Громадськість Львівщини висловилась проти провокацій Саакашвілі

Громадськість Львівщини висловилась проти провокацій Саакашвілі

Громадські організації Львівщини виступили проти провокацій на кордоні із Польщею. Про це йдеться у їх заяві, текст якої є у розпорядженні Кулемет.

«Ми стали свідками як група провокаторів вривається і порушує цілісність українського кордону. Співучасниками злочинного сценарію стали не лише “активісти” і “люди під ейфорією”,а й народні депутати (а це ті, хто творить закон і має неухильно його дотримуватися). Та крім обранців народу, головний каталізатор порушення прориву – екс-президент Грузії, людина, позбавлена громадянства, людина яка на словах вважає себе українцем, натомість зухвало та лицемірно переступає усі букви Закону», – йдеться у документі.

Активісти наголошують: неприпустимо, що Україна знову стане епіцентром обговорень у світі через провокації порушників. Не можна допустити, щоб через політичні амбіції зацікавлених осіб, піддавали сумніву питання безпеки кордону.

«Адже вже впродовж 3 року військовослужбовці на передовій, на Сході України, доводять – рубежі країни непохитні, а ворогу не місце на чужій землі. Ми, представники громадських організацій Львівщини, рішуче засуджуємо провокативні дії, які відбулися 10 вересня 2017 року на Західному кордоні», – йдеться у повідомленні.

Громадський актив Львівщини переконаний: «немає жодного виправдання особам, які прорвали Держаний кордон України, тому ми вимагаємо покарати всіх, без вийнятку, осіб, які завдали непоправної шкоди іміджу нашої держави».

Заяву підтримали: ГФ «ПАТРІОТ», ГО «Українські ветерани Афганістану», ГО «Афганська сотня», ГО ВПВ «Патріот», ГО «Всеукраїнське об’єднання Учасників Бойових Дій та волонтерів АТО» Львівська обл., ГО «ЛОС СЗБ АТО та сімей загиблих», ГО «Центр спияння ветеранам, полоненим та зниклим безвісті в АТО», мати загиблого учасника АТО Костирка Г., а також ВП ГО «Правий Сектор».

Previous У Львові в інтернаті для дітей інвалідів крадуть їжу
Next На Львівщині відкриють пам’ятний знак Героям Небесної сотні

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У Львові відкривають новий телеканал

У готелі “Цитадель” відбудеться  презентація телеканалу City Life TV та його творчо-ідейної команди. У команді телеканалу — відомі в Україні та за її межами блогери, телеведучі, фешн-експерти, які вперше у

Львівщина Прокоментуй!

Великих платників сплатили більше млрд гривень єдиного внеску

Усього з початку року великий бізнес Західного регіону перераховав на спеціальний рахунок Держказначейства понад 1 млрд грн єдиного внеску. У липні від підприємств, які перебувають на обліку в Спеціалізованій ДПІ

Політика Прокоментуй!

На свята у Львівській області голосуватимуть повторно

У шести об’єднаних територіальних громадах на Львівщині відбулися перші місцеві вибори. У зв’язку з тим, що в трьох одномандатних виборчих округах два кандидати у депутати набрали найбільшу і однакову кількість