Прапорщик Янукович

Прапорщик Янукович

Віктор Янукович довго думав. Місяць думав Віктор Янукович. Думав він, думав, спостерігаючи, як події розгортаються, співставляв усі “за” та “проти”. Обережний він, президент усія України. Просто так нічого не підписує. Тому закон про червоний прапор перемоги він підписав рівно через місяць після ухвалення парламентом, і через десяток днів після самого дня перемоги, до якого весь цей закон і затівався.

А чого ви дивуєтеся? Ви ж бачили, як Віктор Федорович “миттєво” міркує над кожною фразою, і над деякими словами тіпа “йолка”?

Шкода лише, що при довгодумному підписанні цього закону гражданін Янукович дав зрозуміти, що Україна як країна його не цікавить. Всі ж чекають, що буде далі. Хоча й минуло 9 травня, але попереду ще декілька дат, до яких радикальні сили України приурочують свої акції.

То що, напрямок руху нарешті відверто визначено? Таки остаточно захотілося бути губернатором Малоросії, Фікторе Ведоровичу?

 

Previous У новому кліпі “HighWay” змусив “звалювати” хронічного невдаху!
Next Як барани на нові ворота

About author

You might also like

Політика Прокоментуй!

Екологи Садового знову повстали проти Порошенка

Управління екології Львівської міської ради вимагає зняти декорації з дерев біля магазину “Рошен”, що на площі Галицькій. Вимогу скеровано до ТОВ ТМ “Рошен” та Галицької районної адміністрації з метою збереження

Соціум 2 коментарі

Реквієм по „Дяді Стьопі”

Мабуть, найбільше досягнення української міліції за останні дні – розкриття підриву запорізької церкви. Або, у всякому випадку, рапорт про це розкриття. За звітом міліції, винним виявився паламар, якого колись вигнали

Політика Прокоментуй!

Як люди Тимошенко у День гідності вітають губернатора Януковича (ВІДЕО)

Львівська обласна організація партії “Батьківщина” у Фейсбуці розмістила ролик-привітання із Днем народженням голові Львівської обласної партійної організації Михайла Цимбалюка. Про це пише Depo.Львів. “Своїм прикладом Ви втілюєте образ людини, яка

  • Губернатор – значить залежний від Росії. А президент – це крутіше. Тому Янукович ніколи не погодиться на губернаторство. Президентом солідніше і більше впливу є.