Прапорщик Янукович

Прапорщик Янукович

Віктор Янукович довго думав. Місяць думав Віктор Янукович. Думав він, думав, спостерігаючи, як події розгортаються, співставляв усі “за” та “проти”. Обережний він, президент усія України. Просто так нічого не підписує. Тому закон про червоний прапор перемоги він підписав рівно через місяць після ухвалення парламентом, і через десяток днів після самого дня перемоги, до якого весь цей закон і затівався.

А чого ви дивуєтеся? Ви ж бачили, як Віктор Федорович “миттєво” міркує над кожною фразою, і над деякими словами тіпа “йолка”?

Шкода лише, що при довгодумному підписанні цього закону гражданін Янукович дав зрозуміти, що Україна як країна його не цікавить. Всі ж чекають, що буде далі. Хоча й минуло 9 травня, але попереду ще декілька дат, до яких радикальні сили України приурочують свої акції.

То що, напрямок руху нарешті відверто визначено? Таки остаточно захотілося бути губернатором Малоросії, Фікторе Ведоровичу?

 

Previous У новому кліпі “HighWay” змусив “звалювати” хронічного невдаху!
Next Як барани на нові ворота

About author

You might also like

Мер Львова з Послом Словенії домовились про співпрацю в екологічній галузі

У рамках ІІ ЕКО-Форуму відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Надзвичайним та Повноважним Послом Словенії в Україні Наташею Прах. Під час зустрічі домовлено про співпрацю в екологічній галузі.

Україна 21 комментар

Вибори і Бандера

Ви знаєте, ті вибори замучили просто нереально. Складно і просто. Просто бо в другому турі лише двоє. До Складно, бо паралельні прямі не перетинаються, хоча інколи вони таки перетинаються і

Львівщина Прокоментуй!

У пунктах пропуску розпочали оформляти прочан на Світові дні молоді

Митники у пунктах пропуску на Львівщині оформили перші організовані групи учасників Світових днів молоді (СМД). Про це пише прес-служба Львівської ОДА.  У першій половині дня у пункті пропуску “Шегині” оформлено

  • Губернатор – значить залежний від Росії. А президент – це крутіше. Тому Янукович ніколи не погодиться на губернаторство. Президентом солідніше і більше впливу є.