У Львові за “круглим столом” вирішуватимуть проблеми вугільної галузі

У Львові за “круглим столом” вирішуватимуть проблеми вугільної галузі

У середу, 25-го травня, у приміщенні Національного університету “Львівська політехніка” відбудеться засідання “круглого столу” “Проблеми та перспективи розвитку вугільної промисловості західного регіону України”. Про це повідомив в.о. директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник.

“Метою проведення заходу є аналіз негативних факторів, які впливають на розвиток вугільної промисловості західного регіону, розробка пропозицій для покращення роботи підприємств вугільної промисловості у нашому краї та прийняття звернень до органів центральної влади з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань у цій галузі”, – розповів Михайло Мельник.

За словами Михайла Мельника, на засіданні планують розглянути стан вугільної промисловості у нашому регіоні, концепцію державної цільової економічної програми реформування вугільної промисловості на період до 2020-го року, проблемні питання роботи вуглевидобувних підприємств Львівсько-Волинського вугільного басейну, подальшу експлуатацію вугільних териконів та перспективи будівництва шахти “Любельська №1-2”.

Ініціювали “круглий стіл” Громадська спілка “Ліга ділових кіл паливно-енергетичного комплексу”, Львівська обласна державна адміністрація, Національний університет “Львівська політехніка” та державне підприємство “Сі-Сі-Ай Любеля”. На засідання запрошено представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, державних органів західного регіону, науковців від установ Національної академії наук України та навчальних закладів, членів профспілкових організацій вугільної промисловості, керівників вуглевидобувних підприємств західного регіону України.

На основі обговорення учасники заходу розроблять пропозиції для покращення організації управління вугільною галуззю у Львівсько-Волинському вугільному басейні, вирішення соціальних проблем працівників вуглевидобувних підприємств, впровадження у нас сучасних технологій видобутку вугілля.

Previous У Львові пострілом з травматичної зброї травмований львів'янин
Next Завтра виконуватимуть роботи з переврізки новозбудованого водопроводу на вул. Мечникова

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Трамваї на Сихів уже наїздились

Як поінформували в ЛКП «Львівелектротранс», з 13.50 год. тимчасово не курсують трамваї №8. За інформацією ЛКП «Львівавтодор», під час виконання дорожньо-будівельних робіт на перехресті вул. Угорська – просп. Ч. Калини

Вибір редактора Прокоментуй!

Львівщина отримала від держави додатково понад 800 млн грн.

Понад 800 мільйонів гривень додатково отримає Львівщина в результаті перерозподілу Верховною Радою 24 млрд грн від перевиконання державного бюджету за доходами. За словами консультанта з фінансових питань Офісу реформ у

Львівщина Прокоментуй!

Пенсійний фонд призупиняє фінансування деяких банків

Із 1 квітня 2017 року органи Пенсійного фонду України у Львівській області призупиняють фінансування виплати пенсій через установи банків: ПАТ “Сбербанк”, ПАТ “ВіЕс Банк”, ПАТ “Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк”, ПАТ