На Львівщині провели антитерористичні навчання

На Львівщині провели антитерористичні навчання

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівській області провела планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання, які тривали на території області 23-25 липня. Про це інформує прес-служба УСБУ у Львівській області.

У навчаннях взяли участь представники національної поліції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, прикордонників, підрозділі Збройних сил України, органів державної влади та інших суб’єктів боротьби з тероризмом.

За сценарієм група диверсантів планувала здійснити теракт на одному із військових об’єктів чи підприємствах критичної інфраструктури регіону.

Умовні “терористи” імпровізували, обираючи тактику поведінки, що дало змогу змоделювати максимально складний розвиток ситуації.

Учасники навчання, в умовах наближених до реальних, теоретично та практично відпрацювали алгоритм протидії диверсійно-розвідувальним групам, виявлення та нейтралізації терористів, знешкодження вибухових пристроїв. Керівництво Антитерористичного центру високо оцінило рівень підготовки та взаємодії учасників навчань.

Previous Міська влада саботує вирішення проблеми сміття у Львові
Next Прикордонники Львівського загону затримали біля кордону з Польщею марокканця

About author

You might also like

Компанії Львівщини запрошують приєднатись до підписання Українського пакту заради молоді

Компанії Львівської області запрошують приєднатись до підписання  Українського пакту заради молоді  2020 – документу, який має на меті побороти проблему безробіття молоді та пропонує високоякісне стажування. Про це повідомляють в

Львівські депутати обговорили умови запровадження е-квитка

На спільному засіданні двох комісій – фінансів та інженерного господарства депутати розглянули проект ухвали про впровадження е-квитка у Львові. Під час представлення проекту представники ЛКП «Львівавтодор» повідомили, що реалізований проект

У Львові вже освятили паски

У Львові вже освятили паски.  Цього року католицька Пасха аж на 5 тижнів випереджає православну, яка припадає на 1 травня. Завтра, 27 березня, римо-католики всього світу святкуватимоть Воскресіння Христове, або