Соліст-піаніст Артур Яронь з Польщі готовий зіграти в госпіталі

Соліст-піаніст Артур Яронь з Польщі готовий зіграти в госпіталі

Соліст-піаніст Артур Яронь з Польщі готовий зіграти в госпіталі

Про це він розповів сьогодні, 7 лютого, під час прес-зустрічі на тему: “Польський піаніст зіграє у Львові “героїчного” Бетховена для поранених на Сході України”, яка відбулася у Львівському прес-клубі.

– Я молодості об’їздів чи не всю Польщу, грав на різних інструментах. І пройшов дуже добру школу життя в цьому розумінні. Не штука заграти на «Стемвеї», штука – заграти для людей, – каже він.

Нагадаємо, що 9 лютого у Львівській філармонії під час концерту він гратиме саме на одному з найкращих роялів у світі фірми «Стемвей». Частина коштів, отриманих від продажу квитків на концерт, піде на допомогу пораненим бійцям АТО.

Також, за словами Артура Яроня, він замислився над можливістю відвідати поранених бійців у львівському госпіталі.
– Я думаю, що в госпіталі є актовий зал або ж їдальня, де може стояти фортепіано. Я би з вдячністю виступив перед цими захисниками.

Мене засмучує, що цей конфлікт триває надто довго і увесь час розгортається з новою силою, – говорить він.

Причому, піаніст не ставить високих вимог до інструмента.

– Навіть якщо там стоятиме фортепіано «Україна», я теж буду на ньому грати. Хіба би воно вже зовсім не було придатне до цього, – говорить Артур Яронь.

Previous У центрі Львова відкрили частину автентичної малярки
Next Wordpress

About author

You might also like

Україна Прокоментуй!

На Львівщині відновлюють електропостачання у знеструмлених через негоду населених пунктах (ВІДЕО)

У другій половині доби 5 жовтня та в ніч на 6 жовтня внаслідок ускладнення погодних умов – сильного вітру швидкістю до 22 м/с, місцями поривів шквального вітру до 25 м/с,

Студентам деяких львівських гуртожитків хочуть вдвівчі підвищити ціну за проживання

Львівський Університет банківської справи  повідомив студентів, які проживають в гуртожитках по вул. Коперніка,14 та вул. Жовківській,23 про підвищення вартості проживання з 440 грн до 880 грн. Про це повідомив Павло

Житель Львівщини під час обміну валюти став жертвою шахрайки

У Галицький відділ поліції 5 жовтня о 17.00 звернувся 24-річний житель Буського району. Він повідомив, що невідома жінка у шахрайський спосіб заволоділа його коштами в сумі 40 380 гривень. Домовившись