Марія Вагіла очолила ГО “Розвиток громади”

Марія Вагіла очолила ГО “Розвиток громади”

Переобрання голови ГО «Розвиток Громади» відбувається щорічно. За жорсткими правилами жодна особа не може двічі очолювати організацію. Така традиція започаткована з метою постійного розвитку і змін, а також для залучення нових, креативних людей з новими, відмінними поглядами та досвідом.

16 червня відбулися вибори голови Громадської організації «Розвиток Громади». Від сьогодні, на один рік керманичем організації стала Вагіла Марія, яка в минулому очолювала управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації. Після звільнення з державної служби Марія Вагіла в ГО «Розвиток Громади» займалася залученням грантів та пошуком партнерів до соціальних проектів.

Нагадаємо, що першим головою ГО «Розвиток Громади» був юрист і адвокат – Андрій Болюбаш, який нині є головою Громадської ради при ЛОДА. Другим головою організації був відомий громадський активіст та підприємець Олег Долінський, який передав естафету журналістці та телеведучій  Оксані Маруняк.

Редакція ІВ Кулемет щиро вітає Марію Вагілу із обранням на посаду голови громадської організації.

Previous На Львівщині відкриють деревообробне підприємство
Next Як українці незвично потрапили у Польщу

About author

You might also like

У Садового хочуть заманити “Євробачення” кавою і Роналду

Заступник мера Львова Андрія Садового Андрій Москаленко пропонує організувати відкриття Євробачення-2017 у Львівській опері  Як повідомляє depo.ua, про це він завив у програмі “Битва міст” на Першому Національному. Москаленко презентував

Економіка Прокоментуй!

Насалик презентує основні напрямки реформування вугільної галузі шахтарям Львівсько-Волинського басейну

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик 29 травня здійснює робочу поїздку до західних регіонів України.  Ігор Насалик спільно з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою провів апаратну нараду у Львівській обласній державній адміністрації. Під час наради

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині відкриють палату для учасників АТО

25 квітня 2016 року об 11:30 год у Добромильській районній номерній лікарні Старосамбірського району що на Львівщині буде відкрито «Палату для учасників АТО» за ініціативи громадської організації «Управління нової генерації»