Добротвірська ТЕС зменшила обсяг викидів в повітря забруднюючих речовин

Добротвірська ТЕС зменшила обсяг викидів в повітря забруднюючих речовин

До суб’єктів господарювання, що входять до оновленого «Переліку 100 об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні» у Львівській області належать: Добротвірська ТЕС, державне підприємство «Львіввугілля»,  Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал», ПАТ «Львівська вугільна компанія».

Згідно з отриманою за результатами діяльності у IІ кварталі 2017 року інформацією від підприємств – забруднювачів загалом констатуємо збільшення екологічного тиску на довкілля (порівняно з відповідним періодом 2016 р.) підприємствами ДП «Львіввугілля»,   зменшення негативного впливу Добротвірською ТЕС, ПАТ «Львівська вугільна компанія» та ЛМКП «Львівводоканал».

Впливи підприємств на довкілля у I кварталі 2017 року:

  • ДП «Львіввугілля»: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин протягом ІIкв. 2017 р. збільшилися на 159,64 тонн у порівнянні з відповідним періодом у 2016р.
  • Добротвірська ТЕС: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин у IІ кв. 2017 р. зменшилося на 14,0 % (на 1,8 тис. тонн) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Викиди діоксиду вуглецю практично не змінилися .
  • ПАТ «Львівська вугільна компанія»: протягом IІ кв. 2017 р. обсяги накопичення відходів  зменшилися на 25 % (на 44 тис. тонн) у порівнянні з I кв. 2016 р.
  • ЛМКП «Львівводоканал»: у IІ кв. 2017 р. обсяги скидів у р. Полтва зворотних вод після каналізаційно–очисних споруд  м. Львова по І-ій та ІІ-ій технологічних лініях зменшилися відповідно на 2,3% (на 0,2 млн.м3) та 29,5% (на 9 млн.м3) у порівнянні з відповідним періодом 2016 р.

Обсяги скидів у р.Полтва забруднюючих речовин після КОС м. Львова у IІ кв. 2017 р. по І-ій технологічній лінії збільшилися на 5,9% (на 0,39 тис. тонн), а по ІІ-ій – зменшилися на 30% (на  6 тис. тонн) у порівнянні з ІI кв. 2016 р.

Previous Задля збереження доріг на Львівщині працює габаритно-ваговий котроль
Next Фельдшера із Львівщини Мирославу Савчак нагородили Орденом Святого Пантелеймона

About author

You might also like

Наступного тижня зі Львова до Мілану запускають новий авіарейс

Із Львівського аеропорту ім. Данила Галицького стартують ще  7 нових рейсів. Про це під час робочого візиту на Львівщину розповіли Міністр інфраструктури Володимир Омелян та очільник Львівщини Олег Синютка. Володимир Омелян зазначив: “Аеропорт

Культура Прокоментуй!

Французький полковник відвідав львівську Академію сухопутних військ

Національну академію сухопутних військ з робочим візитом відвідав аташе з питань оборони при Посольстві Франції в Україні полковник Жером Маллар. Про це повідомив начальник Академії Павло Ткачук. Метою візиту було

Садовий прокоментував ситуацію щодо слідчих дій в міській раді

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував інформацію щодо проведення у міській раді Львова слідчих дій. Про це повідомила прес-служба ЛМР. «У міській раді сьогодні тривають слідчі дії. Це нормальний процес.