«Віртуози Львова» зіграють «героїчного» Бетховена для поранених в АТО

«Віртуози Львова» зіграють «героїчного» Бетховена для поранених в АТО

9 лютого у Львівській обласній філармонії прозвучать Симфонія №3 «Героїчна« та Концерт №3 Людвіга Бетховена. Частина коштів, отриманих від концерту, буде скерована для потреб поранених в АТО. Виконають ці твори піаніст Артур Яронь з Польщі та оркестр «Віртуози Львова».

Про це, 7 лютого, під час прес-зустрічі на тему «Польський піаніст зіграє у Львові «героїчного« Бетховена для поранених на Сході України«, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив соліст-піаніст (Польща).

За його словами, Концерт №3 він має в своєму репертуарі вже впродовж 25 років.

– Я грав його в багатьох місцях і з багатьма оркестрами. Але завжди хотів зіграти у Львові. І саме зараз мені трапилася така нагода. Сподіваюся, що у Львові він матиме особливо глибокий емоційний зміст, – каже піаніст.

Так само і Симфонія №3 у виконанні «Віртуозів Львова» прозвучить тут вперше.

– І я  вперше диригуватиму цю величну симфонію. Це одна з найулюбленіших симфоній Бетховена. Вона досить нелегка для виконання. Це твори, які були написані 210 років тому. Увесь час їх виконують та слухають, вони пройшли випробування століттями – каже головний диригент академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» Львівської обласної філармонії  Сергій Бурко.

Митці також домовилися, що частину коштів вони передадуть для потреб лікування поранених бійців в АТО. Тим більше, що одного разу вони вже разом виступали і так само передали кошти на потреби армії. Тоді музиканти концертували у Львівському гарнізонному храмі та свої гонорари у сумі понад сім тисяч гривень віддали військовим.

– Гасло цього доброчинного заходу – «Коли гармати гримлять, музика не повинна мовчати». Ми, мабуть, не врятуємо світ нашим вчинком, але спричинимося до того, аби люди не забували, що відбувається, – каже львівський диригент.

Також Сергій Бурко зауважив, що Артур Яронь цього разу під час канікулів і за свій кошт приїхав до Львова, щоб дати цей доброчинний концерт.

– Я з радістю віддам і свій гонорар на потреби поранених, хоча і розумію, що це дуже маленька крапля від потреб, – каже польський піаніст.

 

Previous У Львові проведуть тест-драйв ідей молодіжних проектів
Next На Львівщині обирають найкращі сорти меду

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Представник Львівщини Андрій Фегецин – бронзовий призер чемпіонату світу з ушу

Цими днями завершився 14-й чемпіонат світу з ушу, в якому взяли участь близько 900 спортсменів з 64 країн світу. Про це інформує прес-служба ЛОДА. Студент Дрогобицького державного педагогічного університету імені

Економіка Прокоментуй!

Ветерани УПА отримали одноразову грошову допомогу до Дня Героїв

У рамках “Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки” у травні цього року ветеранам УПА та вдовам виплатили адресну  грошову допомогу в розмірі 1000 гривень

У Червонограді запрацював центр сучасних швейних технологій та дизайну

На базі Червоноградського вищого професійного училища № 11 урочисто відкрили навчально-практичний центр сучасних швейних технологій і дизайну. У новоствореному центрі зможуть навчатися учні професійно-технічних навчальних закладів швейного профілю. Про це