Садовий збирає депутатів на позачергову сесію

Садовий збирає депутатів на позачергову сесію

Завтра, 19 січня, у Львові відбудеться позачергове пленарне засідання сесії Львівської міської ради. Про це повідомило у секретаріаті Львівської міськради, пише Depo.Львів.

Як йдеться у повідомленні, початок сесії запланований на 10:30.

“Одне питання.”Про критичну ситуацію, яка склалася на адміністративній території Львівської міської ради у зв’язку з неможливістю вивезення твердих побутових відходів””, – повідомив у “Львівській політиці” Юлій Рудницький.

Як пише депутат Ігор Телішевський, “Садовий терміново скликає позачергову сесію Львівської міської ради! Андрій Іванович починає розуміти, що не може справитись із проблемою”.
“Пройшло 8 місяців від трагедії у Грибовичах….”, – написав Телішевський.

Previous На Львівщині розпочинають видавати посвідчення бійців-добровольців АТО
Next Виборці Самбірщини отримали запрошення на перші вибори старост

About author

You might also like

Серйозно 2 коментарі

Колективний блог

Цей проект, Кулемет.com, є досягненням колективної творчості. Але, оскільки авторам не виплачується жодних гонорарів, частота публікацій також є відповідною. Часто люди говорять, що от як багато я маю сказати, проте

Соціум 2 коментарі

ЗЛУКА УНР і ЗУНР

Велика Злука — урочисте оголошення 22 січня 1919 р. на Софійському майдані в Києві універсалу про об’єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну, День соборності України.

22 січня 1918 року Центральна Рада своїм Четвертим Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, незалежною, вільною державою українського народу. А 22 січня 1919 р. відбулося об’єднання УНР і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Параску Дворянин відправили у відставку

Депутати Львівської облради відправили у відставку першого заступника голови Параску Дворянин. За проголосували 53 депутати обласної ради. Три бюлетені визнано недійними. Сім депутатів проголосували проти. Пов’язано