Львівська ОДА запропонувала Садовому ще одну земельну ділянку для будівництва заводу

Львівська ОДА запропонувала Садовому ще одну земельну ділянку для будівництва заводу

Львівська міська рада не скористалася земельною ділянкою, яку запропонувала Львівська облдержадміністрація, на території Яворівської «Сірки», тому Львівська ОДА повторно запропонувала земельну ділянку, де можна побудувати завод з утилізації ТПВ.

Відтак, обласна влада пропонує ділянку біля села Добряни Миколаївського району, що за 28 кілометрів від Львова. Загальна площа землі 100 га, за категорією – це землі промислового призначення вапнякового характеру і не придатні для сільськогосподарського використання.

Previous Європейський досвід організації діяльності органів місцевої влади обговорять у Львові
Next До Синютки знову запрошують на роботу

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У Львові згадують Скнилівську трагедію

27 липня 2002-го року, під час авіа-шоу на військовому аеродромі “Скнилів” у Львові на глядачів упав винищувач “СУ-27”. Відтак, о 10:00 год у капличці на території летовища відбудеться Служба Божа.

У Меденичах вже втретє відбувся медовий фестиваль

Цими вихідними в селищі Меденичі Дрогобицького району вже втретє відбувся традиційний фестиваль меду. Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації. Гості свята мали змогу

У Львові встановлять меморіальну таблицю видатному оперному співаку

Виконавчий комітет ЛМР погодив встановлення меморіальних таблиць учасникам антитерористичної операції Василю Сліпаку та Юрію Круглікову. Так, Юрію Круглікову меморіальну таблицю встановлять на фасаді ССЗШ I-III ступенів № 45 з поглибленим