Львівщина – пілотна область у реалізації механізму державно-приватного партнерства

Львівщина – пілотна область у реалізації механізму державно-приватного партнерства

Львівську область обрали регіоном для реалізації пілотного проекту державно-приватного партнерства (ДПП). Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук під час наради у Львівській облдержадміністрації. Участі у засіданні взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

За словами Михайла Тітарчука, крім Львівської області, у пілотному проекті беруть участь Одеська і Херсонська області. «Ми вирішили випробувати проект на потужних областях, щоб була конкуренція. Прагнемо в максимально короткий термін підготувати привабливі проекти для інвесторів», – акцентував посадовець.

Михайло Тітарчук зауважив, що державно-приватне партнерство – це механізм, який формує підґрунтя для спільної відповідальності держави, громади і бізнесу за розвиток секторів, що мають пріоритетне значення для регіональної економіки. Зокрема, йдеться про реалізацію інфраструктурних проектів (перш за все дорожньо-транспортної інфраструктури), модернізацію галузі ЖКГ (водопостачання, водовідведення, утилізація сміття тощо), житлове будівництво.

Крім того, потужний потенціал ДПП існує й у галузі розвитку енергетики (у т.ч. впровадженні технологій альтернативної та відновлюваної енергетики), інноваційного та венчурного підприємництва, формування регіональної інформаційної та освітньої систем.

За словами заступника міністра, на сьогодні в Україні ще немає жодного реалізованого проекту в межах ДПП. «На Львівщині, серед запропонованих проектів, найцікавішим для реалізації є інфраструктурний проект Євроколія Львів – Варшава», – наголосив Михайло Тітарчук.

Варто зазначити, що структурні підрозділи облдержадміністрації найближчим часом напрацюють додаткові проекти для подальшої їх реалізації у межах державно-приватного партнерства.

Previous Із Львівщини в Бидгощ: польська авіакомпанія запускає новий авіарейс
Next У Львові пасажирка рейсу “Львів-Стамбул” повідомила про замінування літака

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

На Жовківщині відкрили новий спортивний майданчик з тренажерним обладнанням

У вівторок, 29 листопада, у с. Глинськ Жовківського району відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із тренажерним обладнанням. Його встановили у рамках реалізації обласної цільової програми “Спортивний майданчик”. Про це повідомила

Суд заборонив проводити конкурс на визначення перевізників для міста Львова

Конкурсній комісії, яка обиратиме перевізників на міські маршрути Львова, суд заборонив розглядати конкурсні пропозиції та проводи конкурс Франківський районний суд постановив Ухвалу про забезпечення позову, якою зупинив дію наказу Управління

Діти учасників АТО поїхали у Молдову

22 серпня 2016 року 20 дітей учасників АТО відправлися на відпочинок до Республіки Молдова. Діти відпочиватимуть з 22 по 31 серпня 2016 року в таборі «Cuşmărica», що неподалік Кишинева. Поїздка