А потім він напише книгу про своє президентство…

А потім він напише книгу про своє президентство…

Маю досить гучну заяву: вважати ОЦЕ  президентом України я відмовляюся. Бути главою держави  – то досить відповідальна справа, а оце паскудство  повністю споганило собою президентське крісло. Більше  того, паскудство поставило в незручне становище усіх  попередніх президентів, бо якщо країна майже на  третьому десятку років незалежності обирає таке собі на  президента, то варто замислитися: а що ж такого зробили  його попередники, що ми тепер мусимо оце “щастя”  терпіти? Мабуть, кожен з них вніс свій вклад в те, щоб  більшість громадян країни проголосували за оце, що я  тепер відмовляюсь вважати президентом. Прикро, дуже  прикро, але я вже радше вважатиму, що моя країна  взагалі не має президента…

Ніколи не думав, що доживу до дня, коли скажу це:  Президент України є зрадником своєї країни. Президент  веде антиукраїнську політику, і я не можу з цим  примиритися, президент знищує країну, і до цього  призвели ми з вами, співгромадяни. Що, бачили очі –  тепер їжте? Я – відмовляюся, краще сидітиму голодний..

А що найсмішніше в цій ситуації – він же потім ще й  книгу напише. Про своє президентство, про своє бачення  своєї ролі в історії України, яка на той час ще не буде  називатися Малоросією, я дуже сподіваюся, що не буде.  Уявляєте, оце недолуге, яке два слова без “бля” зліпити  не може, і вважає громадян “геноцидом нації”, напише ще  й книжку.

Традиція в них така – потім писати книжки..

Звичайно, воно ж саме не писатиме, це за нього і за  гроші зроблять писаки, але книжку зверстають, видадуть,  а ми усі робитимемо вигляд, що так і треба.

Невже саме такого президента (навмисне пишу з  маленької) ми й варті?

Прикро, якщо я не помиляюся. Краще б помилився…

Previous Політичний плагіат
Next Ми самі винні

About author

You might also like

Україна 9 коментарів

Пляшка пива для депутата

Бачити у всьому позитив – це дар Божий. Щоправда, здоровий песимізм також часом може стати в пригоді. Всі пам’ятають отой жарт про половину пляшки горілки, яку песиміст вважає напівпорожньою, а

Львівщина Прокоментуй!

Артур Яронь і «Віртуози Львова» зіграють «героїчного» Бетховена для поранених в АТО

9 лютого у Львівській обласній філармонії прозвучать Симфонія №3 «Героїчна« та Концерт №3 Людвіга Бетховена. Частина коштів, отриманих від концерту, буде скерована для потреб поранених в АТО. Виконають ці твори

Твій розум

Хочу нагадати. 22 листопада – це День Свободи. Це свято започаткував В. Ющенко будучи президентом України в 2005 році. Чому саме цей день? Бо 22 листопада 2004 року розпочалась “Помаранчева

 • Ще пару активних рухів і почнеться ще більший, який є ітак масовим, відтік людей на Захід, де їх оцінять і підтримають. Бо теперішня держава зовсім не звертає уваги на тих людей. Навіть багатотисячні виступи викликають повний ігнор лише.

 • lightg

  Кажу відразу – я з Донецька, але не треба робити попередні висновки. Знаєете, чому Донбас вибрав саме цього кандидата? Тому що набридла антидонецька політика. Чи ми не такі ж люди, як інші громадяни? І взагалі, голосували не за Януковича, голосували проти Юлі, бо ця істерична баба з косою на голові зробила би усе, щоб ми жили так, як ті “справжні українці” з західу, котрих на вуляцях навіть не видно – усі на зарабітках в сусідніх країнах (неодноразово була у західній Україні, тому можу дозволити зробити собі такий висновок). Чи це є справжній патриотизм?..
  Це не виправдовуэ дії теперішньго президента ні на краплю, але ви ж не знаете, як би воно було, як?… Захід вже одного разу вибрав президента – Ющенка, і що ви всі отримали?

 • напевно погано дивилися по сторонах або були в глухих селах, якщо людей не бачили… А що заважало і проти Януковича голосувати?

  Обравши Ющенка отримали свободу величезну, почав розвиватись малий бізнес, а тепер його знищать. А ще за деякий час передадуть всю державу у власність Москви.

 • Essence4u

  – Когда вы говорите, Иван Васильевич, впечатление такое, что вы бредите.
  “Иван Валильевич меняет профессию” (1973)
  http://youtu.be/OGsHshpYkiU

  Шановна Light,

  Шкодую, що шляхетний Донбас абсурдно обрав президента на зло своїм западенцям, а не тому, що іх кандідат і його программа є достойні вибору.

