На Львівщині обговорюють європейську ідентичність

На Львівщині обговорюють європейську ідентичність

На Львівщині стартувала Міжнародна конференція «Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність». Цей захід започаткований в 2002 році і проводиться кожні два роки. Цьогоріч конференція вперше відбувається в Україні.

Участь у відкритті взяли Міністр культури України Євген Нищук, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та Президент Бундестагу, заступник голови Фонду Конрада Аденауера Норберт Ламмерт.

У вітальному слові Олег Синютка подякував усьому німецькому народу за особливу підтримку в боротьбі України за незалежність і територіальну цілісність. «Сьогодні на Сході України йде боротьба не тільки за територію, а й за справжні європейські цінності. Український народ на зламі епох відстоює не лише свою самоідентичність, він відстоює самоідентичність всіх європейських народів», – наголосив голова Львівської ОДА.

Очільник області побажав учасникам конференції цікавих дискусій, порозуміння заради суспільного блага і утвердження справжніх європейських цінностей.

Варто зазначити, що впродовж 6 – 9 червня письменники, політики, науковці, журналісти та студенти з усієї Європи обговорять питання ідентичності, ціннісної орієнтації, культурної спадщини та політики між Сходом і Заходом, а також транскордонну роль літератури та мови в Європі. Цим конференція робить свій внесок до поглибленого наукового та культурологічного діалогу між європейськими країнами.

Previous На кордоні з Росією прикордонники виявили «VOLVO» та «DAF» з невідповідністю номерів
Next Як біля Львова горіло сміттєзвалище

About author

You might also like

У Львові зростає обурення через концерт скандальних Потапа і Насті

На черговій сесії Львівської обласної ради, голова фракції «Українське об’єднання патріотів –УКРОП» Петро Жукровський закликав колег-депутатів поставитись відповідально до прийнятих рішень і не чекати, поки спроби заробляти гроші на популярних

Львівщина Прокоментуй!

Гірникам виплатили 100% зарплати за квітень

На рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти за реалізацію вугільної продукції у сумі 34,5 млн грн. Цей фінансовий ресурс у повному обсязі скерували на виплату заробітної плати гірникам. Про це повідомила

Львівщина Прокоментуй!

Біля Львова вирізають дерева для будівництва велодоріжки (ФОТО)

На трасі “Львів-Брюховичі” розчищають дерева для будівництва велодоріжки. Про це пише”Варта-1“. “За можливості оминайте, бо утворився великий корок”, – йдеться у повідомленні. Пов’язано