Делегація з Львівщини взяла участь у 59-й Міжнародній машинобудівній виставці

Сьогодні, 11 жовтня, делегація з Львівщини на чолі з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою взяла участь у «Днях України» у межах 59-ї Міжнародної машинобудівної виставки у м. Брно (Чеська Республіка). Про це інформує прес-служба ЛОДА.

«Ми високо цінуємо підтримку Чеської Республіки у наших євроатлантичних прагненнях, а українсько-чеські бізнес-дні у м. Брно – це ще одне підтвердження наших добрих взаємин», – зазначив Олег Синютка.

Міжнародна машинобудівна виставка у м. Брно є платформою для презентації економічного потенціалу країн, регіонів, пошуку інвесторів в межах спеціально організованих бізнес днів.

За словами Олега Синютки, широкі можливості для всебічного взаємовигідного співробітництва між Україною і Чеською Республікою зумовлені багатьма об’єктивними факторами: глибокими історичними та культурними зв’язками, дружніми і партнерськими політичними відносинами, господарськими контактами і взаємодоповнюючим характером національних економік.

Також очільник області додав, що Львівщина має чисельні пропозиції для розширення співпраці, адже у Львівській області успішно працює понад 20 суб’єктів господарювання із чеським капіталом. Підприємства Львівщини і Чехії торгують на взаємовигідних відносинах і показники зовнішньої торгівлі є достатньо високі, адже бізнесу не лише Чехії, а й інших країн комфортно на Львівщині.

Під час «Днів України» Олег Синютка повідомив, що Львівська область взяла чіткий курс на розвиток сільського господарства, альтернативної енергетики, ІТ-сфери, а також відкриття великих промислових підприємств. І саме Південна Моравія є прикладом успішного регіону, який розвиває ці сфери.

«Особлива зацікавленість Львівщини у співробітництві з Південно-Моравським краєм полягає у тому, що Південна Моравія є важливим центром машинобудування не лише Чехії, а й Європи. Ми вважаємо, що ця співпраця має бути посилена саме у машинобудівній галузі», – додав Олег Синютка.

Зазначимо, що Львівщина вже має приклад успішного машинобудівного виробництва – це концерн “Електрон”, який спеціалізується на виробництві сучасних тролейбусів, трамваїв та електробусів. Саме “Електрон” є потенційним експортером до Чеської Республіки та партнером для місцевих підприємств.

Окрім того, очільник Львівщини наголосив на посиленні співпраці між регіонами у культурній та туристичній сфері, а також обміну досвідом та відкритті нових авіасполучень.

Довідково:

Міжнародна машинобудівна виставка у м. Брно є найбільшим галузевим оглядом продукції та технологій у Центральній та Східній Європі, в якому щорічно бере участь більше 1600 експонентів і відвідує понад 80 000 учасників.

Місією форуму є створення сприятливого клімату для розвитку економічного співробітництва в Європі.

Головним акцентом виставки є презентація науково-дослідних розробок для промислового використання, передача новітніх технологій та інновацій.

На 59-й Міжнародній машинобудівній виставці можна буде ознайомитися із: гірничодобувним, металургійним обладнанням, технікою для керамічної і скляної промисловості, матеріалами і компонентами для машинобудівної галузі промисловості; металообробними і формуючими інструментами, зварюваною технікою, машинами для обробки поверхонь, високовольтною електротехнікою тощо.

​У межах промислових зон та зон розвитку регіонів Програми розвитку регіонів можна буде ознайомитись із презентаціями різноманітних інвестиційних проектів, техно-парків, бізнес-центрів, зони вільної торгівлі, фінансових організацій та їхніми послугами і проектами.

Міжнародна машинобудівна виставка є платформою для презентації економічного потенціалу країн, регіонів, пошуку інвесторів в межах спеціально організованих бізнес днів. ​

Previous Програма відзначення 75-річчя створення Української повстанської армії та Дня захисника України на Львівщині
Next Франковий виш відзначив 18-ту річницю отримання статусу національного

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Львів виділив додаткові кошти для учасників АТО

Додаткові кошти на купівлю житла, реабілітацію та оздоровлення учасників АТО, – Львівська міська рада внесла зміни до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м.

Львівщина Прокоментуй!

На Львівщині працюватимуть фан-зони для перегляду великих спортивних подій

Відповідно до звернення Міністерства молоді та спорту України щодо створення фан-зон та рішення Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу

Львівщина Прокоментуй!

У ЛОДА оголосили конкурс на посаду директора департаменту охорони здоров’я

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації. Серед кваліфікаційних вимог – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, досвід роботи на