  Hе знаю, на який такий донецький хвіст натиснули вам оті “західні хороняки”, Aле!
  хтось мусить з вами і з такими як ви бути відвертим до кінця. Можливо, і до самого больового порогу, вашoї ображенoї уяви.
  Отже, якщо неодноразово відвідуючу західну Україну, єдиним своїм враженням про той регіон ви винесли НЕбажання жити як “СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ”, які на вашу шаленну думкy, а також на підставі відсутності (!) на вулицях людей нібито гуртом виїхавших на заробітки робите такі висновки, то… → ні та істерична баба з косою, на яку ви так натякаєте, ні Спіноза з Да Вінчі, не смогли б дотягнути ваше донецьке мислення до адeкватності громадян справжної демократичної держави. Може навідь статись, що принаймні років ще так сімдесят їм би цe не вдалося… може більше. Важаю, що вам не варто нарікати на “неї”, “нього” “них”, та усіх інших з цього приводу: шукайтe причини в собі, ну хоча б для розваги нa початку.

  Доречі,
  тут де живу я, людей на вулицях майже не побачиш, yсі працюють y себе вдома, не за кордоном, і відпочивають теж HE на вулицях і HE з пляшкою в руках, при цьому район входить в десятку КРАЩИХ і НАЙБЕЗПЕЧніших в цілiй країнi. Не знаю, чи варто й згадyвати, що при усій тій зайнятості багато громадян (від малих до старих) є волонтирами-добровольцями.

  P.S.
  демократична держава – це країна, де свідомість населення піднятo до рівня, що ні за яких обставин не допускаe до керування країною засудженy особy, (у вас двічі засудженy!?) і де принаймні один (!) з вузів хоча б теліпається у хвості тих “400 Найкращих Вузів Світу” —> http://bit.ly/bRWZ8h <— i дe тoдi президентами обирають достойних.
  Mіж іншим, шукала там Донецкий регіон або взагалі Україну – не знайшла. Mоже тому державнe розуміння i втраченo? невже давно i остаточно? – Тa нe дай боже!

  Надавайте освіту своїм дітям, а також собі! Міркуйте!
  i буде вам справжній патріотизм,
  i будете i ви “ЯК ІНШІ”,
  i буде вам Light! (пишемо це слово без “t”)
  Iнакше → глухі шахтарські Пa-aтьомкi…

 • Перепрошую, що не зареєструвалася на початку. Усім yсього найкращого!

  ~ Essence4u ~


  “Those are my principles. If you don't like them I have others.”
  Groucho Marx

 • lightg

  Не треба таких гучних заяв – моя уява не на стільки ображена, як вам здається.
  І що ви таке пишете – усі вдома працюють? Фермери та фрілансери? Правда, не вірю. У Івано-Франківщини живуть декілька родин, які є моїми родичами, чомусь у них немає можливості працювати вдома. Може ви не про звичайних людей говорите?

  Пляшки, вулиці, бандити… Це ви якихось фільмів надивились про “донецьких братків”, чи що? Я спокійно ходжу по вулицям, як і в інших регіонах нашої країни незалежно, чи Захід то, чи Схід. Усюди є порядні и є непорядні люди, але це проблема не конкретного регіону, а конкретної людини.

  А ось про “донецьке мислення до адeкватності громадян справжної демократичної держави” ви загнули, чесно. Ви жили в демократичній державі? Чи ви є телепат, тому можете читати наші думки?

  А, так, про засуджених осіб… А чи не Юлія Володимирівна теж колись сиділа за гратами? Что то не рахується? Чи то її безвинну посадили?.. Чомусь про це ви не згадуете, і я знаю чому – це невігдно – порочити людину, яка могла б нас вивести з кризи, зробити великий крок уперед і взагалі, все закінчилось би хеппі-ендом… Чи ви казки дивились у перервах між бойовиками у головній ролі з донецькими бандитами дивились?

  Вузи, кажете? Це ви так натякаєте на нашу безграмотність?.. Дуже дякую, але я закінчила вуз (ДОННТУ, доречі), який є одним з тих, хто підтримує дуже щільні зв'язки з європейськими підприємствами і дає змогу студентам проходити практику і знаходити там потім роботу. І дійсно талановиті спеціалісти виходять – шкода тільки, что країна наша їх не може затримати – нічим, не потрібні нам науковці.

  Знаєте що? Я можу довго розповідати, але знову підкреслюю – я не виправдовую теперішню владу, але ви не розхвалюйте тих, хто її не отримав. Я все-таки не думаю, що ви телепат і можете читати їх думки – можливо, все було б ще гірше, чем зараз. Але кого б ви тоді звинувачували??

