Гроші на нове звалище у Львові є, – Порошенко

Гроші на нове звалище у Львові є, – Порошенко

Гроші на будівництво нового сміттєзвалища у Львові є

Про це заявив Петро Порошенко, повідомляє Еспресо.TV.

“Це неприйнятно, щоб при зростанні місцевих бюджетів у 2,5 раза місцева громада цього не відчула. На що конкретно витрачати гроші – вирішуйте самі. Але люди повинні бачити десь нову дорогу, освітлення чи, вибачте, і сміттєзвалище. Гроші для цього є”, – каже Порошенко.

Він додав, що впевнений у залученні до вирішення питання щодо будівництва нового сміттєзвалища у Львові Європейського інвестиційного банку, його екпертизи, французьких партнерів.

“Не можемо самі – будемо запрошувати на допомогу, але львів’ян сам на сам з цією проблемою не залишимо”, – пообіцяв Порошенко.

Previous На Львівщині створили нову прийомну сім'ю
Next На Львівщині стартував місячник боротьби з туберкульозом

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Діти учасників АТО поїхали у Молдову

22 серпня 2016 року 20 дітей учасників АТО відправлися на відпочинок до Республіки Молдова. Діти відпочиватимуть з 22 по 31 серпня 2016 року в таборі «Cuşmărica», що неподалік Кишинева. Поїздка

На базі санаторію “Немирів” відкриють навчальний центр

Під час засідання постійної депутатської комісії Львівської облради підтримано ініціативу МОУ щодо створення навчального центру з тактичної медицини та операцій на базі санаторію “Немирів”. Про це повідомив депутат Михайло Гичка.

Поблизу сміттєзвалища Садового виникла пожежа (ФОТО)

У Львові виникла пожежа поблизу сміттєзвалища у Грибовичах. Про це пише Варта-1. Як йдеться у повідомленні, водії виявили пожежу “з того місця, де сміттєзвалище”.  “Іде чорний дим, що саме горить,