Львівщина стала на захист формування ринку вживаних автомобілів

Львівщина стала на захист формування ринку вживаних автомобілів

Львівська обласна рада підтримала пропозицію фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» і проголосували за звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів про формування цивілізованого ринку вживаних авто в Україні.

Також Львівська обласна рада звернулася до інших обласних рад, щоб вони теж ухвалювали свою позицію з цього питання.

Потреба цього звернення викликана тим, що, зокрема, на території нашої області неодноразово організовували акції протестів поблизу міжнародних пунктів пропуску, перекривали дороги на автомагістралях, проводилися мітинги автотранспорту. Тому, для зменшення соціальної напругу серед населення, Львівська обласна рада  пропонує винести на розгляд Верховної Ради України укропівські законопроекти № 5561 і 5562, які покликані вдосконалити чинне законодавство України, привести його у відповідність до європейського законодавства, з урахуванням соціально-економічних потреб суспільства, стану економіки та автомобільного ринку, а також матеріального становища громадян України.

«Прийняття законопроектів № 5531 та 5532 дозволить сформувати цивілізований ринок вживаних авто, збільшити надходження до Державного бюджету України, а також детінізувати автомобільну галузь», – переконаний депутат Львівської обласної ради від фракції «УКРОП» Петро Жукровський.

Previous Представники Львівщини побували у Федеральному дослідницькому інституті доріг у Німеччині
Next Боровся із корупцією: На Львівщині затримали митники із рекордним хабарем

About author

You might also like

Економіка Прокоментуй!

Львівщина та Харківщина співпрацюватимуть в аграрній сфері

У м. Харків розпочався один із найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі – Міжнародний форум “Агропорт Схід-2016”. Участь у заході взяла й делегація зі Львівщини на чолі з директором

Львівщина Прокоментуй!

Львівські прикордонники розкажуть, як боряться із корупцією

У понеділок, 8 серпня 2016 року, о 12.00 в управлінні Львівського прикордонного загону (м. Львів, вул. Личаківська, 74) відбудуться прес – конференція начальника Львівського прикордонного загону підполковника Сергія Мельника. Тема:

Наметове містечко під вікнами Садового хочуть знести

“Сьогодні нам зателефонували з Центру надання послуг учасникам АТО міста Львова і повідомили, що «зверху» дано вказівку знести наше наметове містечко будь-яким способом. І хочуть це зробити чужими руками”, –