На Львівщині популяризуватимуть творчість авторів Гімну України

На Львівщині популяризуватимуть творчість авторів Гімну України

На Львівщині створили оргкомітет з представників громадськості, науковців, дослідників та мистецтвознавців. Новостворений комітет має на меті популяризувати постаті творців Гімну.

Учасники круглого столу «Творці Національного і Державного Гімну України Михайло Вербицький та Павло Чубинський» висловили пропозиції щодо створення музичних конкурсів для молодих музикантів, видання посібника для різних музичних інструментів в академічному форматі, започаткування традиції проведення щорічних науково-практичних столів у день пам’яті Михайла Вербицького та розробки тематичних квестів, ігор і театральних постановок для дітей.

Окрім того, члени оргкомітету ухвалили рішення щодо розширення фестивалю музичної спадщини Михайла Вербицького «У музиці – молитва, у молитві – музика», що уже двічі відбувався у селі Завадові.

Previous На Личаківському кладовищі вшанували Маркіяна Шашкевича
Next «Якщо Львівщина – лідер із залучення інвестицій за 2016 рік, то ми працюємо добре», – Роман Матис

About author

You might also like

Культура 11 коментарів

Грузини, вірмени, цигани, євреї Україні

via kotyhoroshko Пов’язано

Львівщина Прокоментуй!

У Львові маршрутки знову оголосили страйк

Львівські перевізники знову оголосили страйк. Про це пише Кулемет з посиланням на ГО “За якісний транспорт”.  Як повідомляють активісти, сьогодні у Львові на маршрутах міста курсують 346 автобусів. Водночас 346 автобусів

Політика Прокоментуй!

На Львівщині створюються ще чотири міські об’єднані територіальні громади

Новороздільська міська рада подала у Львівську ОДА документи на отримання висновку відповідності проектів рішень Конституції та законам України. Свою згоду на об’єднання у Новороздільську міську об’єднану територіальну громаду дали Новороздільська