Львівщина стала на захист формування ринку вживаних автомобілів

Львівщина стала на захист формування ринку вживаних автомобілів

Львівська обласна рада підтримала пропозицію фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» і проголосували за звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів про формування цивілізованого ринку вживаних авто в Україні.

Також Львівська обласна рада звернулася до інших обласних рад, щоб вони теж ухвалювали свою позицію з цього питання.

Потреба цього звернення викликана тим, що, зокрема, на території нашої області неодноразово організовували акції протестів поблизу міжнародних пунктів пропуску, перекривали дороги на автомагістралях, проводилися мітинги автотранспорту. Тому, для зменшення соціальної напругу серед населення, Львівська обласна рада  пропонує винести на розгляд Верховної Ради України укропівські законопроекти № 5561 і 5562, які покликані вдосконалити чинне законодавство України, привести його у відповідність до європейського законодавства, з урахуванням соціально-економічних потреб суспільства, стану економіки та автомобільного ринку, а також матеріального становища громадян України.

«Прийняття законопроектів № 5531 та 5532 дозволить сформувати цивілізований ринок вживаних авто, збільшити надходження до Державного бюджету України, а також детінізувати автомобільну галузь», – переконаний депутат Львівської обласної ради від фракції «УКРОП» Петро Жукровський.

Previous Представники Львівщини побували у Федеральному дослідницькому інституті доріг у Німеччині
Next Боровся із корупцією: На Львівщині затримали митники із рекордним хабарем

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

За час війни на Луганщині полягли 260 хлопців з Львівщини

За час проведення АТО 260 бійців з Львівщини загинули на Луганщині. Про це повідомив голова Луганської ВЦА Юрій Гарбуз під час виступу на Міжнародному економічному форумі у Львові, пише ЗІК.

Люди Садового у ручному режимі визначатимуть перевізників для міста Львова

Конкурсний комітет з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування прийнято з порушеннями. У склад комісії увійшли ГО, які лобіюватимуть інтереси влади. Попри обіцянки чиновників, представника Вільної профспілки

Львівщина 5 коментарів

Від Садового вимагають негайно зупинити знищення рекламних носіїв (ВІДЕО)

Сьогодні, 24 жовтня, представники бізнесу та громадські активісти прийшли до Львівської міської ради, щоб передати звернення до керівництва міста щодо недопустимості нищення приватної власності. Про це повідомляє кореспондент Кулемет. Йдеться