Дитячі казки

Дитячі казки

Дитячі казки – це, напевно, найяскравіші згадки дитинства кожного з нас. Саме з цих невеличких яскравих розповідей ми дізнавалися про добро, співчуття, дружбу та відповідальність. Герої дитячих казок ненав’язливо готували нас до дорослого життя, супроводжуючи нас чимало років у процесі становлення нашої особистості.

Народні дитячі казки закладають в наші серця любов до рідної мови та країни. Особливої сили та авторитету дитяча казка набуває в устах найближчих нам людей – батьків. Та, на превеликий жаль, останніми роками через постійну зайнятість батьки все менше часу знаходять для того, щоб почитати своїй дитині на ніч казочку.

Читання дитячих казок частіше замінює комп’ютер зі всеможливими розвагами, а книжки все більше відходять у розряд архаїзму. Ми закликаємо вас не цуратися читання дитячих казок своїй малечі рідною мовою, однією з наймилозвучніших мов світу.

На сайті “Kазка” ви знайдете чудову добірку дорослих та дитячих казок українською мовою. До вашої уваги авторські дитячі казки, народні українські казки, казки народів світу, а також чудовий бонус – авторські ілюстрації!

Не забувайте коментувати казки, адже авторам завжди цікаво почути ваші враження. Якщо ви самі пишете дорослі або дитячі казки, або ж створюєте ілюстрації – надсилайте свої творчі доробки. Це чудовий спосіб заявити про себе та підтримати поширення української мови серед дітлахів!

 

Літературний редактор сайту “Казка”, Юлія Куцай.

Previous EX.UA: як це мало бути в цивілізованій державі
Next Трішки про Грецію, Латвію й Україну

About author

You might also like

Львівщина Прокоментуй!

Львівщиною продовжують мандрувати пересувні виставки

Львівщиною продовжують мандрувати пересувні виставки. Цього разу “мобільну”експозицію мали змогу побачити мешканці с. Бортятин Мостиського району. У неділю, 7 серпня, їм презентували інтерактивний музейний проект Державного меморіального музею імені Михайла

Україна 4 коментарі

День народження Степана Бандери

Кулемет.com вітає всіх українських патріотів з днем народження Степана Бандери. Якщо Ви не знаєте хто такий Бандера, публікуємо коротку біографію провідника ОУН. Народився 1 січня 1909 року в с. Старий

Рівнерада вимагає не допустити скасування мораторію на експорт необробленої деревини

6 грудня 2016 року депутати Рівненської міської ради звернулися до Президента України із проханням не допустити скасування мораторію на експорт лісу-кругляку. Про це повідомила прес-служба Рівненської “Свободи”. Введення мораторію на