наслідків. А далі готуємось до потужніших виборів.

Previous Особливості національної демократії
Next Пофантазуємо?

About author

You might also like

Політика 7 коментарів

Чують кожного, допомагають обраним

Скільки гасел, закликів і гучних заяв про необхідність реформування економіки ми вже чули за останні півтора року? Не помилюсь, якщо скажу, що сотні. З гаслами у нас завжди все було

Політика 2 коментарі

“Увімк… Увікн… Увікніть Тимошенко!”, або Як з’їсти самих себе

– Они арестовали Юлю! – Сволочи! (Як South Park відреагував на новини з України)   Ну окей, чуваки. Юльку наше любе правосуддя всадити таки всадило. Опустимо і те, що вона

Політика Прокоментуй!

Форум місцевого розвитку у Трускавці стане традиційним

Форум місцевого розвитку, який відбувся у Трускавці 25-26 червня, може стати щорічним. Цей форум – це продукування ідей, які ми б хотіли втілити  в  життя. Я розраховую на постійно діючий

  • цілком згоден. до речі, ви помітили, що практично кожен поворот подій в Україні тепер характеризується словами “такого ще ніколи не було”?

  • Цей лозунг є улюбленим для всіх піарників :))