Львівський телеканал ZIK відкрив ім’я справжнього власника

Львівський телеканал ZIK відкрив ім’я справжнього власника

Телеканал ZIK визнав, що одним із власників каналу є почесний президент футбольного клубу «Карпати», відомий львівський бізнесмен Петро Димінський. Про це повідомляє «Детектор медіа» з посиланням на заяву голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка. Про це пише Захід.нет.

Під час засідання Нацради з питань телебачення і радіомовлення 29 вересня Юрій Артеменко заявив, що напередодні телеканал ZIK подав регулятору заяву, у якій визнав зв’язок із Петром Димінським.

Раніше ZIK уникав визнання цієї інформації, про що заявляв сам же Юрій Артеменко. У інтерв’ю «5 каналу», коментуючи процес розкриття структури власності телеканалів, він сказав: «Мене здивували ті телеканали, які, наприклад, не показують свою структуру власності, але всі її знають. Наприклад, у Львові телеканал ZIK. Усі знають, що він належить певному місцевому бізнесмену». Тоді ж голова Нацради уточнив, що цим бізнесменом є пан Димінський.

Зазначимо, що у квітні 2016 року, розкривши інформацію про структуру власності телеканалу, ZIK вказав, що його кінцевим бенефіціарним власником станом на 31 грудня 2015 року є громадянин Кіпру Ангелос М. Лоізоу, якому належать усі 100% кіпрської компанії «Нісоурс LTD».

За інформацією «Детектора медіа», питання щодо Петра Димінського як одного з власників телеканалу ZIK може бути розглянуте на наступному засіданні Нацради 5 жовтня.

Previous У Львові нависла загроза над створенням Галицького центру кіномистецтва
Next Відійшов у вічність батько Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького

About author

You might also like

А потім він напише книгу про своє президентство…

Маю досить гучну заяву: вважати ОЦЕ  президентом України я відмовляюся. Бути главою держави  – то досить відповідальна справа, а оце паскудство  повністю споганило собою президентське крісло. Більше  того, паскудство поставило

СБУ проти українських блогерів. Почалося?

У кого з нас спересердя не злітала фраза „щоб ти згорів”, „а щоб ти тріснув”, чи „а бодай тобі…”?  Звісно ж, дехто може і щось важче сказати. А спробуй-но стриматися

Різне

Photo Gallery

4) Your existing portfolio. When a company you own NBA Jerseys Cheap announces a deal, check into it, it may be an opportunity to switch your position into the target