Львівщина та Хорватія поглиблюватимуть економічну та культурну співпрацю

Львівщина та Хорватія поглиблюватимуть економічну та культурну співпрацю

Про це сьогодні, 30 вересня, домовились голова Львівської ОДА Олег Синютка та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч.

На початку зустрічі керівник області висловив вдячність за підтримку України хорватському  народу.

“Дозвольте висловити захоплення Вашою особистою позицією. Оскільки, коли Хорватія виборювала незалежність, ви  пішли захищати свою  землю,  тому,  як ніхто інший,  сьогодні розумієте наш народ”, – сказав Олег Синютка.

Так, під час зустрічі сторони домовились про активізацію співпраці у сфері історичної спадщини, адже на Львівщині розташована історична пам’ятка – залишки столиці  давньої слов’янської держави Білих Хорватів, пише прес-служба ЛОДА.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч наголосив на важливості співпраці та залученні фахівців із Львівщини, зокрема, у туристичну сферу Хорватії. А також уточнив, що у межах візиту делегація із Хорватії зустрічатиметься із студентами львівських вишів аби розповісти про перспективи працевлаштування у цій країні.

Окрім того, Олег Синютка висловив сподівання на налагодження тісніших економічних зв’язків між країнами, зокрема у аграрній сфері. Так перспективним напрямком є імпорт в Україну вин із Хорватії.

Також представники делегації із Хорватії наголосили на важливості тристоронньої співпраці України, Хорватії та Польщі на базі окремих областей воєводств. Це дозволить спільно брати участь у великих європейських проектах та грантах.

Олег Синютка також запросив відомі колективи із Хорватії брати участь у численних фестивалях, які відбуваються на Львівщині.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посола Республіки Хорватія в Україні Томіслава Відошевіча, уже незабаром вийде друком хорватсько-український словник. У свою чергу очільник області висловив готовність підтримати таку ініціативу.

Нагадаємо, зараз на Львівщині у межах фестивалю хорватської культури перебуває делегація на чолі з Томіславом Відошевічем.

Previous На місці просідання земної поверхні поблизу Трускавця відповідальні служби моніторять ситуацію
Next На Львівщині презентують «Мистецтво для всіх»

About author

You might also like

Політика Прокоментуй!

Як Садового тролять через відсутність у Львові

За інформацією джерел, у Київ поїхали і окремі працівники Львівської міськради Разом із Львівським міським головою Андрієм Садовим до Києва поїхали багато представників львівської міської організації партії «Самопоміч». Про це

У їдальні УКУ – масове отруєння

У Львові сталось групове отруєння людей, які зараз госпіталізовані у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню. Про це повідомив керівник ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич. За словами потерпілих, 26 жовтня вони харчувалися

Політика Прокоментуй!

ВО «Батьківщина» перемогла на Ходорівщині, – ТВК оприлюднила офіційні результати виборів

Сьогодні ТВК оприлюднила офіційні результати виборів на Ходорівщині. Перемогу  здобула політична партія ВО «Батьківщина» з результатом у 18,92%. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина». «Блок Петра