На Личаківському кладовищі вшанували Маркіяна Шашкевича

На Личаківському кладовищі вшанували Маркіяна Шашкевича

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять  отця Маркіяна Шашкевича – українського письменника, громадського і культурного діяча, провісника національного відродження на західноукраїнських землях. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Представники області, Шашкевичівської комісії, діячі мистецтва, науковці та громадськість взяли участь у чині панахиди, опісля ж поклали квіти до могили митця.

Захід відбувся за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Previous У Львові презентуватимуть виставку про ЗУНР
Next На Львівщині популяризуватимуть творчість авторів Гімну України

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У Львові покажуть “Портрет солдата”

У суботу, 17 грудня, о 14:00 год в приміщенні Львівського історичного музею (пл. Ринок, 6) відбудеться відкриття виставки фоторобіт журналістки та фотографа Віки Ясинської “Портрет солдата”. Фотографії носять напівдокументальний характер:

Політика Прокоментуй!

Найшолодший сільський голова України програв вибори

Чинний голова Пасік-Зубрицьких Володимир Керницький виграв вибори по Давидiвськiй об`єднаній громадi. Головна дуель за перемогу відбувалась між Керницьким (Пасіки-Зубрицькі)  та Дяківим (Давидів).  Про це пише Справжня варта. За першого віддали свої голоси відповідно: Гончари:

Економіка Прокоментуй!

Досвід аграріїв Львівщини перейматимуть у Донецькій та Київській областях

Упродовж двох днів, 16 та 17 січня, на Львівщині перебували делегації з Донецької та Київської областей. Фермерів, керівників кооперативних об’єднань, сільських голів із Донеччини та Київщини ознайомили із  результатами діяльності