Brexit спростить євроінтеграцію України, – польський спікер

Brexit спростить євроінтеграцію України, – польський спікер

Рішення Великобританії про вихід з Євросоюзу може спростити шлях України в напрямку євроінтеграції

Таку думку висловив маршалок Сейму Польщі Марек Кухчинський на спільному брифінгу з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм у неділю в Трускавці Львівської області, передає  “Українська правда“.

“Якщо ми говоримо про майбутнє, перш за все, європейське майбутнє, про те, що буде відбуватися в зв’язку з рішенням, прийнятим Великобританією. Я вважаю, що це можливість і потреба внести зміни у функціонування європейських інституцій, таких як Європейський парламент і Європейська комісія” , – зазначив він.

“І в зв’язку з цим відкривається можливість змін відповідних положень, які спростили б Україні шлях до спільної, об’єднаної Європи, до європейської інтеграції”, – сказав Кухчинський.

“Ми домовилися, що будемо працювати саме в цьому напрямку. Сподіваюся, що результати нашої роботи будуть хороші”, – додав він.

Водночас Парубій за підсумками зустрічі делегацій парламентів України і Польщі заявив, що Кухчинський озвучив ініціативу можливої участі України в роботі Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина), в якості спостерігача.

“Пан маршалок дав ряд цікавих і важливих ініціатив та щодо інтенсифікації відносин в питанні надання безвізового режиму (для громадян України), в питанні прискорення нашого шляху до вступу і членства в Євросоюзі. Але також в питанні формату участі України, можливо, як спостерігача, в форматі Вишеградської четвірки”, – заявив Парубій.

Previous Парубій умовив главу польського Сейму не розглядати спільну історію до саміту НАТО
Next Парубій назвав "найважливішу і наймасштабнішу" реформу

About author

You might also like

Сатирично 6 коментарів

Цукор за подвійним тарифом

Вже кілька днів мені не дає спокою питання, про яке дуже вже вдало для наших кандидатів забули „вільні і незалежні” ЗМІ. Шановні співгромадяни, ви часом не знаєте, чому від літа

Львівщина Прокоментуй!

У Львові відбувся перший Міжнародний фестиваль “Фольклорний передзвін”

Цими днями у  м. Львові  відбувся перший Міжнародний фестиваль “Фольклорний передзвін”. Свою творчість презентували дитячі колективи з України, Польщі та Словаччини. Про це повідомила заступник директора департаменту з питань культури,

Львівщина Прокоментуй!

Словаччина завжди підтримувала Україну на шляху її прагнення вступу в ЄС

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із Генеральним консулом Словацької Республіки в м. Ужгороді Янкою Буріановою. Зокрема, очільник області подякував Генеральному консулові за вагомий внесок у зміцнення дружніх