На Львівщині обговорюють європейську ідентичність

На Львівщині обговорюють європейську ідентичність

На Львівщині стартувала Міжнародна конференція «Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність». Цей захід започаткований в 2002 році і проводиться кожні два роки. Цьогоріч конференція вперше відбувається в Україні.

Участь у відкритті взяли Міністр культури України Євген Нищук, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та Президент Бундестагу, заступник голови Фонду Конрада Аденауера Норберт Ламмерт.

У вітальному слові Олег Синютка подякував усьому німецькому народу за особливу підтримку в боротьбі України за незалежність і територіальну цілісність. «Сьогодні на Сході України йде боротьба не тільки за територію, а й за справжні європейські цінності. Український народ на зламі епох відстоює не лише свою самоідентичність, він відстоює самоідентичність всіх європейських народів», – наголосив голова Львівської ОДА.

Очільник області побажав учасникам конференції цікавих дискусій, порозуміння заради суспільного блага і утвердження справжніх європейських цінностей.

Варто зазначити, що впродовж 6 – 9 червня письменники, політики, науковці, журналісти та студенти з усієї Європи обговорять питання ідентичності, ціннісної орієнтації, культурної спадщини та політики між Сходом і Заходом, а також транскордонну роль літератури та мови в Європі. Цим конференція робить свій внесок до поглибленого наукового та культурологічного діалогу між європейськими країнами.

Previous На кордоні з Росією прикордонники виявили «VOLVO» та «DAF» з невідповідністю номерів
Next Як біля Львова горіло сміттєзвалище

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Садовий “наїхав” на військову прокуратуру

Мер Львова каже, що від нього вимагають квартири Міський голова Львова Андрій Садовий “наїхав” на військову прокуратуру Західного регіону. Про це Садовий написав у Фейсбуці. “Маленький кейс про те як

Культура Прокоментуй!

У Яремче пройшов конкурс на найкращу Різдвяну зірку

У Яремче під час фестивалю Winter Romantik Fest пройшов конкурс на найкращу Різдвяну зірку. Про це повідомляє Кулемет. На днях у Яремче відбувся традиційний зимовий фестиваль Winter Romantik Fest. В

Львівщина Прокоментуй!

Як у Львові водій маршрутки познущався над дитиною

25 листопада ввечері в соцмережах з’явилося повідомлення про те, що напередодні, 24 листопада, на Сихові водій 35-ї маршрутки проігнорував прохання пасажирки відчинити повторно двері, коли її малолітня дитина уже вийшла