Добротвірська ТЕС зменшила обсяг викидів в повітря забруднюючих речовин

Добротвірська ТЕС зменшила обсяг викидів в повітря забруднюючих речовин

До суб’єктів господарювання, що входять до оновленого «Переліку 100 об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні» у Львівській області належать: Добротвірська ТЕС, державне підприємство «Львіввугілля»,  Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал», ПАТ «Львівська вугільна компанія».

Згідно з отриманою за результатами діяльності у IІ кварталі 2017 року інформацією від підприємств – забруднювачів загалом констатуємо збільшення екологічного тиску на довкілля (порівняно з відповідним періодом 2016 р.) підприємствами ДП «Львіввугілля»,   зменшення негативного впливу Добротвірською ТЕС, ПАТ «Львівська вугільна компанія» та ЛМКП «Львівводоканал».

Впливи підприємств на довкілля у I кварталі 2017 року:

  • ДП «Львіввугілля»: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин протягом ІIкв. 2017 р. збільшилися на 159,64 тонн у порівнянні з відповідним періодом у 2016р.
  • Добротвірська ТЕС: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин у IІ кв. 2017 р. зменшилося на 14,0 % (на 1,8 тис. тонн) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Викиди діоксиду вуглецю практично не змінилися .
  • ПАТ «Львівська вугільна компанія»: протягом IІ кв. 2017 р. обсяги накопичення відходів  зменшилися на 25 % (на 44 тис. тонн) у порівнянні з I кв. 2016 р.
  • ЛМКП «Львівводоканал»: у IІ кв. 2017 р. обсяги скидів у р. Полтва зворотних вод після каналізаційно–очисних споруд  м. Львова по І-ій та ІІ-ій технологічних лініях зменшилися відповідно на 2,3% (на 0,2 млн.м3) та 29,5% (на 9 млн.м3) у порівнянні з відповідним періодом 2016 р.

Обсяги скидів у р.Полтва забруднюючих речовин після КОС м. Львова у IІ кв. 2017 р. по І-ій технологічній лінії збільшилися на 5,9% (на 0,39 тис. тонн), а по ІІ-ій – зменшилися на 30% (на  6 тис. тонн) у порівнянні з ІI кв. 2016 р.

Previous Задля збереження доріг на Львівщині працює габаритно-ваговий котроль
Next Фельдшера із Львівщини Мирославу Савчак нагородили Орденом Святого Пантелеймона

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Громадські активісти оголосили бойкот Садовому

Громадські активісти міста Львова оголосили бойкот медіа, які належать меру Львова Андрію Садовому. Про це у Фейсбуці повідомив координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик. “Ця війна з мером не ввійде

Львівщина Прокоментуй!

Львівські письменники презентували свою творчість у Перемишлі

У Перемишлі львівські письменники Юрій Винничук та Андрій Бачинський презентували свої книги польським читачам. Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Береговська. На зустрічі Юрій Винничук

Львівщина Прокоментуй!

Львів прийматиме міжнародний волейбольний турнір “Кубок Лева”

Упродовж 1-3 вересня у львівському Палаці спорту “Галичина” (вул. Керченська, 8) відбудеться міжнародний турнір з волейболу “Кубок Лева”. Участь у заході візьмуть команди з України та Польщі. Про це повідомили в