Садовий продовжує лобіювати інтересів монополістів

Садовий продовжує лобіювати інтересів монополістів

Депутати міськради просять скасувати списки будинків на встановлення загальнобудинкових лічильників газу

Голова фракції політичної партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” Ігор Телішевський на сесії Львівської міської ради 8 червня 2017 року звернувся з вимогою скасувати затверджені департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради списки будинків на встановлення загальнобудинкових лічильників газу.

Ігор Телішевський наголосив: “З 2011 року у тариф було закладено вартість встановлення індивідуального лічильника газу. Таким чином кожен мешканець, сплачуючи за використання газу, оплачує та має право на встановлення його у своєму помешканні.

Свавілля монополістів ПАТ “Львівгазу” щодо встановлення загальнобудинкових лічильників газу, не може лобіюватись можновладцями, доводячи людей до відчаю та зубожіння”, – наголосив Ігор Телішевський.

Більшість депутатів Львівської міської ради не підтримали цю позицію (див. результати голосування), вважаючи нормою плачевне матеріальне становище своїх громадян та продовжуючи сприяти монополістам ПАТ «Львівгаз» та ТОВ «Львівгаз збут».

Previous Казка Галичини здивувала львівську малечу яскравістю та атмосферою
Next На Львівщині цьогоріч реалізують 619 місцевих ініціатив громад

About author

You might also like

Львівський перинатальний центр фінансуватимуть із обласного бюджету

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин доручив провести термінову нараду щодо можливого співфінансування з обласного бюджету реконструкції Львівського перинатального центру. Таке рішення очільник облради озвучив після звернення представника трудового колективу

Культура Прокоментуй!

Львівські депутати прийняли детальний план Святоюрської гори

Сесія Львівської міської ради затвердила детальний план реновації території Святоюрської гори з реконструкцією прощі Святого Юра, впорядкування Митрополичих садів та пропозиціями щодо визначення місць розташування пам’ятника Митрополиту Андрею. Відтак управління

В Україні стартує додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання

У вівторок, 14 червня, тестуванням з української мови і літератури розпочнеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, 16 червня відбудеться тестування з математики, 21 червня – з історії України.