На Львівщині планують створити 1200 ОСББ

На Львівщині планують створити 1200 ОСББ

Поводження з ТПВ, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, благоустрій населених пунктів, оснащення житлового фонду будинковими приладами обліку теплової енергії, розробка оптимізованих схем тепло- та водозабезпечення в населених пунктах області та покращення фінансово-господарського стану підприємств галузі – основні напрямки розвитку ЖКГ у 2017 році. Про це йшлося сьогодні, 20 січня, під час стратегічної сесії департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА.

За словами директора департаменту Назарія Романчука, робота департаменту цьогоріч у напрямку поводження з ТПВ буде зосереджена на визначенні інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів перероблення, утилізації сміття в області. Крім того, у департаменті працюватимуть над підвищенням рівня організації централізованого збору ТПВ, зокрема роздільного збору.

Що стосується процесу об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, то в цьому напрямку планується проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням, семінарів для органів місцевого самоврядування та ініціативних груп зі створення ОСББ. “Розраховуємо, що цьогоріч буде створено ОСББ у 1200 багатоквартирних будинках області”, – повідомив посадовець.

Відомо, що через відсутність схем санітарної очистки населених пунктів страждає благоустрій територій. Тому, на переконання Назарія Романчука, необхідно активізувати роботу з органами місцевого самоврядування щодо виділенні коштів для розробки схем санітарного очищення. “Розроблення та затвердження схем санітарної очистки для 1459 населених пунктів області –  забезпечить можливість комплексного планування розвитку  благоустрою населених пунктів”, – наголосив очільник департаменту ЖКГ.

У ході дискусії присутні експерти галузі, представники громадськості також торкнулися теми газопостачання та зовнішнього освітлення.

Previous Зарплату педагогам потрібно підвищувати одночасно усім, а не вибірково, - Цимбалюк
Next Синютка жорстко розкритикував команду Садового

About author

You might also like

Україна Прокоментуй!

Як Кремль намагається посварити українців та поляків

У Польщі немає аж таких антиукраїнських настроїв, як це намагаються подавати окремі засоби масової інформації Польський політикум у своїй більшості є лояльним до України. Про це та про багато іншого

Політика Прокоментуй!

Як львівські депутати працюють у комісіях (ФОТО)

Депутат Ігор Телішевський оприлюднив інформацію, як львівські депутати працюють у комісіях. Йдеться зокрема про участь у роботі постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. Пов’язано

У липні дітям організували пізнавальну екологічну школу “Дивосвіт”

Нещодавно при Національному природному парку “Північне Поділля” завершилась літня школа “Дивосвіт”, учасниками якої стали учні 6-9 класів. Наприкінці липня, упродовж п’яти днів, діти мали змогу більше дізнатись про екологічні проблеми