Парубій їде на Львівщину

Парубій їде на Львівщину

Міжрегіональна та транскордонна  співпраця задля розвитку Карпат – провідна тема II Форуму місцевого розвитку

Розвиток Карпатського регіону, транскордонна співпраця, енергоефективність  та децентралізаційні процеси – основні теми, які будуть обговорюватися під час Форуму місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у Трускавці вдруге.

Про це повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час брифінгу у середу, 14 червня.

«Ми розраховуємо на те, що вперше на теренах України буде презентовано нову європейську макрорегіональну  стратегію, – розповів Олександр Ганущин. –  Це дозволить залучити кошти на безповоротній основі та інші фінансові інструменти для розвитку певного регіону. Відтак у Трускавці ми сподіваємося  спільно з головами парламентів Карпатських країн обговорити впровадження цієї стратегії через уряди на рівень Єврокомісії, яка її затверджує».

За його словами, другий важливий напрямок панельних засідань – це територіально-адміністративна реформа. Будуть присутні представники профільних міністерств та парламентів України, Польщі, Угорщини, Румунії, які зможуть обмінятися  досвідом щодо проведення децентралізації в їх країнах.

«Також ми очікуємо, що цікавим та корисним для дискусії буде питання  енергоефективності, а саме впровадження кращих практик енергоефективності у містах та розвиток альтернативної енергетики», – додав очільник облради.

У роботі Форуму візьмуть участь голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Маршалек Сейму Республіки Польща Марек Кухцінські,  також очільники обласної влади та місцевого самоврядування, парламентарі, урядовці, маршалки воєводств, представники профільних комітетів Верховної Ради України, дипломатичного корпусу, неурядових організацій, міжнародних фондів і програм.

Previous У Львові пройдуть громадські слухання щодо землі для учасників АТО
Next В Україні буде пільгове розмитнення «польських блях», які не старші за сім років, - Южаніна

About author

You might also like

Прикордонники знайшли майже 3,5 тисячі пачок курива у чотирьох автомобілях, якими їхали українці та поляки

Сигарети, приховані у конструктивних особливостях чотирьох автомобілів, намагалися перемістити по той бік кордону громадяни України та Польщі. Про це інформує прес-служба ДПСУ. Прикордонники Мостиського та Чопського загонів виявили куриво в

Львівщина Прокоментуй!

У Львові відбудеться молодіжний конгрес НАТО

Упродовж 27-28 травня у Львові триватиме молодіжний конгрес НАТО. Захід має на меті збільшити рівень проінформованості молоді Львівщини з питань безпеки, національної оборони, сучасних викликів, міжнародної співпраці та євроатлантичної інтеграції

Львівщина Прокоментуй!

Вперше Хемінгуей українською в сучасній Україні

Ернест Хемінгуей – класик американської та світової літератури, лауреат Нобелівської та Пуліцерівської премії, письменник-легенда – вперше з часів Незалежності вийде українською мовою. «Видавництво Старого Лева» придбало права на всі твори