Фестиваль громадських організацій “Інше місто”

Фестиваль громадських організацій “Інше місто”

м. Дрогобич, 12-14 серпня 2011р.

Молодіжне об’єднання “Інше Місто” ініціює проведення уже другого щорічного фестивалю в Дрогобичі. Рік тому було провели ряд цікавих акцій від багатоетапного квесту, показу кінофільмів у дворику ратуші міста Дрогобич, цілого ряду тематичних вечірок до унікальної в своєму роді акції “Кардіограми рідного міста” і подарували Дрогобичу незабутній тиждень. Тоді організатори ставили собі за мету дати поштовх активному життю у місті, дати можливість дрогобицькій молоді відчути смак альтернативного життя.

Цього річний фестиваль буде проходити в форматі зустрічі громадських організацій. Метою є привернути увагу до унікального міста, яке хоче розкрити свій культурно-туристичний потенціал, дати зрозуміти його мешканцям, що зміни можливі і анонсувати можливість таких змін і в Україні для активістів громадських організацій. Програма фестивалю передбачає ряд цікавих зустрічей та акцій, які повинні найкраще донести мету фестивалю до мешканців та гостей Дрогобича.

Передбачається проведення представлень громадських організацій, котрі з’їдуться з усієї західної України. ГО зможуть донести свої ідеї, як до активістів інших організацій, так і до дрогобиччан. Також відбудуться міжорганізаційні зустрічі метою яких буде обмін досвідом проведення різноманітних акцій і обговорення проблем які турбують нашу державу. Під час фестивалю відбудеться унікальна подія – зустріч з організаторами революції на граніті, впродовж якої революціонери 90-х донесуть до організацій ідеї, заради яких вони боролись, методи якими вони добились небаченого в сучасній історії результату та розкажуть як воно було, тоді боротись з тоталітаризмом заради вільної України.

Щоб ця вся суміш обговорень і дискусій на тему громадського життя не видалась надто сухою та офіційною організатори розбавляють її фестивальним дійством. Джаз-концерт від молодих джазменів України, постійний супровід мистецькими проектами, від виставок фото та живопису, до незвичних інсталяцій, багато якісної української електронної музики, кінопідбірки різноманітної тематики цілими ночами, рок-н-ролл пробудження, а також багато унікального, такого чого Дрогобич ще не бачив.

Так що, закликаємо, дрогобиччан стати відкритими до нових ідей, які народить фестиваль, а громадські організації бути активними та податись до, поки що, далекого та невідомого міста, яке обов’язково зустріне вас привітно та після фестивалю стане для вас рідним.

Програма заходу:

П’ятниця,
8.00 – 14.00 – заїзд та заселення учасників та гостей фестивалю у палатковому містечку по вулиці Грушевського;
14.00 – 18.00 – відкриття виставок шукайте десь в центрі міста;
14.00 – 16.00 – правовий тренінг в філологічному корпусі університету;
16.30 – 20.30 – представлення організацій в дворику ратуші Дрогобичі;
16.00 – 19.00 – вечірні екскурсії по Дрогобичі від “Іншомістівців”;
19.30 – 24.00 – джаз концерт в дворику ратуші;
24.00 – 2.00(4.00) – кіно класика від WizzArt.

Субота,
8.30 – прокидання з рок-н-роллом (танці замість зарядки);
11.00 – 14.00 – зустріч представників громадських організацій;
14.00 – 15.00 – фільм в дворику ратуші про “Революцію на граніті”;
15.00 – 19.00 – конференція “Революція на граніті”;
21.30 – 24.00 – вечірка за містом;
24.00 – 2.00(4.00) – нічне кіно. Українські фільми.

Неділя
9.00 – 12.00 – служба божа в унікальній дерев’яній церкві 16 ст.;
11.00 – 13.00 – круглий стіл голів ГО;
16.00 – тренінг;
18.00 – концерт на великій сцені.

Previous "Увімк... Увікн... Увікніть Тимошенко!", або Як з’їсти самих себе
Next Подяка Кулемету

About author

You might also like

Культура Прокоментуй!

До Львова на мистецький вікенд завітали жителі Жовківщини

У неділю, 19 березня, у межах програми «Мистецький вікенд» до Львова завітали жителі села Лавриків Жовківського району. Про це повідомили в департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Як Карпати засипало снігом (ВІДЕО)

Дорога на Славськ засипана снігом. Про це у Фейсбуці повідомив депутат Львівської міської ради Анатолій Крачковський. “Здається, зима все-таки прийшла!!!”, – пише він. Пов’язано

Культура Прокоментуй!

Що презентуватиме видавництво Vivat на Форумі видавців

У рамках Форуму видавців відбудуться заходи та презентації видавництва Vivat. Про це пише Кулемет На усі події вхід вільний. Пов’язано