Міська влада саботує вирішення проблеми сміття у Львові

Міська влада саботує вирішення проблеми сміття у Львові

Вже вдруге очільники районних адміністрацій міста Львова не з’являються на спільну нараду голови Львівської ОДА та перевізників ТПВ.

Під час зустрічі запланований розгляд нагальних питань з вирішення проблематики налагодження системного вивезення відходів.

Львівська обласна державна адміністрація докладає усіх можливих зусиль до врегулювання та налагодження міської господарки, однак урядники органу місцевого самоврядування відверто ігнорують вирішення питання.

Previous Всеукраїнська акція «Олімпійське літо» крокує Львівщиною
Next На Львівщині провели антитерористичні навчання

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Синютка жорстко розкритикував команду Садового

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вважає заяву віце-спікера ВРУ Оксани Сироїд про сміттєву блокаду Львова та про завдання організувати бойовиків, щоб блокувати роботу Львівської міськради, «думками хворої голови та хворої

Львівщина Прокоментуй!

Львів’янина, що зник під Києвом, вбили з пістолета ТТ: тіло досі не знайдено, – ЗМІ

Про це стало відомо з матеріалів справи, які опинилися в розпорядженні редакції“Вестей“, повідомляє Depo.Київ. Зокрема, там йдеться, що стріляв в хлопця один з підозрюваних, Луан Кінгісепп, який сидів поруч з

На Львівщині встановили понад 50 спортивних майданчиків

Цьогоріч на Львівщині облаштували 53 спортивні майданчики у рамках Обласної цільової програми “Спортивний майданчик” на 2011-2016 роки. В обласному бюджеті на це передбачили рекордну суму у розмірі 16 мільйонів гривень.