Цукор за подвійним тарифом

Цукор за подвійним тарифом

Вже кілька днів мені не дає спокою питання, про яке дуже вже вдало для наших кандидатів забули „вільні і незалежні” ЗМІ.

Шановні співгромадяни, ви часом не знаєте, чому від літа вдвічі подорожчав цукор? Чи й справді існують для Straightforward цього якісь економічні причини? В нас зараз нема ні війни, ні голоду, ні епідемії цукрового діабету. Кризи теж нема, про це вже пару років ледь не щодня нам розповідають в телевізорі. В чому ж тоді причина двократного подорожчання цукру?

Зауважу, ми всі в цій країні вже помітили, що цукор – це товар із рідкісно цікавим ціноутворенням. Він має властивість дорожчати сезонно, це невпевнено пояснюють якоюсь малозрозумілою маячнею на зразок надходженням на склади товару із свіжого врожаю, видаючи це за такий собі закон обігу цукру в Україні. Ну припустимо, що знову після осіннього врожаю цукор подорожчав (хоча – чому ж не подешевшав, коли його стало більше, що це за економіка така?)

Але ж не вдвічі! Мабуть, за останні шість місяців більше ніщо в нас так не подорожчало, як цукор.

Скажіть, співгромадяни, а ви ніколи не замислювалися, чому в найбільш цукровій країні колишнього СРСР з тим солодким життям вічно трапляються якісь гіркі несподіванки?

То може серед читачів „Кулемету” є економісти, виробники, чи просто фахівці цукрових премудростей? Дайте відповідь, не мовчіть.

Я зазвичай кладу до чаю дві ложечки цукру. І до кави також. Але ж чому зараз вони коштують, як влітку чотири?

Previous І знову комедія
Next Про „вибори” від твіттерянина, який не вклався у 140 знаків

About author

You might also like

У Львові дискутуватимуть про значення ремісництва

25 жовтня в актовій залі Львівського художнього професійного ліцею (вул. Широка 79) відбудеться доповідь та дискусія на тему: «Суспільне та економічне значення ремісництва для демократії, прогресу та добробуту». Організатор заходу

Львівщина Прокоментуй!

Кіно просто неба: стрічка “Жива” зібрала понад три сотні глядачів

27 липня у парку «На Валах» відбувся показ легендарної стрічки «Жива» – українського історико-драматичний фільму, знятого за реальними подіями.  Фільм розповідає про молоду дівчину Анну Попович, яка рятуючись від переслідувань

На Яворівському полігоні розпочались військові тренування

У четвер, 2 лютого, на Яворівському полігоні відбулася церемонія відкриття чергового етапу підготовки підрозділів Збройних Сил України за програмою «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи — Україна» (JMTG-U). До неї входять військові

 • Підвищення цукру має під собою економічні та природні підстави. В першу чергу це рекордні неврожаї цукру в Бразилії та Індії, вони є основними поставщиками цукру на світовому ринку. Ціна на цукор зростає рекордними темпами по всьму світі. А друге халатне ставлення влади до с/г в Україні.

 • Цукор – це дуже вигідний бізнес. Наприклад, затарють баржу нашим цукром, який за документами є найнижчого сорту, виводять баржу в море, а потім повертаютсья в порт з документами в якимх пише, що це інмпортний цукор вищого ґатунку. Гарно:)

  А ще, на прикладі Львівської облаті, одна особа викуповує всі цукрові заводи, закриває їх, знищує, залишає лише один – маємо монополію.

  А ще нема контролю державного такого якого б мало бути, нема вирощування і цукрового буряка і дотацій.

  Ну все як завжди. Хіба нам до цього звикати?

 • pulsio

  Це все політика і передвиборча фішка одного з кандидатів, або цукор залежався на складах і таким чином про нього згадали )

  Я не кладу до чаю цукру, але всеодно неприємно, що держава не опановує ситуацію.

 • а ти вкурсі, що щоб повністю розкрити смак чаю, необхідно додати трошки цукру до нього?

 • pulsio

  Це як кому. Я їм щось солодке до чаю )

 • а що?:)