Садовий збирає депутатів на позачергову сесію

Садовий збирає депутатів на позачергову сесію

Завтра, 19 січня, у Львові відбудеться позачергове пленарне засідання сесії Львівської міської ради. Про це повідомило у секретаріаті Львівської міськради, пише Depo.Львів.

Як йдеться у повідомленні, початок сесії запланований на 10:30.

“Одне питання.”Про критичну ситуацію, яка склалася на адміністративній території Львівської міської ради у зв’язку з неможливістю вивезення твердих побутових відходів””, – повідомив у “Львівській політиці” Юлій Рудницький.

Як пише депутат Ігор Телішевський, “Садовий терміново скликає позачергову сесію Львівської міської ради! Андрій Іванович починає розуміти, що не може справитись із проблемою”.
“Пройшло 8 місяців від трагедії у Грибовичах….”, – написав Телішевський.

Previous На Львівщині розпочинають видавати посвідчення бійців-добровольців АТО
Next Виборці Самбірщини отримали запрошення на перші вибори старост

About author

You might also like

На Личакові помолились на могилах бійців АТО

У Львові згадали тих, хто віддав своє життя у боротьбі за Україну. На полі почесних поховань №76 на Личаківському кладовищі молитвою вшанували пам’ять бійців АТО. Молитву здійснив отець Степан Сус.

Велика провокація

Ще раз хочу повернутись до теми 9 травня, але зараз мова не про вподобання кольору прапорів. Справа в іншому, більш страшному… Проаналізувавши всі події, описані представниками різних сторін львівського конфлікту,

знов гнівне…екологічне…

Чомусь мої статті не викликають відгуків, не провокують палкі дискусії в блозі…Можливо я пишу не про те, про що хочеться сперечатись, можливо я пишу не на модні теми, але люди