На Львівщині популяризуватимуть творчість авторів Гімну України

На Львівщині популяризуватимуть творчість авторів Гімну України

На Львівщині створили оргкомітет з представників громадськості, науковців, дослідників та мистецтвознавців. Новостворений комітет має на меті популяризувати постаті творців Гімну.

Учасники круглого столу «Творці Національного і Державного Гімну України Михайло Вербицький та Павло Чубинський» висловили пропозиції щодо створення музичних конкурсів для молодих музикантів, видання посібника для різних музичних інструментів в академічному форматі, започаткування традиції проведення щорічних науково-практичних столів у день пам’яті Михайла Вербицького та розробки тематичних квестів, ігор і театральних постановок для дітей.

Окрім того, члени оргкомітету ухвалили рішення щодо розширення фестивалю музичної спадщини Михайла Вербицького «У музиці – молитва, у молитві – музика», що уже двічі відбувався у селі Завадові.

Previous На Личаківському кладовищі вшанували Маркіяна Шашкевича
Next «Якщо Львівщина – лідер із залучення інвестицій за 2016 рік, то ми працюємо добре», – Роман Матис

About author

You might also like

Як поліція і військові у Львові врятували кота

У Львові поліція та військові допомогли врятувати кота.  Про це повідомляє “Варта-1”. Подія сталась на проспекті Чорновола. Як це було – дивіться у відео:   Пов’язано

На Львівщині знову перекриватимуть дорогу через Садового

Завтра, 25 жовтня, о 10:00 поблизу Самбірського МРЕВ відбудеться мирний страйк щодо кінцевої зупинки самбірських маршруток на станції у Львові поблизу «Метро».  Про це повідомляє Самбірська газета у Фейсбуці. Причиною

У Львові через пожежу евакуювали майже 40 осіб

23 жовтня о 05:50 год. у м. Львові по вул. Тарнавського, 24, (Личаківський район) на даху чотирьохповерхового 12-ти квартирного житлового будинку виникла пожежа.Про це інформує департамент цивільного захисту Львівської ОДА.