У новому кліпі “HighWay” змусив “звалювати” хронічного невдаху!

У новому кліпі “HighWay” змусив “звалювати” хронічного невдаху!

Опісля тривалої перерви гурт “HighWay” випустив кліп – на пісню “Звалюю”.

Відеороботу поставлено в динамічному, стьобному стилі. Вона змальовує нам недолугі потуги “ліричного героя” втікти від нескінченних буднів цього сірого світу, від проблем, що його оточують…

Людині, яка перебуває “у центрі подій”, хронічно не щастить; герою трапляються самі обломи: робота дістала, гроші закінчилися… до нього постійно доколупуються якісь люди, всі від нього чогось хочуть. Він, натомість, просто мріє звалити від цих всіх проблем і банально “поквасити” і погульбенити на вечірці… Відтак він малює собі власний світ, який, звіно ж, не має нічого спільного з тією реальністю, що його оточує.

Саме бажання “погульбенити” лишається єдиною віддушиною головного героя. Його світ – це те, куди він тікає сам від себе… Стопудово – всі ми побачимо у цьому кліпі себе!

Previous Велика провокація
Next Прапорщик Янукович

About author

You might also like

“Океан Ельзи” завершить “Світовий тур” на “Арені-Львів”

“Світовий тур 2016-2017” Океану Ельзи на підтримку альбому “Без меж” розпочався ще в травні 2016 року великим концертом у Маріуполі і до травня 2017 року концерти вже пройшли у 57 містах,

На КПВВ «Гнутове» прикордонники виявили в українця приховані 2 мільйони гривень

Співробітники Донецького прикордонного загону, у ході реалізації оперативної інформації, спільно з працівниками фіскальної служби виявили у 35-річного громадянина України майже 2 мільйони гривень, які він намагався перемістити на окуповану територію.

Культура Прокоментуй!

У Львові покажуть “Портрет солдата”

У суботу, 17 грудня, о 14:00 год в приміщенні Львівського історичного музею (пл. Ринок, 6) відбудеться відкриття виставки фоторобіт журналістки та фотографа Віки Ясинської “Портрет солдата”. Фотографії носять напівдокументальний характер: