Brexit спростить євроінтеграцію України, – польський спікер

Brexit спростить євроінтеграцію України, – польський спікер

Рішення Великобританії про вихід з Євросоюзу може спростити шлях України в напрямку євроінтеграції

Таку думку висловив маршалок Сейму Польщі Марек Кухчинський на спільному брифінгу з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм у неділю в Трускавці Львівської області, передає  “Українська правда“.

“Якщо ми говоримо про майбутнє, перш за все, європейське майбутнє, про те, що буде відбуватися в зв’язку з рішенням, прийнятим Великобританією. Я вважаю, що це можливість і потреба внести зміни у функціонування європейських інституцій, таких як Європейський парламент і Європейська комісія” , – зазначив він.

“І в зв’язку з цим відкривається можливість змін відповідних положень, які спростили б Україні шлях до спільної, об’єднаної Європи, до європейської інтеграції”, – сказав Кухчинський.

“Ми домовилися, що будемо працювати саме в цьому напрямку. Сподіваюся, що результати нашої роботи будуть хороші”, – додав він.

Водночас Парубій за підсумками зустрічі делегацій парламентів України і Польщі заявив, що Кухчинський озвучив ініціативу можливої участі України в роботі Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина), в якості спостерігача.

“Пан маршалок дав ряд цікавих і важливих ініціатив та щодо інтенсифікації відносин в питанні надання безвізового режиму (для громадян України), в питанні прискорення нашого шляху до вступу і членства в Євросоюзі. Але також в питанні формату участі України, можливо, як спостерігача, в форматі Вишеградської четвірки”, – заявив Парубій.

Previous Парубій умовив главу польського Сейму не розглядати спільну історію до саміту НАТО
Next Парубій назвав "найважливішу і наймасштабнішу" реформу

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Львівщина готується до Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту

Наприкінці літа, 22-30 серпня, Україна вперше прийматиме Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Цьогоріч світова першість відбудеться на Львівщині, яка успішно зарекомендувала себе під час проведення чемпіонату Європи у 2015-му. Для

На Львівщині підробляли офіційні документи для отримання робочих віз

Групу ділків, які налагодили на Львівщині виготовлення підроблених документів, викрила Служба безпеки України спільно з поліцією. Про це інформує прес-служба УСБУ у Львівській області. Зловмисники на замовлення підробляли виписки з

Культура Прокоментуй!

Гурт «Без обмежень» та львівська співачка Ліля Ваврін у квітні презентуватимуть новий сингл

Гурт «Без обмежень» та львівська співачка Ліля Ваврін у  квітні презентуватимуть новий сингл «Ангели НЕ плачуть», повідомляє прес-служба Лілі Ваврін. Ліля Ваврін розповіла, що з лідером групи «Без обмежень» Сергієм