знов гнівне…екологічне…

знов гнівне…екологічне…

Чомусь мої статті не викликають відгуків, не провокують палкі дискусії в блозі…Можливо я пишу не про те, про що хочеться сперечатись, можливо я пишу не на модні теми, але люди добрі, чи не є очевидним, що для того, щоби підняти Україну з колін треба почати вже щось робити? І чи не є головними кроками до покращення становища в країні очевидні і буденні на перший погляд речі?
Сьогодні буду «нудити» про екологічну ситуацію в нашій рідній країні. Кому нудно про це читати та говорити, одразу кажу: «бувайте». Ця тема для людей, які хочуть для себе та своїх нащадків
по-перше, чистої води, яка надає бадьорості тілу та наснаги душі;
по-друге, землі, яка народжує тільки корисну та смачну їжу,
по-третє, лісів та гір, які роблять чистим не тільки повітря, але й наші думки;
по-четверте, чистого та прозорого повітря, яким годі надихатись.
Спочатку хочу дещо присоромити деяких вітчизняних виробників. Шановні, роз’ясніть мені, дурепі, не розумію взагалі, як можна працювати таким чином, що вся земля та вода навкруги стає непридатною до життя? То виходить, що живучи в своєму рідному домі, ці люди роблять його, свій дім не просто забрудненим, а навіть небезпечним!
Скільки у нас, на Україні підприємств, великих та малих, забруднює продуктами своєї «творчості» навколишні ріки, повітря, землю? Я почала робити своє власне дослідження, і спочатку впала в ступор, тому що на території нашої держави стільки бруду витікає в ріки, моря, та виходить в повітря, що по моїм (чисто приблизним) підрахункам, через 5-7 років у нас просто не залишиться чистої води, повітря взагалі давно не відповідає стандартам придатного для життя, про нашу землю, забиту нітратами та іншими так званими «добривами», і говорити не хочеться.
То невже елементарна жага наживи зробила з людьми такі речі? Як можна жити так, ніби завтра не настане? Як можна паплюжити власну Землю?
Ми живемо в бруді та волаємо про те, що хворіємо ми, хворіють наші діти, ми не можемо зрозуміти, за що нам це.
Все просто, нас наказано! Ми забули про Бога, забули про те, що в своїй рідній хаті неможна смітити, ми забули про любов, про милосердя. Ми забули про те, що робить людей людьми, в справжньому сенсі цього слова…
Вирубка лісу в Карпатах, бездумна та жорстока, сприяє посиленню повеней, зсувів та інших природних катаклізмів.
Відтягування переходу стандартів палива на евро 4. Я розумію, що перехід такого плану є доволі болісним та коштує недешево, але ж хіба та екологічна обстановка не є приводом таки здійснити той перехід?
Напхані «хімією» продукти, якими ми кормимо своїх дітей, хіба то не отрута?
Кому дякувати за всі ці блага? Нашім мізерним душею правителям? Чи нам самим? Чому ми дозволяємо так паплюжити себе та свою Матінку-Україну? Та й чому гріха таїти, самі теж паплюжимо, на своєму, обивательському рівні.

Previous ...гнівне
Next Сергій Квіт: «Я переконаний, що репутація у ближньому майбутньому розглядатиметься як головний капітал університетів»

About author

You might also like

Archive

GOLDMAN: Yeah, and a lot of people say it’s about time, considering roughly two thirds of the players in the NFL are minority members. And the league has done better.

Україна 2 коментарі

ЗЛУКА УНР і ЗУНР

Велика Злука — урочисте оголошення 22 січня 1919 р. на Софійському майдані в Києві універсалу про об’єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну, День соборності України.

22 січня 1918 року Центральна Рада своїм Четвертим Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, незалежною, вільною державою українського народу. А 22 січня 1919 р. відбулося об’єднання УНР і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

З днем народження!

Сьогодні у засновника нашого колективного блоґу Тараса Амброза день народження! Вітання найщиріші, Тарасе! Хай у твоєму житті буде завжди усе гаразд! Пов’язано

 • тим,що пожалієшся, що не коментують, коментаторів не привернеш 🙂 А екологія, у порівняні з часами розквіту комуністичного совка, в нас зараз суперова. В нас не існує вже тих монстрів, що мали багато викидів, а нові підприємства малі і використовують вже новітні технології. Єдине, що завдає ударів – це ще ті одиничні гіганти промислові які також з часом модернізуються, та навітьЧорнобиль вже зараз перетворюється на заповідник:)

  Я б хотів прочитати дослідження з цифрами і доказами.

  Але загалом в нас не гірше порівняно зі світом і в деяких аспектах навіть краще.

 • Gavriltciv

  По-перше, я не жаліюся щодо відсутності коментарів)),
  а по-друге, буде тобі дослідження з цифрами та доказами)), дай тільки час – тре систематизувати та привести в удобоварімий вигляд)), та ще, чесно кажучи, не все дослідила. Хочу вже довести справу до кінця, тоді і викладу тут повний звіт, навіть з картинками. ок?

 • Gavriltciv

  …ще не все сказала)). можливо в західній частині країни ситуація саме така, яку ти описав, але ближче до нас, то просто капець!!!!! ми хочемо (сімейство моє) тікати звідси до вас, приймете?

 • якби робили всі підприємства, то там у вас вже б нічого не було :))) а гори в нас великі, місце є 🙂

 • то не мені, а народу, ми повинні знати все:) будемо чекати.

 • Gavriltciv

  розгорнула бурну діяльність, скоро будуть перші результати))

 • Gavriltciv

  добре)) чекайте поселенців))

 • Gavriltciv

  як би ще знайти час для того, що подобається, серед того, за що платять))
  роботою завалили, так мало часу на корисну та приємну діяльність та спілкування!(

 • А що там з приводу “марша пабєди” чутно? Морди будуть бити?

 • за тиждень побачимо:) якщо мова про Львів.

 • Про нього, звичайно. Мрію, щоб марш облажався, та боюсь, що хтось почне чіпати г…, і потім воно з перев’язаною головою буде сидіти у тєліку й розповідати, які там у Львові живуть кончені нацики (