Парубій їде на Львівщину

Парубій їде на Львівщину

Міжрегіональна та транскордонна  співпраця задля розвитку Карпат – провідна тема II Форуму місцевого розвитку

Розвиток Карпатського регіону, транскордонна співпраця, енергоефективність  та децентралізаційні процеси – основні теми, які будуть обговорюватися під час Форуму місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у Трускавці вдруге.

Про це повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час брифінгу у середу, 14 червня.

«Ми розраховуємо на те, що вперше на теренах України буде презентовано нову європейську макрорегіональну  стратегію, – розповів Олександр Ганущин. –  Це дозволить залучити кошти на безповоротній основі та інші фінансові інструменти для розвитку певного регіону. Відтак у Трускавці ми сподіваємося  спільно з головами парламентів Карпатських країн обговорити впровадження цієї стратегії через уряди на рівень Єврокомісії, яка її затверджує».

За його словами, другий важливий напрямок панельних засідань – це територіально-адміністративна реформа. Будуть присутні представники профільних міністерств та парламентів України, Польщі, Угорщини, Румунії, які зможуть обмінятися  досвідом щодо проведення децентралізації в їх країнах.

«Також ми очікуємо, що цікавим та корисним для дискусії буде питання  енергоефективності, а саме впровадження кращих практик енергоефективності у містах та розвиток альтернативної енергетики», – додав очільник облради.

У роботі Форуму візьмуть участь голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Маршалек Сейму Республіки Польща Марек Кухцінські,  також очільники обласної влади та місцевого самоврядування, парламентарі, урядовці, маршалки воєводств, представники профільних комітетів Верховної Ради України, дипломатичного корпусу, неурядових організацій, міжнародних фондів і програм.

Previous У Львові пройдуть громадські слухання щодо землі для учасників АТО
Next В Україні буде пільгове розмитнення «польських блях», які не старші за сім років, - Южаніна

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині звітують про зменшення кількості перевірок

Підрозділами податкового та митного аудиту ГУ ДФС у Львівській області протягом січня-липня 2016 року всього проведено та завершено 783 перевірок, що на 251 менше (на 24 відс.), чим за відповідний

Львівщина Прокоментуй!

Розенко їде до Львова

У п’ятницю, 4 листопада, у Львові відбудеться прес-конференція Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка та голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного Початок о 13:00 год у конференц-залі готелю “RAMADA”, за адресою:

Стартує сплав-семінар для молоді “Лідер змінює оточення”

У п’ятницю, 11 серпня, стартує сплав-семінар для молоді “Лідер змінює оточення”. Відтак, 24 учасники уже готові підкорити береги Дністра. Під час маршруту, який пролягатиме від с. Незвисько (Івано-Франківська область) до