Корпоратив – максимум користі для фірми!

Корпоратив – максимум користі для фірми!

Приклад тімбілдінгу - перетягування канатаВідійшли у минуле часи, коли працівники фірми збиралися разом в позаробочий час щоб відсвяткувати важливу подію за святковим столом з великою кількістю напоїв та наїдків. Банальним застіллям уже нікого не здивуєш. І працівники і керівництво фірми вже, окрім хліба, вимагає й видовищ. Тому за останній час активно розквіт напрям тематичних корпоративних вечірок і заходів починаючи від виїзду на природу і закінчуючи корпоративними балами.

Але світові технології рухаються далі і не відстає від них і вітчизняний бізнес. Відносною новинкою став на даний час тімбилдинг. Що воно таке і з чим його їдять?

Тімбілдинг – комплексні корпоративні заходи будь-якого виду складності, спрямовані на формування і розвиток команди, що сприяють розвитку внутрішніх комунікацій у колективі, почуття причетності спільній справі, умінь виробляти стратегію команди.

Історія тімбілдінга налічує не один десяток років. Ігри, що сприяють виробленню командного духу, були розроблені ще за часів Другої світової війни для виховання згуртованості в лавах британських і шотландських військових.

В сучасному світі їх напрацювання вдосконалили і взяли на озброєння керівники фірм та hr-менеджери. Це допомагає їм покращувати командний дух фірми та об’єднати колектив.
Не минули ці тенденції і нашої держави. Зараз, мало не кожна фірма практикує  себе на фірми елементи тімбілдингу, або командоутворення.

Якщо перекласти на просту мову ці розумні слова, то тімбілдінг – це командні змагання між працівниками фірми, котрі для перемоги, вимагають активної участі кожного члена команди. В таких змаганнях перемагає або програє команда.

Яскравим прикладом таких змагань може слугувати вправа з перетягування канату. Тут можна побачити і командну гру і використання зусиль кожного учасника і чітка координація та узгодження дій.

Звичайно, ніхто не пропонує вам на корпоративній вечірці у вечірніх сукнях змагатися з перетягування канату, але використати елементи тімбілдінгу цілком можна. Це можуть бути і танцювальні конкурси на увагу, якщо командно танцювати ламбаду і змагання з прикрашання новорічної ялинки підручними засобами та багато іншого. Правильно підбере для вас програму ваш ведучий чи фірма з організації свята. Тут головне залучити до змагань та розваг усіх, щоб ніхто не стояв осторонь і всім було весело.

В нашій державі тімбілдінг почали використовувати як великі міжнародні компанії так і не дуже великі українські. При чому, хочу зазначити, що для невеликих компаній така практика потрібна не менше ніж для великих. Адже якщо успіх справи залежить від праці десяти людей, то з тих десяти людей в першу чергу потрібно створити команду. І дуже добре що далекоглядні українські підприємці переймають закордонний досвід,  активно його впроваджують та вдосконалюють.

Бо а нас на Україні гуляти люблять, а, скерувавши  святкову енергію  своїх працівників у мирне і потрібне русло, можна досягнути великих успіхів у формуванні команди.

Previous Провінція
Next Особливості національної демократії

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Музею народної архітектури та побуту у Львові присвоєно ім’я Климентія Шептицького

Сесія Львівської міської ради ухвалила рішення про присвоєння Музею народної архітектури та побуту у Львові  імені Климентія Шептицького. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради. «Приємно, що сьогодні депутати одностайно

Львівщина Прокоментуй!

Джамала залишила запис у Книзі почесних гостей Львова

Сьогодні переможниця Євробачення 2016 Джамала зустрілась з міським головою Львова Андрієм Садовим. Також співачка залишила запис у Книзі почесних гостей Львова. «Хочу, щоб всі наші мрії здійснились. У нас є

У Львові обговорюватимуть вступну кампанію 2017 року

5 грудня, в понеділок, Міністерство освіти і науки України проведе у Львові регіональну нараду проректорів та відповідальних секретарів приймальних комісій вищих навчальних закладів 7 областей заходу країни. На нараді-семінарі будуть

  • гарна стаття. тепер не можу відкараскатися від думки, що Україна – то канат, а яники та юлі тягають його туди-сюди зі своїми командами. замість того, щоб взятися разом за його зміцнення.

  • та ніхто нічого не тягає 🙂 вони артисти, гарні 🙂

  • А шкода, я б з задоволенням подивився на таке шоу. Ще б квитки можна було би про давати і Євро не потрібно!