Марія Вагіла очолила ГО “Розвиток громади”

Марія Вагіла очолила ГО “Розвиток громади”

Переобрання голови ГО «Розвиток Громади» відбувається щорічно. За жорсткими правилами жодна особа не може двічі очолювати організацію. Така традиція започаткована з метою постійного розвитку і змін, а також для залучення нових, креативних людей з новими, відмінними поглядами та досвідом.

16 червня відбулися вибори голови Громадської організації «Розвиток Громади». Від сьогодні, на один рік керманичем організації стала Вагіла Марія, яка в минулому очолювала управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації. Після звільнення з державної служби Марія Вагіла в ГО «Розвиток Громади» займалася залученням грантів та пошуком партнерів до соціальних проектів.

Нагадаємо, що першим головою ГО «Розвиток Громади» був юрист і адвокат – Андрій Болюбаш, який нині є головою Громадської ради при ЛОДА. Другим головою організації був відомий громадський активіст та підприємець Олег Долінський, який передав естафету журналістці та телеведучій  Оксані Маруняк.

Редакція ІВ Кулемет щиро вітає Марію Вагілу із обранням на посаду голови громадської організації.

Previous На Львівщині відкриють деревообробне підприємство
Next Як українці незвично потрапили у Польщу

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Двоє дітей-сиріт отримали житло у Перемишлянському районі

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис спільно із головою Перемишлянської райдержадміністрації Володимиром Танчином та головою районної ради Романом Андрусишином урочисто вручили  право власності на двохкімнатну квартиру у м.

Львівщина Прокоментуй!

Трьох депутатів Винниківської міської ради взяли на хабарі

17 жовтня військова прокуратура Львівського гарнізону спільно з ГВ БКОЗ Управління СБ України у Львівській області взяли на хабарі заступника голови постійної комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього

WordPress