Понад 700 жителів Львівщини у серпні переглянули легендарний фільм «Жива»

Понад 700 жителів Львівщини у серпні переглянули легендарний фільм «Жива»

Мешканці селищ Бродівського, Жовківського, Сокальського, Жидачівського, Золочівського районів та міст Трускавець, Червоноград, Яворів Львівської області переглянули український історико-драматичний фільм “Жива”. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Кінопокази відбувались у Народних домах та бібліотеках, присвячені річниці Української повстанської армії і пам’яті головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Організатор заходів – департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

Довідково:

Фільм “Жива”– історично-драматичний фільм, знятий за реальними подіями українським режисером Тарасом Химичем. Прем’єра стрічки відбулась 24 листопада 2016 року.

Previous У Львові пройде презентація Східного велосипедного маршруту GREEN VELO
Next ТОП 10 поетичних новинок на Форумі видавців – 2017

About author

You might also like

Культура 1 коментар

Євро-2012 за календарем Майя

Мене тут недавно запитали, що я думаю про Євро-2012 для України. В тому сенсі, що це ж, мовляв, дуже добре, популяризація України у світі, набудують багато різних корисних речей, імідж

Політика Прокоментуй!

Україна та Польща мають спільну позицію: акти вандалізму на Львівщині – сплановані провокації

Акти вандалізму, які трапилися впродовж вихідних у Підкамені, Гуті Пеняцькій та Львові, покликані зіпсувати дружні стосунки між українським та польським народами. На цьому наголосив сьогодні, 13 березня, голова Львівської облдержадміністрації

На білбордах Львова – знову найкращі спортсмени Львівщини

З ініціативи відділення НОК України у Львівській області, партнерів відділення та усієї спортивної громадськості у Львові вже не вперше з’являються білборди із зображеннями найкращого спортсмена області за підсумками окремого місяця.