Велика провокація

Велика провокація

Ще раз хочу повернутись до теми 9 травня, але зараз мова не про вподобання кольору прапорів. Справа в іншому, більш страшному…
Проаналізувавши всі події, описані представниками різних сторін львівського конфлікту, зробила невтішні виводи, а саме:
По-перше, наша нова влада, що дещо втратила свою популярність, вирішила її поновити, для цього вдалась до іспокон віків відомих засобів – розв”язання конфлікту між людьми, чиї інтереси в питаннях історії дещо розбіжні.
По-друге, конфлікт був розв”язаний брудно и жорстко, на спекуляції тим, що є важливим і сумним для багатьох.
По-третє, згідно багатьох відео та фото, заварушка таки мала місце, але була СПРОВОКОВАНА та розіграна скоріш за все спеціально найнятими людьми.
По-четверте, найстрашніше (!!!), ми, як і багато разів поспіль (маю на увазі все людство за всю історію) повелися, як вівці на ту всю ПРОВОКАЦІЮ і БРЕХНЮ!!!!
Люди, я спілкувалась з кількома росіянами та твітері, і просто в шоці – є такі серед них, що хочуть на Львів скинути бомбу (не варто сприймати то на віру, бо воно ще юне і бестолкове). А знаєте чому так трапилось? Тому, що росіянам, по їх російському телебаченню показали віде з місця подій. І то відео – суцільна брехня, знята і змонтована на замовлення! Росіян дурять щодо нас, а нас дурять щодо них. Цікава схема, так?
То кому корисно розв”язати ворожнечу? Звичайно не простим людям!
Та що там Росія! Весь світ облетіла новина, що Україна заборонила ветеранам святкувати! Але ж то БРЕХНЯ!!!!
Найбільш страшне це те, що ми “ведемось” на провокацію, та РОБИМО САМЕ ТЕ, ЩО ПОТРІБНО ГОЛОВНИМ ЗАМОВНИКАМ ТІЄЇ ЗАВАРУШКИ!!!
Пропоную наповнити Інтернет публікаціями на всіх мовах світу (або хоч на найбільш користуємих) з роз”ясненням ПРАВДИ ПОДІЙ!!! Ми не повинні дозволити втоптати ім”я України в багно!!!

Previous Щодо Дня Перемоги...
Next У новому кліпі “HighWay” змусив “звалювати” хронічного невдаху!

About author

You might also like

Асобєннасті “национальнава” язикавєдінь’я

Одним із провідних гасел передвиборчої кампанії нинішнього президента України був захист російської мови. Від кого, власне, її захищати – вточнити забули, проте це не важливо. Бо ж, погодьтеся, балачки про

Подяка Кулемету

Нашим авторам (Тарас Амброз, Богдан Матіяш, Роман Метельський), котрі були в складі журі другого обласного (Хмельницька обл.)  конкурсу шкільної преси, а також за підтримку цього конкурси від імені ректора Хмельницького

Різне

Інфо

Вітаємо Вас в блозі Кулемет.com. Кулемет – це стрімкий та правдивий потік інформації. Наш девіз – потужно та влучно. Ми пишемо легко і просто. Ми показуємо як думають прості люди,

 • 1. А що влада була популярна?

  2. Такі вчинки (провокації) не додають популярності.

  3. Кремль дуже талановитий в планах підготовок провокацій і викривленого бачення світу, про зомбування вже нема що і говорити. Жоден новинний канал Росії не передав правдивої інформації.

 • squirrrel

  повністю погоджуюсь з думкою автора статті!!! це не що інше як провокація, яка гарно розіграна, показана СМІ у томуракурсі, за який їм заплатили, хоча люди наші вірять всьому що показує ящик. як можна вірити ТАКІЙ явній брехні я не уявляю… дуже сумно, що народ ведеться на таке

 • rozumakanata

  Тарасе, в багатьох областях України ця влада була більше ніж популярна, але зара популярність стрімко падає). А сценарій розвитку подій дуже простий – посварити, щоби відволікти від економічних та фінансових проблем країни. Потім люди запам”ятають, як “герой”-президент “розрулив” конфлікт, а не те, що зарплати малі, чи гречка з Китаю, розуміеш?

 • що точно?:)))

 • в Росії легко вірять бо іншої інфо не мають.

 • rozumakanata

  точніше не буває), історію вивчав? прикладів море)

 • rozumakanata

  …так я про що і кажу)), треба давати людям вірну інформацію, щоби получити більше друзів та союзників.