На Львівщині відбулось перше виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики

На Львівщині відбулось перше виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики

У Львівській ОДА відбулося перше виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики під головуванням очільниці Комітету Ніни Южаніної.

На засіданні обговорювали питання зміни державної політики щодо субсидій, як збільшується база оподаткування саме в львівському регіоні щодо податку на доходи фізичних осіб, скільки фізичних осіб змогли легально працевлаштуватись тощо.

“Найважливіше, що ми запропонували – це наша позиція стосовно реформування податкової фіскальної і митної служби, збереження тих податкових надходжень, які сьогодні закріплені за місцевими бюджетами, і наші пропозиції по боротьбі з контрабандою, тінізацією податків. Це ті пропозиції, які потрібно прийняти на загальнодержавному рівні, щоб покращити ситуацію”, – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка .

За словами Ніни Южаніної, у 2016 році надходження податку на доходи фізичних осіб зріс в порівнянні з минулим роком на 48 %. Таке збільшення надходжень відбулось завдяки зменшенню тиску на фонд зарплати, тобто зміні ставки єдиного соціального внеску із 40 до 22 %.

“Ми розуміємо, що саме зниження податкового навантаження на фонд заробітної плати – це запорука відбілювання зарплат”, – зазначила Ніна Южаніна

Зазначимо, на засідання запросили представників бізнесу Львівської області, які поспілкувались із головою Комітету та народними депутатами, задали питання, які їх турбують та висловили власні пропозиції.

“Та дискусія, яка зараз відбувалась є позитивною з усіх сторін. Ми почули для себе як аналізує регіон свої здобутки. Ми намагалися розібратись чи це здобутки виключно за рахунок зміни підходів до роботи, чи за рахунок тих норм, які були прийняті на законодавчому рівні. Ми почули від підприємців найголовніші, найболючіші питання”, – наголосила Ніна Южаніна.

За її словами, ті, хто не встиг задати свої питання зможуть звернутись до Комітету і обов’язково отримують відповідь і підтримку.

Previous В Україні буде пільгове розмитнення «польських блях», які не старші за сім років, - Южаніна
Next Один крок від «Солідарності» до проросійської «Змяни»

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Запрацював головний різдвяний ярмарок Львівщини “Добрі традиції Галичини”

У сквері напроти Львівської облдержадміністрації розпочав роботу різдвяний ярмарок “Добрі традиції Галичини”. Продукцію власного виробництва на ярмарку представляють 27 товаровиробників області.  На цьому ярмарку львів’яни та гості міста можуть придбати продукцію

Львівські копи розбили ще один автомобіль

Львівські копи розбили автомобіль «Пріус». Про це у Фейсбуці повідомив користувач Андріан Колобов. «Львів, вул. Стрийська. Мінус один прус, плюс один піший патруль», – йдеться у повідомленні. Пов’язано

Культура Прокоментуй!

Звізду Миру та десятки інших різдвяних зірок пронесли Львовом учасники Ходи звіздарів

Центром Львова пройшли учасники традиційного для нашого міста Х ювілейного фестивалю «Спалах Різдвяної звізди». Головною ж зіркою цьогорічного ювілейного Х фестивалю стала Звізда Миру, ніжно-блакитного кольору, із білим голубом –