Моє кіно про Україну!

Моє кіно про Україну!

Увага!

З метою створення позитивного іміджу України у світі, оголошено Фестиваль відеофільмів МОЄ КІНО ПРО УКРАЇНУ!

Місцем проведення Фестивалю є група товариства дружби Україна-Австралія на Facebook!

Головний приз Фестивалю – Книга «Юрка Іллєнка доповідна апостолові Петру».

На Фестиваль приймаються відеороботи про міста, пам’ятні та визначні місця України або ж про життя українців далеко від Батьківщини, на чужині! Взяти участь у Фестивалі може кожен охочий, розмістивши своє відео або лінк на відео на Стіні Товариства дружби Україна-Австралія на Facebook!

Фестиваль триває з 7 вересня 2010 до 7 січня 2011 року.

Previous Друзі
Next Наші воїни. Депутати Верховної Ради

About author

You might also like

24 травня ТНМК вперше зіграє у Львові концерт із симфонічним оркестром

У вівторок, 24 травня, гурт «Танок на майдані Конґо» уперше привезе у Львів свою ексклюзивну концертну програму «Симфо хіп-хоп» – і львівські меломани, нарешті, почують наживо пісні ТНМК у супроводі

Україна 2 коментарі

ЗЛУКА УНР і ЗУНР

Велика Злука — урочисте оголошення 22 січня 1919 р. на Софійському майдані в Києві універсалу про об’єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну, День соборності України.

22 січня 1918 року Центральна Рада своїм Четвертим Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, незалежною, вільною державою українського народу. А 22 січня 1919 р. відбулося об’єднання УНР і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Львівщина Прокоментуй!

Завтра на площі Ринок відбудеться концерт духового оркестру з Освенциму

Завтра у Львові відбудеться концерт духового оркестру «Соколи» з м. Освенцим (Польща). Захід розпочнеться на площі Ринок о 16.00 год. Про це повідомила прес-служба ЛМР.  Духовий оркестр «Соколи» – об’єднання