Львівщина – пілотна область у реалізації механізму державно-приватного партнерства

Львівщина – пілотна область у реалізації механізму державно-приватного партнерства

Львівську область обрали регіоном для реалізації пілотного проекту державно-приватного партнерства (ДПП). Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук під час наради у Львівській облдержадміністрації. Участі у засіданні взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

За словами Михайла Тітарчука, крім Львівської області, у пілотному проекті беруть участь Одеська і Херсонська області. «Ми вирішили випробувати проект на потужних областях, щоб була конкуренція. Прагнемо в максимально короткий термін підготувати привабливі проекти для інвесторів», – акцентував посадовець.

Михайло Тітарчук зауважив, що державно-приватне партнерство – це механізм, який формує підґрунтя для спільної відповідальності держави, громади і бізнесу за розвиток секторів, що мають пріоритетне значення для регіональної економіки. Зокрема, йдеться про реалізацію інфраструктурних проектів (перш за все дорожньо-транспортної інфраструктури), модернізацію галузі ЖКГ (водопостачання, водовідведення, утилізація сміття тощо), житлове будівництво.

Крім того, потужний потенціал ДПП існує й у галузі розвитку енергетики (у т.ч. впровадженні технологій альтернативної та відновлюваної енергетики), інноваційного та венчурного підприємництва, формування регіональної інформаційної та освітньої систем.

За словами заступника міністра, на сьогодні в Україні ще немає жодного реалізованого проекту в межах ДПП. «На Львівщині, серед запропонованих проектів, найцікавішим для реалізації є інфраструктурний проект Євроколія Львів – Варшава», – наголосив Михайло Тітарчук.

Варто зазначити, що структурні підрозділи облдержадміністрації найближчим часом напрацюють додаткові проекти для подальшої їх реалізації у межах державно-приватного партнерства.

Previous Із Львівщини в Бидгощ: польська авіакомпанія запускає новий авіарейс
Next У Львові пасажирка рейсу “Львів-Стамбул” повідомила про замінування літака

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Як львівські комунальники викопали траншею посеред дороги (ФОТО)

У Львові на вулиці Садовій викопали траншею і залишили її без огорожі. Про це пише “Варта-1“. Як йдеться у повідомленні, у траншею впали двоє осіб і травмувались. Водночас у прес-службі

Центр Львова закрили для руху приватного транспорту

За інформацією керівника «Муніципальної дружини» Юрія Діля, у зв’язку з відзначенням Дня міста, 7-8 травня рух приватного транспорту на пр. Свободи буде закритий. Також, у зв’язку з міською ходою, 7

Львівщина Прокоментуй!

ФК «Шахтар»: спасибі вболівальникам за неймовірну підтримку

Матчем у Севільї донецький «Шахтар» завершив єврокубковий сезон. Він був по-своєму особливий. Ми провели 18 зустрічей із 9 командами з 8 країн Європи: 4 – у кваліфікації Ліги чемпіонів, 6