…гнівне

…гнівне

Сьогодні зранку вийшла сина «вигуляти», і в парадному на підлозі побачила шприц. Звичайний шприц із зламаною голкою, що стирчала трохи вбік і вгору, та залишками отієї «бодяги», якою наш хворий молодняк труїть себе із року в рік. Я за звичкою взяла те свідоцтво нашої підвищеної сумлінності у пакетик, та понесла на смітник…

Звичайний день, звичайні дії звичайної людини.

Страшно! Страшно, що ми вже звикли до того, що навколо помирають діти, яких саджають на голку, страшно, що наші діти, маленькі і беззахисні, можуть взяти того шприца до рук, та не дай Боже вколоти пальця. На кінці голки «наркоматського» шприца міститься ціла купа страшних і невиліковних хвороб. Звичайно, якщо шприц полежить деякий час в певних умовах на вулиці (на сонці, або на сильному морозі, або якщо його кілька днів поливатиме дощ), більшість вірусів гине. Але «свіжак» може нагородити ні в чому не повинну дитину або дорослого невиліковними захворюваннями.

В нашому місті (Кривий Ріг, Дніпропетровської області), наркоманія квітне і множиться.
І справа не в тому, що «невихована» і «груба» молодь без остраху і «стройними рядами» йде в наркомани. Справа в тому, що більшості дорослих байдуже до цього.

В моєму районі є кілька «точок», в яких торгують наркотиками. Більшість мешканців знає про це. Практично кожен може показати, де це відбувається, і хто це продає.
Ви запитаєте, чому торговців не посадять за грати? Відповідь проста, як мир – усіх тих торговців «кришує» наша славна і сердечна міліція.

Одну чемну жіночку, що підробляє собі на хлібець з ікрою торгівлею наркотою намагались якось «закрити», але вона здійняла ґвалт, кричала, що завтра вийде, тому що її кришує якийсь добрий дядько з відділу РВВС. Вона була права – наступного дня її привезли додому на красивій машині, ще й вибачились. Скільки люди не скаржились, скільки не воювали з цим свавіллям, все марно, тому що ті, хто повинен нас захищати, навпаки захищають від нас!

Чому наша молодь нікому не потрібна? Чому майбутнє нашої країни знаходиться в такому гіркому та болючому стані?

Найбільш страшна проблема нашого народу – це байдужість. Куди поділася любов до ближнього?
Кажуть, що революція та комуністи відібрали у народу віру в Бога, та заставили вірити в Комуністичну партію. А потім і цю віру відібрали.

Я не розумію, як це можна відібрати віру у цілого народу. Ми – люди. Ми самі робимо вибір, у кого чи у що нам вірити. Доки ми будемо чекати, нічогісінько не роблячи, нового та доброго лідера-господаря, доти ми будемо отримувати те, що отримуємо зараз. Якась мудра людина сказала, що народ має того лідера, на якого заслуговує, тож ми мабуть завинили таки перед Господом, що він саме так нас наказав.

Ми сидимо та жаліємось, як нам біднесеньким погано, яка у нас погана влада. Але ми самі нічогісінько не робимо для того, щоби зробити нашу країну квітучою та заможною.
Нас травлять, відбирають нашу мову, роблять нашу молодь наркоманами та пияками, а ми терпимо, та тихо жаліємось.

Можливо пора все-таки самим, стиснувши зуби, щось починати робити?

Previous Собачний вальс
Next знов гнівне...екологічне...

About author

You might also like

Політика 1 коментар

Євро-2012 за календарем Майя

Мене тут недавно запитали, що я думаю про Євро-2012 для України. В тому сенсі, що це ж, мовляв, дуже добре, популяризація України у світі, набудують багато різних корисних речей, імідж

Україна 3 коментарі

Автобус під назвою „Україна”

Майже у кожного з нас є родина в далекому українському селі. Ми рідко вибираємося на ті села, хіба на великі свята або на похорони. Туди важко дістатися, якщо немає власної

Що в Україні робити журналістам?

Іще напередодні місцевих виборів минулого року повідомлялося, що Україна суттєво втратила позиції в рейтинґу свободи слова, опустившись із 89-ї сходинки на 131-у. А зараз і взагалі важко уявити, на якому

 • Загалом наркомани існували за будь-якої влади. І це крутий бізнес для багатьох, думаю, що потрібно якогось нового підходу і шаленого керівника.

 • Gavriltciv

  Мабуть, таки шалений керівник потрібен, щоби привести наш народ в бойову готовність (в самому правильному значенні цього слова)))

 • ну в мене в підїзді часто валяються шпіци, інколи буває виходиш зарнку на балкон покурити і випити кави, а там таваріщі сутріца, тянуть амфітамін з підвіконника в підїзді…..
  сусід полюбляє зранку пити на тощяк……
  я б сказав кожному своє, потрібно хіба оберігати друзів і знайомих від тої напасті)))

 • Gavriltciv

  ходимо по парку, під ногами хрумкотить сніг та шприци…

 • Gavriltciv

  хіба то когось хвилює? поки родину не зачепить, ніхто нічого не робить.

 • а це вічна проблема, котра існує завжди.

 • романтика

 • про підвіконник то така байка.

 • Gavriltciv

  а як оберігати дітей (рочків так 5-8), які ще не розуміють, що оте сміття може буди шкідливим? вони гуляють самі, батьки на роботі. я уже втомилася відбирати у цих діток шприци та вести, так би мовити, роз”яснювальну роботу. у цьому віці діти зазвичай не звертають увагу на те, що говорить якась постороння тітка. то як їх уберегти? наркомана-то побарабану, вони укололись та кинули того шприца на дитячому майданчику…