На Львівщині пропонують продовжити подання мікропроектів місцевого розвитку

На Львівщині пропонують продовжити подання мікропроектів місцевого розвитку

Депутати фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді пропонують продовжити термін подання заявок на обласний конкурс мікропроєктів місцевого розвитку у Львівській області у 2017 році. Про це йдеться в депутатському запиті свободівців Олега Панькевича, Мирослави Бабінської і Михайла Нискогуза до голови Львівської обласної ради, який підтримано 27 грудня 2016 року на сесії обласної ради.

Як йдеться в запиті, до фракції звертаються органи місцевого самоврядування, громадські організації, ініціятивні групи щодо продовження подання заявок на обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області у 2017 році.

“Згідно з Програмою обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області конкурсанти повинні надати гарантії щодо забезпечення фінансування залученими коштами. Джерелами формування залучення коштів можуть бути районний, ОТГ, міський, селищний, сільський бюджети, а також власний фінансовий (кошти фізичних та юридичних осіб, спонсорські, донорські кошти) та нефінансовий (робота, матеріали) внесок конкурсанта.

На сьогодні конкурсанти не можуть зібрати кошти відповідно до завищеного співвідношення фінансового внеску громади до загального бюджету проекту. Це пов’язано з погіршенням економічного та соціального становища населення: зростанням індексу споживчих цін, заборгованості із виплати заробітної плати, збільшенням кількості домогосподарств, яким призначені субсидії і водночас зменшенням загального обсягу субсидії.

Не все в порядку із дохідною частиною місцевих бюджетів, зокрема з акцизом від реалізації пального на автозаправках. Існує загроза повторення минулорічного конкурсу, де переможцями переважно стали заявники з тих районів, де перевиконувались районні бюджети. У зв’язку із підвищенням мінімальної заробітної плати місцеві бюджети багатьох районів будуть відчувати гостру нестачу фінансового ресурсу на виплату заробітної плати бюджетникам та оплату за енергоносії.

Враховуючи вищевикладене, просимо невідкладно винести на розгляд Конкурсної ради питання про продовження подання заявок на обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області до 31 січня 2017 року”, – йдеться в запиті.

Previous У Садового нагадують про заборону використання салютів
Next У ЛОДА оголосили конкурс на посаду начальника управління туризму та курортів

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У Львівській політехніці з нагоди 200-річчя відкрили пам’ятну таблицю

Сьогодні, 7 грудня, у вестибюлі Національного університету “Львівська політехніка” відбулося урочисте відкриття пам’ятної таблиці, присвяченої заснуванню Цісарсько-королівської Реальної школи, яка започаткувала 200-річну історію цього вишу. Участь в урочистостях взяв перший

Зі Львова – у Італію: подробиці прямих рейсів

Прямі рейси Італія-Україна та доступні ціни з Ernest Airlines, починаючи з жовтня Із 20 жовтян відкриваються прямі рейси з аеропорту Мілан Бергамо BGY до аеропорту Львів LWO. Також у планах –

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині відремонтують понад 1000 об’єктів: Миколаївський район

У 2016 році на фінансування проектів регіонального розвитку в Миколаївському районі з різних джерел передбачено 19 млн 252 тис грн на 53 об’єкти. Про це повідомила начальник управління аналізу та стратегічного планування