Львівщина – пілотна область у реалізації механізму державно-приватного партнерства

Львівщина – пілотна область у реалізації механізму державно-приватного партнерства

Львівську область обрали регіоном для реалізації пілотного проекту державно-приватного партнерства (ДПП). Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук під час наради у Львівській облдержадміністрації. Участі у засіданні взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

За словами Михайла Тітарчука, крім Львівської області, у пілотному проекті беруть участь Одеська і Херсонська області. «Ми вирішили випробувати проект на потужних областях, щоб була конкуренція. Прагнемо в максимально короткий термін підготувати привабливі проекти для інвесторів», – акцентував посадовець.

Михайло Тітарчук зауважив, що державно-приватне партнерство – це механізм, який формує підґрунтя для спільної відповідальності держави, громади і бізнесу за розвиток секторів, що мають пріоритетне значення для регіональної економіки. Зокрема, йдеться про реалізацію інфраструктурних проектів (перш за все дорожньо-транспортної інфраструктури), модернізацію галузі ЖКГ (водопостачання, водовідведення, утилізація сміття тощо), житлове будівництво.

Крім того, потужний потенціал ДПП існує й у галузі розвитку енергетики (у т.ч. впровадженні технологій альтернативної та відновлюваної енергетики), інноваційного та венчурного підприємництва, формування регіональної інформаційної та освітньої систем.

За словами заступника міністра, на сьогодні в Україні ще немає жодного реалізованого проекту в межах ДПП. «На Львівщині, серед запропонованих проектів, найцікавішим для реалізації є інфраструктурний проект Євроколія Львів – Варшава», – наголосив Михайло Тітарчук.

Варто зазначити, що структурні підрозділи облдержадміністрації найближчим часом напрацюють додаткові проекти для подальшої їх реалізації у межах державно-приватного партнерства.

Previous Із Львівщини в Бидгощ: польська авіакомпанія запускає новий авіарейс
Next У Львові пасажирка рейсу “Львів-Стамбул” повідомила про замінування літака

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У Львові стартує проект, щоб стимулювати розвиток інновацій і технологічного підприємництва

У Львові стартує проект «Wake Up Meetings», мета якого стимулювати розвиток інновацій, продуктових компаній та підприємницького ІТ руху в місті. 4 березня о 16:00 організатори проекту – Львівська бізнес-школа УКУ

Культура Прокоментуй!

«Один в каное» дасть у рідному Львові додатковий сольний концерт

У понеділок, 4 квітня, у Національному театрі ім. М. Заньковецької відбудеться додатковий сольний концерт молодого львівського інді-гурту «Один в каное». Початок – о 19:00. 14 березня «Один в каное» уже

Підлеглий Садового отримав хабар навпроти СБУ

Начальник управління житлового господарства міської ради Юрій Голець під час отримання хабара застосовував методи  конспірації. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник військового прокурора Західного регіону України Євген Білоусов,