Дитячі казки

Дитячі казки

Дитячі казки – це, напевно, найяскравіші згадки дитинства кожного з нас. Саме з цих невеличких яскравих розповідей ми дізнавалися про добро, співчуття, дружбу та відповідальність. Герої дитячих казок ненав’язливо готували нас до дорослого життя, супроводжуючи нас чимало років у процесі становлення нашої особистості.

Народні дитячі казки закладають в наші серця любов до рідної мови та країни. Особливої сили та авторитету дитяча казка набуває в устах найближчих нам людей – батьків. Та, на превеликий жаль, останніми роками через постійну зайнятість батьки все менше часу знаходять для того, щоб почитати своїй дитині на ніч казочку.

Читання дитячих казок частіше замінює комп’ютер зі всеможливими розвагами, а книжки все більше відходять у розряд архаїзму. Ми закликаємо вас не цуратися читання дитячих казок своїй малечі рідною мовою, однією з наймилозвучніших мов світу.

На сайті “Kазка” ви знайдете чудову добірку дорослих та дитячих казок українською мовою. До вашої уваги авторські дитячі казки, народні українські казки, казки народів світу, а також чудовий бонус – авторські ілюстрації!

Не забувайте коментувати казки, адже авторам завжди цікаво почути ваші враження. Якщо ви самі пишете дорослі або дитячі казки, або ж створюєте ілюстрації – надсилайте свої творчі доробки. Це чудовий спосіб заявити про себе та підтримати поширення української мови серед дітлахів!

 

Літературний редактор сайту “Казка”, Юлія Куцай.

Previous EX.UA: як це мало бути в цивілізованій державі
Next Трішки про Грецію, Латвію й Україну

About author

You might also like

В Ужгороді прикордонник відмовився від хабара

Сьогодні в пункті пропуску “Ужгород” в напрямку  виїзду з України, прикордонники в автомобілі марки “Рено сценік” 2012 року випуску, яким керував українець, в подвійному дні виявили 80 блоків цигарок. Про

В аеропорту Дніпра прикордонники виявили 11 кілограмів бурштину

Сьогодні, в аеропорту Дніпра співробітники Держприкордонслужби спільно із представниками СБУ та фіскальної служби запобігли спробі незаконного вивезення за межі України «сонячного каміння». Про це повідомила прес-служба ДПСУ. Інформацію щодо можливого

Львівщина Прокоментуй!

Проти Садового у Львові “викинули” листівки

Поява у Львові листівок про те, що начебто «Самопоміч» блокує направлення в держбюджет арештованих грошей Януковича – черговий елемент тиску на Об’єднання. Про це повідомила прес-служба партії.  «Це є типовий