Україна прокидається

Україна прокидається

Останнім часом, хоч і посилились атаки ЗМІ на втомлені голови людей про всілякі кінці світу та інші негаразди, бачу зростання у народу України піднесення духу та патріотичного запалу. Також, що не може не радувати, побиті «Совком» душі людські повертаються все більше в сторону Бога, все більше і більше людей прагне жити в гармонії зі світом та зі своєю душею.
Хоч зараз багато негативу ллється на нас з моніторів та блакитних екранів, ми, українці, багаті душею та сильні, загартовуємося, наче прокидаємось, прозріваємо. Мабуть нарешті настає час, коли Україна почне вставати на ноги.
Можливо я занадто оптимістична, можливо багато людей не бачить цього шляху прозріння, але я сподіваюсь, що таки скоро всі ми побачимо його.
Ось, наприклад, мій один знайомий, наслухавшись про «армагєдєц» (вибачте, не могла не покривлятись з цього приводу)), вирішив, що таки воно правда, як в анекдоті про бабцю, яка вагається, чи садити їй городину, адже все рівно все попаде під той армагедон. Але таких мало, більше тих, хто сприймає такі новини зі здоровим почуттям гумору.
Так, світ змінився останнім часом, він і зараз міняється. Бог (чи Матінка Природа, як кому зручніше), посилає людям знаки, які треба читати вірно, щоби зробити світ краще. Багатьом вигідно лякати людей катаклізмами та ніби попередженнями про кінець Світу. Тож любі мої, хто вірить в кінець Світу, той повинен вірити в Бога? Так? То будьте спокійні, оскільки в Євангелії сказано, що тільки Бог один знає, коли той кінець наступить. А оті мнимі віщування та смикання кісток нещасної Ванги, то всьо таки брехня. Але брехня з сенсом.
Маю на увазі, той факт, що у всі часи влада намагалась (і зараз намагається) зробити свій народ більш покладистим та покірним. А що робить народ покірним? Звичайно страх! Зараз, під шумок отих природних явищ, що досі колишуть Японію, нас намагаються залякати, щоби стали ми знов вівцями (в найгіршому сенсі цього слова).
Радує той факт, що на нас, українців, ота вся «юрунда» діє не так, як планувалось її «впровадниками», а з точністю до навпаки! Замість того, щоби злякатись і послушно «мекати» в загальному стаді, більшість прокидається, та починає діяти так, як треба нам. Бо ми – сильний та креативний народ! Ми з будь якої халепи знайдемо вихід!
Тож, українці! Любі мої співвітчизники! Не вірте всьому, що пишуть та говорять в ЗМІ! Вірте в себе, в Бога та в добро, і давайте вже творити великі зміни в Україні, бо хто ж як не ми!

Previous «HighWay» випускає новий кліп. Уперше за три роки…
Next Зразкові маріонетки мешкають у Львові?

About author

You might also like

Різне

Contact Us

About Our Company An brute populo audiam nec, inani senserit assentior duo et, duo accusam volutpat cu. Id molestie delicata sadipscing mel, id adhuc mundi cum. Vim at elitr prompta

знов гнівне…екологічне…

Чомусь мої статті не викликають відгуків, не провокують палкі дискусії в блозі…Можливо я пишу не про те, про що хочеться сперечатись, можливо я пишу не на модні теми, але люди

Соціум 1 коментар

Євро-2012 за календарем Майя

Мене тут недавно запитали, що я думаю про Євро-2012 для України. В тому сенсі, що це ж, мовляв, дуже добре, популяризація України у світі, набудують багато різних корисних речей, імідж

  • змі, це вміла маніпуляція нами. тому читайте такі ресурси як кулемет:))))