«Народний Фронт» ініціює введення кримінальної відповідальності за незаконний перетин державного кордону

«Народний Фронт» ініціює введення кримінальної відповідальності за незаконний перетин державного кордону

Партія «Народний Фронт» вважає, що вчорашні події на українсько-польському кордоні – це кримінальний злочин.

Усі, незалежно від того – колишній президент чи колишній прем’єр-міністр, – повинні понести кримінальну відповідальність за прорив державного кордону. Так вимагає закон і справедливість, яку ми відстояли на Майдані.

Політична оцінка цих процесів так само однозначна. Коли вся країна протягом останніх кількох років бореться за свою незалежність, свободу і своє європейське майбутнє, купка популістів та гастролерів – Саакашвілі, Тимошенко та інші – сліпо і цинічно борються за владу в країні.

Вони не вибирають способів – це брехня, провокації, а тепер вони навіть не зупинилися перед скоєнням злочину.

Ми вимагаємо від правоохоронних органів негайного притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до незаконного перетину державного кордону України із застосуванням сили, а також роззброєння та арешту бандитських формувань, які брали співучасть у штурмі кордону та подальшому супроводження НЕгромадянина Саакашвілі.

Ми цінуємо позицію Національної поліції України та Державної прикордонної служби України, які не допустили кровопролиття, що його так прагнули Саакашвілі, Тимошенко і компанія.

Народні депутати, які були причетні до скоєння цього злочину, мають понести відповідальність, і з них має бути знятий депутатський імунітет.

«Народний Фронт» ініціює введення кримінальної відповідальності за незаконний перетин державного кордону.

Українське громадянство та український паспорт є безумовною цінністю для всіх нас. І більше це НЕ повинно ставати розмінною монетою в політичних інтригах та ігрищах. Тому процедура надання громадянства України повинна бути жорстка і принципова.

Previous Львівщина повинна бути із якісним зв’язком, - Синютка
Next У Львівській ОДА знову звинуватили Садового у бездіяльності

About author

You might also like

Україна Прокоментуй!

Синютка і Генконсул Республіки Польща засудили акт вандалізму у Гуті Пеняцькій

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка  зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Вєславом Мазуром. Під час зустрічі сторони засудили  акт вандалізму, який трапився  в Гуті Пеняцькій (Бродівський

Від Садового знову вимагають провести перевірку АТП-1

Депутат Петро Адамик каже, що у Львові потрібно зменшити лоти для перевізників Депутати Львівської міськради вимагають провести комплексу перевірку діяльності комунального підприємства АТП-1. Про це під час сесії Львівської міськради

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині знову проявили себе спецслужби країни-агресора, – Синютка

На Львівщині протягом вихідних знову проявили себе спецслужби країни-агресора. Про це на апаратній нараді наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.  Про це пише Справжня варта Голова ОДА наголосив, що спочатку