 • lightg

  Малий бізнес, кажете? Я працюю в малому бізнесі, наше підприємство довели до такого стану, що офіційно ми з тих пір працюємо один день на тиждень (!!!) і я отримую офіційну зарплатню у розмірі трохи більше за 90 гривень. І я не один такий приклад можу навести, повірте.

  Чому голосували за нього? Взагалі ні за кого не хотілося, але це означало би, що голос якби пропав.. Навіщо?.. “З двух зол вибирають меньше” – цей принцип і був головним для більшости моїх знайомих, котрий зробили такий неприємний для вас вибір.

 • малий бізнес це коли сам собі господар, а не коли хтось платить зарплату. Проблеми в тому, що неможете постояти за свої права і хто заважає знайти іншу роботу? На західній Україні приватних підприємців тьма-тьмуща, а їх от і хочуть позбутися, щоб було одне якесь величезне підприємство, а не сотні маленьких. Це як в донецьку, є один, умовно, розміру амстора, а немає тисячі простих магазинчиків приватних.

  Ви вибрали гірше, Радянський Союз. Чому ми так вважаємо, бо захід буває в Європі, в цивілізованому світі і має з чим порівняти, схід йде також до сусідів – але тим сусідам до Європи ще дуже далеко насправді. Мова не про одиниці людей що бувають всюди, а про більшість. Їдуть туди де простіше попасти і що є ближчим. Польща – це вже на сотні пунктів вище Росії, а що казати про Англію, Францію? От тому є поділ, одним подавай совок, а іншим хочеться справжнього життя.

 • Ще раз перепрошую, бо як вказала нижче одразу нЕ зареєструвалася – випадково.
  Будь ласка ще раз уважно перечитайте написане вище, особливо почніть зі СВОГО посту.

  Я не є телепат – я є громадянка демократичної держави, якою з повагою та любов'ю являюся на іншому боці планети, яка вільно володіє українською і навідь, як би вам не було дивно.. чомусь вболіває за вашу країну.
  Шкодую, що в вашому навчальному закладі не згадували про глобалізацію, шкодую що ви міркуючи в межах : “ДОННТУ – зв'язки з європейськими підприємствами” тільки, та не мали змоги уявити “гістя” за (!) межами Івано-Франківщини, чи то Донецька. Все набагато поширніше, і ображати вас – це те ж саме, що ображати себе саму.
  Такий намір НЕ вкладався.
  Ні одна з партій минула чи теперішня жодним словом НЕ виправдовувалась.
  То є тільки плід ВАШОЇ фантазії.

  Надання культурним цінностям Західної України? – можливо таке й промайнуло, але ж погодьтесь – коли хотять показати іноземцю Україну -везуть в Київ, або Львів, а не на Донбас. 😉 Чому це саме так – то вже ВАША проблема і ВАМ ії вирішувати або змінювати, чи нЕ змінювати… Додам тільки – вона набагато глибша та гостріша і не розводьте руками, що “талановиті спеціалісти виходять і нічим не потрібні нам (!) науковці.”

  Країна ТО Є – ВИ!! З цього і починайте.

  А ще може читайте інші публікаціі Пана Matteush(а) в кулеметі і ви, якщо маєте прихильність до аналітики дещо зрозумієте.
  Aбо ні, не слухайте мене i тоді хоть читайте http://cn.com.ua/N604/tia/meeting/1.html “члена комитета Верховной Рады по образованию и науке Лесю Оробец” –> особливо її відповіді на запитання 3, 4 і 5-ть!

  Та робіть вже хоть що небудь! але тільки загубіть образливу манеру спілкування при цьому, alright? 🙂
  Повторюсь ще раз:
  “Надавайте освіту своїм дітям, а також собі! Міркуйте!”

  P.S.
  не буде багато часу вам ще тут відповідати: відлітаю на іншій бік планети до Австралії по справам. Отож не тримайте образу – тримайте книжку в руках!
  або 😉 …може подаруйте мені комплімент с приводу моєї української мови, якщо зможете, а я вам потім з англійської, хочете? ))
  Якщо не набридне пояснювати та шліфувати “свою українську” тут, з допомогою Тranslit.ru, )) то – завітаю! а ні, то вже самі впораєтися, бо ви ж з ДОННТУ! 🙂

  Нікому нЕ ображатись, тільки посміхатись! – Люблю вас усіх!

  ~ Essence4u ~


  “Those are my principles. If you don't like them I have others.”
  Groucho Marx 🙂

 • Не думаю, що варто переходити на особистості, навіть якщо мова йде про особистість президента. Всі чудово розумють, що президент сам по собі – тільки підставна фігура, яка реально ні на що не впливає.
  Особисто я підтримую ідею голосування проти всіх, а не назло, якщо жоден кандидат не влаштовує. Але зомбування ведеться по обидва боки Дніпра і націлене воно на розділення України