Возняк розповів, як розкрадали стародруки на мільйони доларів

Возняк розповів, як розкрадали стародруки на мільйони доларів

З фондів Львівської галереї мистецтв зникли 95 стародруків. Про це на прес-конференції 5 січня повідомив директор галереї Тарас Возняк.

З його слів, він видав розпорядження про створення кількох комісій з метою проведення фронтальних звірок наявності стародруків у фондах галереї.

“Ця справа далеко неординарна. Ми перевірили тільки кириличні стародруки. Ще не перевірені усі латиничні стародруки, а також книги 19 століття. Але за результатами цієї перевірки ми були шоковані і були змушені звернутись до Національної поліціії та прокуратури. Ми виявили відсутність тільки 95 кириличних стародруків. Також не знайшли два рукописи і виявили деякі факти заміни експонатів. Машстаб цієї катастрофи є не до порівняння із іншими фактами крадіжок в Украіні”, – розповів Возняк.

Вартість стародруків на “чорному ринку” може сягнути десятків мільйонів доларів.

Для відвідувачів Львівської галереї мистецтв наразі обмежили вівдвідування. Він додав, що фронтальна перевірка на предмет зникнення експонатів завершилась 3 січня і під час неї “йшов шалений опір”.

Previous З Львівської галереї мистецтв зникла майже сотня унікальних експонатів
Next Возняк обіцяє ревізію в Олеському замку

About author

You might also like

Врятуйте життя Тані Мацюк

В Івано-Франківську 12-річна дівчинка очікує на пересадку кісткового мозку. Розумниця та красуня Таня Мацюк захворіла раптово. Почала стрімко худнути, швидко втомлювалась, тілом пішли крововиливи. Діагноз лікарів приголомшив – апластична анемія.

Різне

Photo Gallery

4) Your existing portfolio. When a company you own NBA Jerseys Cheap announces a deal, check into it, it may be an opportunity to switch your position into the target

Twitter відкрив більше можливостей для брендів

Бренди можуть підвищити видимість їх органічного контенту в Twitter і спонукати користувачів до взаємодії з ним. Це може сприяти збільшенню бюджетів компаній на просування в сервісі мікроблогів, а також, в