Корпоратив – максимум користі для фірми!

Корпоратив – максимум користі для фірми!

Приклад тімбілдінгу - перетягування канатаВідійшли у минуле часи, коли працівники фірми збиралися разом в позаробочий час щоб відсвяткувати важливу подію за святковим столом з великою кількістю напоїв та наїдків. Банальним застіллям уже нікого не здивуєш. І працівники і керівництво фірми вже, окрім хліба, вимагає й видовищ. Тому за останній час активно розквіт напрям тематичних корпоративних вечірок і заходів починаючи від виїзду на природу і закінчуючи корпоративними балами.

Але світові технології рухаються далі і не відстає від них і вітчизняний бізнес. Відносною новинкою став на даний час тімбилдинг. Що воно таке і з чим його їдять?

Тімбілдинг – комплексні корпоративні заходи будь-якого виду складності, спрямовані на формування і розвиток команди, що сприяють розвитку внутрішніх комунікацій у колективі, почуття причетності спільній справі, умінь виробляти стратегію команди.

Історія тімбілдінга налічує не один десяток років. Ігри, що сприяють виробленню командного духу, були розроблені ще за часів Другої світової війни для виховання згуртованості в лавах британських і шотландських військових.

В сучасному світі їх напрацювання вдосконалили і взяли на озброєння керівники фірм та hr-менеджери. Це допомагає їм покращувати командний дух фірми та об’єднати колектив.
Не минули ці тенденції і нашої держави. Зараз, мало не кожна фірма практикує  себе на фірми елементи тімбілдингу, або командоутворення.

Якщо перекласти на просту мову ці розумні слова, то тімбілдінг – це командні змагання між працівниками фірми, котрі для перемоги, вимагають активної участі кожного члена команди. В таких змаганнях перемагає або програє команда.

Яскравим прикладом таких змагань може слугувати вправа з перетягування канату. Тут можна побачити і командну гру і використання зусиль кожного учасника і чітка координація та узгодження дій.

Звичайно, ніхто не пропонує вам на корпоративній вечірці у вечірніх сукнях змагатися з перетягування канату, але використати елементи тімбілдінгу цілком можна. Це можуть бути і танцювальні конкурси на увагу, якщо командно танцювати ламбаду і змагання з прикрашання новорічної ялинки підручними засобами та багато іншого. Правильно підбере для вас програму ваш ведучий чи фірма з організації свята. Тут головне залучити до змагань та розваг усіх, щоб ніхто не стояв осторонь і всім було весело.

В нашій державі тімбілдінг почали використовувати як великі міжнародні компанії так і не дуже великі українські. При чому, хочу зазначити, що для невеликих компаній така практика потрібна не менше ніж для великих. Адже якщо успіх справи залежить від праці десяти людей, то з тих десяти людей в першу чергу потрібно створити команду. І дуже добре що далекоглядні українські підприємці переймають закордонний досвід,  активно його впроваджують та вдосконалюють.

Бо а нас на Україні гуляти люблять, а, скерувавши  святкову енергію  своїх працівників у мирне і потрібне русло, можна досягнути великих успіхів у формуванні команди.

Previous Провінція
Next Особливості національної демократії

About author

You might also like

Прикордонники затримали організатора каналу незаконної міграції та його підопічних із Гвінеї

Державна прикордонна служба України спільно з правоохоронними  органами європейських країн продовжує проводити спільні заходи щодо припинення протиправної діяльності на державному кордоні, зокрема, що пов’язані з переправленням незаконних мігрантів до країн

Львівщина Прокоментуй!

На Самбірщині відзначили 72-гу річницю створення Української Головної Визвольної Ради

На Самбірщині відзначили 72-гу річницю створення Української Головної Визвольної Ради. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.  “Сьогоднішня подія є дуже важливою для всіх нас з огляду на те, що Українська

Україна Прокоментуй!

На Буковині прикордонники затримали вантажівку з деревиною

Оперативні співробітники Західного регіонального управління Держприкордонслужби виявили факт незаконного перевезення лісу-кругляка без товаросупровідних документів та який, ймовірно, був вирубаний у незаконний спосіб. Про це повідомила прес-служба ДПСУ. Учора на околиці

  • гарна стаття. тепер не можу відкараскатися від думки, що Україна – то канат, а яники та юлі тягають його туди-сюди зі своїми командами. замість того, щоб взятися разом за його зміцнення.

  • та ніхто нічого не тягає 🙂 вони артисти, гарні 🙂

  • А шкода, я б з задоволенням подивився на таке шоу. Ще б квитки можна було би про давати і Євро не потрібно!