На Личаківському кладовищі вшанували Маркіяна Шашкевича

На Личаківському кладовищі вшанували Маркіяна Шашкевича

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять  отця Маркіяна Шашкевича – українського письменника, громадського і культурного діяча, провісника національного відродження на західноукраїнських землях. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Представники області, Шашкевичівської комісії, діячі мистецтва, науковці та громадськість взяли участь у чині панахиди, опісля ж поклали квіти до могили митця.

Захід відбувся за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Previous У Львові презентуватимуть виставку про ЗУНР
Next На Львівщині популяризуватимуть творчість авторів Гімну України

About author

You might also like

Львівським десантникам на сході везуть електрогенератори, інструменти, ліки

Як розповів голова міжфракційної групи Львівської міської ради Віталій Свінціцький, із першої поїздки, яка була своєрідною розвідкою, разом зі своїм обласним колегою, представником  депутатської групи «Об’єднання волонтерів та учасників АТО»

На Львівщині розпочинається Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Відповідно Положення про проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», затвердженого Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським центром «Спорт для всіх» й відповідного наказу управління фізичної культури

Львівщина Прокоментуй!

Перевізники досі чекають конкретних рішень від Садового

Вчора, 30 серпня, львівські перевізники залишились незадоволеними нарадою з мером міста та продовжують акцію протесту « За безпеку і якість перевезень». На перемовинах з Андрієм Садовим та чиновниками Львівської міської