Ганущина звинуватили у спробі маніпуляції депутатами (ВІДЕО)

Ганущина звинуватили у спробі маніпуляції депутатами (ВІДЕО)

Голову Львівської облради Олександра Ганущина вкотре публічно звинуватили у маніпулюванні під час голосувань на сесії через кодові слова «прошу голосувати», «прошу визначитись». Про це 10 жовтня з трибуни облради заявив депутат від «Свободи», екс-керівник Міністерства оборони України Ігор Тенюх, пише ЗІК.

«Навіть у Севастополі такого не було», – наголосив І.Тенюх.

«Не може і не має права голова обласної ради маніпулювати депутатами. Тому я вношу пропозицію, щоби з наступної сесії шановний пан голова просто говорив одну фразу: «Ставлю на голосування». Тоді нехай депутати, які сидять у цьому залі, визначаються. Я ж не клоун. Коли у якийсь раз хочеться відстояти те чи інше рішення – воно вже заздалегідь «проголосовано», – обурився депутат.

Він також звернувся до депутатів словами: «Звертаюся до вашої совісті. Люди нас обирали для того, щоби ми відстоювали українські позиції, щоб ми відстоювали інтереси Львівщини».

І.Тенюх також висловив обурення, що облрада після фрази О.Ганущина «прошу визначатися» не підтримала звернення щодо звільнення фінансування на закупівлю квартир для бійців АТО.

«Неприємно, коли за учасників АТО не проголосувала Львівська обласна рада. Я би хотів щоби половина депутатів поїхали туди, на фронт, відчули все те, і тоді ми би в цьому залі прийняли таке рішення», – додав він.

Голова облради Олександр Ганущин на брифінгу пояснив, що не бачить нічого поганого у «кодових фразах», які він озвучує депутатам перед голосуванням.

«Кожен депутат перед тим, як пройде процес голосування, має право на виступ з мотивів, і я у тому числі. Я такий самий депутат, як і решту. Мій виступ з мотивів усі чують перед голосуванням. Я вважаю, що це моє право і ніхто його в мене не відбере», – сказав О.Ганущин.

Previous На дослідження обвалу біля Трускавця виділили 1,4 млн грн
Next На Львівщині відбудеться V-й Всеукраїнський Форум «Захоплені життям. Історії успіху ветеранів АТО»

About author

You might also like

Зі Львова вивезли понад 12 тисяч тонн ТПВ з перенакопичених контейнерів

З міста Львова вивезли понад 12 тисяч тонн ТПВ з перенакопичених контейнерів. Про це сьогодні, 14 липня, під час брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук.

Львівщина Прокоментуй!

370 туристів з України та Польщі спільно підкорили «зимову» Говерлу

У суботу, 25 березня, відбулося масове зимове сходження на найвищу вершину Українських Карпат “Говерляна-2017”. Найвищу точку України підкорили 370 туристів — представників спортивного туризму Львівщини, клубу ветеранів альпінізму Києва та

На кордоні із Польщею настала “чорна п’ятниця”

На українсько-польському кордоні у чергах застрягло 1500 автомобілів. Про це пише ДПСУ. Пов’язано