На Львівщині планують створити 1200 ОСББ

На Львівщині планують створити 1200 ОСББ

Поводження з ТПВ, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, благоустрій населених пунктів, оснащення житлового фонду будинковими приладами обліку теплової енергії, розробка оптимізованих схем тепло- та водозабезпечення в населених пунктах області та покращення фінансово-господарського стану підприємств галузі – основні напрямки розвитку ЖКГ у 2017 році. Про це йшлося сьогодні, 20 січня, під час стратегічної сесії департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА.

За словами директора департаменту Назарія Романчука, робота департаменту цьогоріч у напрямку поводження з ТПВ буде зосереджена на визначенні інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів перероблення, утилізації сміття в області. Крім того, у департаменті працюватимуть над підвищенням рівня організації централізованого збору ТПВ, зокрема роздільного збору.

Що стосується процесу об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, то в цьому напрямку планується проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням, семінарів для органів місцевого самоврядування та ініціативних груп зі створення ОСББ. “Розраховуємо, що цьогоріч буде створено ОСББ у 1200 багатоквартирних будинках області”, – повідомив посадовець.

Відомо, що через відсутність схем санітарної очистки населених пунктів страждає благоустрій територій. Тому, на переконання Назарія Романчука, необхідно активізувати роботу з органами місцевого самоврядування щодо виділенні коштів для розробки схем санітарного очищення. “Розроблення та затвердження схем санітарної очистки для 1459 населених пунктів області –  забезпечить можливість комплексного планування розвитку  благоустрою населених пунктів”, – наголосив очільник департаменту ЖКГ.

У ході дискусії присутні експерти галузі, представники громадськості також торкнулися теми газопостачання та зовнішнього освітлення.

Previous Зарплату педагогам потрібно підвищувати одночасно усім, а не вибірково, - Цимбалюк
Next Синютка жорстко розкритикував команду Садового

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Інавгурація титулу «Європейська столиця культури 2016» у Львові

У понеділок, 9 травня, з 17.00 год. на площі Ринок (внутрішній дворик Ратуші) буде інавгурація титулу «Європейська столиця культури 2016» у Львові. Про це повідомила прес-служба ЛМР. Цього року Львів

Діти учасників АТО познайомилися з дельфінами

Діти з сімей учасників антитерористичної операції на сході України та Героїв Небесної Сотні протягом грудня безкоштовно відвідували шоу-вистави з чорноморськими дельфінами та морськими котиками. Загалом в акції, яку організувала Львівська

На Львівщині дні похоронів бійців АТО оголошуватимуть скорботними

На Львівщині памʼять загиблих бійців АТО у день їх похоронів вшановуватимуть оголошенням Днем жалоби у населених пунктах, де проживав Герой. Відповідне рішення «Про вшанування пам’яті учасників Антитерористичної операції на сході