На Львівщині обговорюють європейську ідентичність

На Львівщині обговорюють європейську ідентичність

На Львівщині стартувала Міжнародна конференція «Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність». Цей захід започаткований в 2002 році і проводиться кожні два роки. Цьогоріч конференція вперше відбувається в Україні.

Участь у відкритті взяли Міністр культури України Євген Нищук, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та Президент Бундестагу, заступник голови Фонду Конрада Аденауера Норберт Ламмерт.

У вітальному слові Олег Синютка подякував усьому німецькому народу за особливу підтримку в боротьбі України за незалежність і територіальну цілісність. «Сьогодні на Сході України йде боротьба не тільки за територію, а й за справжні європейські цінності. Український народ на зламі епох відстоює не лише свою самоідентичність, він відстоює самоідентичність всіх європейських народів», – наголосив голова Львівської ОДА.

Очільник області побажав учасникам конференції цікавих дискусій, порозуміння заради суспільного блага і утвердження справжніх європейських цінностей.

Варто зазначити, що впродовж 6 – 9 червня письменники, політики, науковці, журналісти та студенти з усієї Європи обговорять питання ідентичності, ціннісної орієнтації, культурної спадщини та політики між Сходом і Заходом, а також транскордонну роль літератури та мови в Європі. Цим конференція робить свій внесок до поглибленого наукового та культурологічного діалогу між європейськими країнами.

Previous На кордоні з Росією прикордонники виявили «VOLVO» та «DAF» з невідповідністю номерів
Next Як біля Львова горіло сміттєзвалище

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

У Львові стартувала VI Майстерня міста

У центрі Львова на вул. Валова, 18а, відбулося урочисте відкриття VI Майстерні міста. Про це повідомила прес-служба ЛМР. «Майстерня міста завжди була майданчиком для комунікації активного середовища, і цьогоріч, ми

Економіка Прокоментуй!

Львівщина перша в Україні запроваджує мікрокредитування малого бізнесу

Сьогодні, 22 липня, підписано Угоду про генеральне співробітництво між департаментом економічної політики і банківськими установами в рамках реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності області. Львівщина – перша на теренах України, де буде

На кордоні з Польщею прикордонники затримали близько 20 кілограмів бурштину

Сьогодні прикордонники Львівського загону та працівники фіскальної служби на кордоні з Польщею виявили  близько 20 кілограмів бурштину. «Сонячне каміння» через пункт пропуску «Угринів» намагався вивезти наш співвітчизник. Партію каміння чоловік